Piatok, 18. august, 2017 | Meniny má Elena, Helena
Pridajte si svoje mesto

BEN CRISTOVAO

Kde a kedy ?

Popis

Po minuloročnom vypredanom koncerte v MMC, tohtoročných úspešných koncertoch v Košiciach a Banskej Bystrici, prichádza tento sympatický finalista 1. série československej Superstar.  Vystúpi so svojou nadupanou live show prichádza vôbec po prvýkrát krát aj do Žiliny.
Miláčika ženských sŕdc na Slovensku aj v Čechách poznajú vďaka veľkému hudobnému talentu, očarujúcemu úsmevu a exotickým angolským koreňom. Ben bol magazínom Forbes vyhlásený za siedmeho najvplyvnejšieho Čecha roku 2015 a tak sa je určite na čo tešiť! Rodák z Plzne si ťa získa obľúbenými hitmi ako Úžasná, Telo, Sweet Chili, Bomby, prípadne Asio. Vďaka Benovi bude už 16. novembra v Žiline prúdiť sexepíl a kvalitná hudba. To všetko v Dome odborov.

 

Organizujete zaujímavú akciu?

Dajte nám o nej vedieť mailom na redakcia@nasazilina.sk

Odporúčame

Hviezdne noci Bytča

Mestečko Bytča sa premení na 4 dni na jeden magický festival: 24 koncertov, 6 filmových sekcií, videomapping, divadlo, detský stage, diskusné fórum a ešte omnoho viac. Chcete byť pri tom?Hviezdne noci sú mestský multižánrový festival. Jeho zámerom je na 4 dni oživiť verejný priestor mestečka Bytča koncertmi, filmovými premietaniami, divadlom, ďalšími sprievodnými aktivitami a vdýchnuť mu na okamih kúzelnú festivalovú atmosféru.

Iné

Podujatia v Rajeckej Lesnej

Leto v Rajeckej Lesnej bude plné podujatí.

Iné