Štvrtok, 27. júl, 2017 | Meniny má Božena
Pridajte si svoje mesto

Hotel Skalka *** - Rajecké Teplice

 Rajecká cesta 133, 013 13 Rajecké Teplice

Popis

Príroda

Hotel sa nachádza na severnom okraji Rajeckých Teplíc, v malebnej scenérii Rajeckej doliny, ktorá je od západu lemovaná svahmi Strážovských hôr a od východu Lúčanskou Malou Fatrou, kde milovníci turistiky i cykloturistiky nájdu množstvo obnovených a vyznačených chodníkov a cyklotrás. Celá oblasť je veľmi bohatá na faunu a flóru.

Služby

Z wellness služieb ponúkame: novovybudovaný svet wellness / sauny a whirpool vane/, rašelinové zábaly, solárne lúky, oxygén, kryobox, nefritové lôžko, magnetoterapiu, infrasaunu a fitness.
Z masáži ponúkame okrem klasickej masáže aj masáž lávovými kameňmi, bankovanie, masáž aromaterapeutickými olejmi, medovú masáž, lymfodrenáž tváre a dekoltu, reflexnú masáž chodidiel.
Služby bez poplatku: parkovanie v areáli hotela, zapožičanie detskej postieľky, zapožičanie fénu, wifi pripojenie
Služby za poplatok: požičovňa športových potrieb, spoločenské hry, domáci maznáčikovia, zapožičanie notebooku.

Prednosti hotela

Rozľahlý hotelový park, v ktorom je vybudované multifunkčné ihrisko, akreditovaný minigolf, upravený asfaltový okruh pre nadšencov in-line korčuľovania.
Geografické umiestnenie mesta Rajecké Teplice ponúka mnoho možností, ako príjemne stráviť voľný čas nielen počas letných, ale i zimných mesiacov.

Aktuálne hráme

Hotel Skalka *** - Rajecké Teplice na mape

Otvoriť mapu v novom väčšom okne

Odporúčame

Večerné premietanie a prehliadka veže Budatínskeho hradu

Považské múzeum v Žiline vás pozýva na večerné premietanie československej klasiky nakrúcanej v starej Žiline. Počas dvoch letných večerov sme pre vás pripravili letné kino a večerné prehliadky veže Budatínskeho hradu.

Kino

Tvorivé remeselné dielne

Mesto Žilina pripravilo v rámci Žilinského kultúrneho leta 2017 opäť predstavenie remeselných zručností s názvom „Tvorivé remeselné dielne“, ktoré sa bude konať na Mariánskom námestí od 24. júla do 28. júla 2017.

Hobby a odborné podujatia