Piatok, 18. august, 2017 | Meniny má Elena, Helena
Pridajte si svoje mesto

Do-it-herself: Výroba lampy kutilská dielňa pre ženy

Kde a kedy ?

sobota a nedeľa, 5. a 6. 11. 2016, 10.00 – 17.00

Popis

Len zložíme všetky časti do celku - od elektrickej zástrčky až po objímku. Je na každej účastníčke, či si vyrobí stolnú alebo stropnú lampu, alebo svietidlo zavesené na stene. Počas popoludnia získate vhľad do interiérového osvetlenia, dizajnovania a konštruovania. Workshop bude trvať jeden deň a môžete si vybrať, či prídete v sobotu alebo nedeľu.

Podujatie je organizované našou holandskou dobrovoľníčkou Nienke, hlavným komunikačným jazykom preto bude angličtina. Nienke je na ročnom pobyte na Stanici prostredníctvom Európskej dobrovoľníckej služby. Účastnícky poplatok je 10,00 €, zahŕňa obed a čaj, a nezahŕňa náklady na materiál.
Maximálna kapacita je 8 účastníčok na deň, registrujte sa prosím emailom na nienke@stanica.sk.

Organizujete zaujímavú akciu?

Dajte nám o nej vedieť mailom na redakcia@nasazilina.sk

Odporúčame

Podujatia v Rajeckej Lesnej

Leto v Rajeckej Lesnej bude plné podujatí.

Iné

Hviezdne noci Bytča

Mestečko Bytča sa premení na 4 dni na jeden magický festival: 24 koncertov, 6 filmových sekcií, videomapping, divadlo, detský stage, diskusné fórum a ešte omnoho viac. Chcete byť pri tom?Hviezdne noci sú mestský multižánrový festival. Jeho zámerom je na 4 dni oživiť verejný priestor mestečka Bytča koncertmi, filmovými premietaniami, divadlom, ďalšími sprievodnými aktivitami a vdýchnuť mu na okamih kúzelnú festivalovú atmosféru.

Iné