Štvrtok, 27. júl, 2017 | Meniny má Božena
Pridajte si svoje mesto

Whiskyho cestovateľské kino

Kde a kedy ?

Rumunsko, Moldavsko, Podnestersko, Ukrajina 
prednáška 
nedeľa 6. 11. 2016, 19.00

Popis

Spevák kapely Slobodná Európa pravidelne vyťahuje svoje zážitky a fotografie z ciest po odľahlých kútoch piatich kontinentov. Navštívil už viac ako 60 krajín, v ktorých sa zameriaval najmä na odľahlé oblasti s atraktívnymi prírodnými scenériami, zachovalými pôvodnými etnikami a kultúrami, bez turistického ruchu, ktoré často preskúmaval na motorke, na ktorej prešiel po cestách – necestách viac ako 20 000 km. Do Žiliny chodí pravidelne a sme radi, že svoje cestovateľské prednášky robí práve u nás na Stanici.

Táto konkrétna je naviac aj súčasťou nášho celoročného projektu Európa v Žiline realizovaného s finančnou podporou Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR v rámci predsedníctva SR v Rade EÚ, ktoré nám dalo finančnú podporu aj na obohatenie cestovateľských prednášok o európske destinácie. A preto je vstup voľný. Rezervujte si však svoje miesto emailom na rezervacie@stanica.sk.

Organizujete zaujímavú akciu?

Dajte nám o nej vedieť mailom na redakcia@nasazilina.sk

Odporúčame

Tvorivé remeselné dielne

Mesto Žilina pripravilo v rámci Žilinského kultúrneho leta 2017 opäť predstavenie remeselných zručností s názvom „Tvorivé remeselné dielne“, ktoré sa bude konať na Mariánskom námestí od 24. júla do 28. júla 2017.

Hobby a odborné podujatia

Podujatia v Rajeckej Lesnej

Leto v Rajeckej Lesnej bude plné podujatí.

Iné