Piatok, 18. august, 2017 | Meniny má Elena, Helena
Pridajte si svoje mesto

Festival Slnko na Skalách

Kde a kedy ?

Popis

Počas festivalu si môžete otestovať svoje sily a schopnosti v rôznych športových disciplínach, vypočuť prednášky záchranárov, lektorov a slovákov vo svete, ktorí sa naplno venuju svojejím vášniam. Horám a aktivitám v nich. Je to unikátna možnosť ako stretnúť tých najleších slovenských Himalájistov, extrémnych lyžiarov, lezcov, ochránarov, jaskyniarov a mnoho iných šikovných ľudí. Program však nekončí prezentáciami, ale pokračuje pod taktovkou lokálnych kapiel pri pivku a ohni.

Preto by sme radi pozvali všetkých priateĺov hôr a všetkých, ktorím horská tématika nie je cudzia aby sa ku nám pridali a vychutnali si príjemné chvíle spolu s rodinami. Samozrejme máme pripravený program aj pre najmenších horalov

Organizujete zaujímavú akciu?

Dajte nám o nej vedieť mailom na redakcia@nasazilina.sk

Odporúčame

Hviezdne noci Bytča

Mestečko Bytča sa premení na 4 dni na jeden magický festival: 24 koncertov, 6 filmových sekcií, videomapping, divadlo, detský stage, diskusné fórum a ešte omnoho viac. Chcete byť pri tom?Hviezdne noci sú mestský multižánrový festival. Jeho zámerom je na 4 dni oživiť verejný priestor mestečka Bytča koncertmi, filmovými premietaniami, divadlom, ďalšími sprievodnými aktivitami a vdýchnuť mu na okamih kúzelnú festivalovú atmosféru.

Iné

Podujatia v Rajeckej Lesnej

Leto v Rajeckej Lesnej bude plné podujatí.

Iné