Štvrtok, 27. júl, 2017 | Meniny má Božena
Pridajte si svoje mesto

Futbalový štadión MŠK Žilina

Popis

MŠK Žilina získala najväčšie úspechy v ére samostatnosti SR a to 6-krát titul majstra Slovenska. V rokoch 2001 až 2004 sa nám to podarilo dokonca trikrát za sebou a ešte v sezónach 2006/07, 2009/10, 2011/12. Päťkrát popri zisku titulu sme zvíťazili aj v pohárovej súťaži a zaknihovali cenné double (4x víťaz Superpohára a 1x víťaz Slovenského pohára). Na medzinárodnom poli sa MŠK Žilina darilo v sezóne 2008/09, keď sme postúpili do skupinovej fázy pohára UEFA (Ajax Amsterdam, Aston Villa, Slavia Praha, Hamburger SV). O dva roky neskôr sme sa prebojovali do skupinovej fázy Ligy majstrov a​ privítali kluby: FC Chelsea, FC Spartak Moskva, Olympique de Marseille.

Aktuálne hráme

Futbalový štadión MŠK Žilina na mape

Otvoriť mapu v novom väčšom okne

Odporúčame

Večerné premietanie a prehliadka veže Budatínskeho hradu

Považské múzeum v Žiline vás pozýva na večerné premietanie československej klasiky nakrúcanej v starej Žiline. Počas dvoch letných večerov sme pre vás pripravili letné kino a večerné prehliadky veže Budatínskeho hradu.

Kino

Tvorivé remeselné dielne

Mesto Žilina pripravilo v rámci Žilinského kultúrneho leta 2017 opäť predstavenie remeselných zručností s názvom „Tvorivé remeselné dielne“, ktoré sa bude konať na Mariánskom námestí od 24. júla do 28. júla 2017.

Hobby a odborné podujatia