Štvrtok, 27. júl, 2017 | Meniny má Božena
Pridajte si svoje mesto

Otvorenie letnej sezóny v Rajeckej doline

Kde a kedy ?

 

Popis

V sobotu sa začína program svätou omšou v Kostole Božského Srdca Ježišovho za všetkých turistov, ktorí počas leta zavítajú do Rajeckej doliny a za pracovníkov, ktorí sa o nich starajú. Nasledovať bude požehnanie liečivého prameňa vo vstupnej hale Kúpeľného domu Aphrodite. Presne na obed začnú rýchlostné preteky v letnom biatlone žiakov v parku Hotela Skalka. O 13tej v areáli KD Poluvsie vystúpi skupina Pollux, ktorá oslavuje už 40rokov a v popoludňajších hodinách v areáli Motorestu Mlynárka môžete uvidieť ukážky výroby syrových výrobkov a hry na pastierskych nástrojoch tradičného baču. Večer sobotný program ukončí tanečná zábava v hoteli Encián.   Nedeľa bude v znamení pohybu. O 10tej doobeda prebehnú vytrvalostné preteky v letnom biatlone žiakov v parku Hotela Skalka. Po nich v Hoteli Skalka otvoria letnú sezónu letným biatlonom pre verejnosť s Dušanom Šimočkom, ktoré budú pozostávať jazdou na kolobežke a streľbou z laserovej pušky na biatlonový terč. No a večer ukončí túto príjemnú víkendovú akciu koncert českej hudobnej skupiny A další...

Organizujete zaujímavú akciu?

Dajte nám o nej vedieť mailom na redakcia@nasazilina.sk

Odporúčame

Večerné premietanie a prehliadka veže Budatínskeho hradu

Považské múzeum v Žiline vás pozýva na večerné premietanie československej klasiky nakrúcanej v starej Žiline. Počas dvoch letných večerov sme pre vás pripravili letné kino a večerné prehliadky veže Budatínskeho hradu.

Kino

Tvorivé remeselné dielne

Mesto Žilina pripravilo v rámci Žilinského kultúrneho leta 2017 opäť predstavenie remeselných zručností s názvom „Tvorivé remeselné dielne“, ktoré sa bude konať na Mariánskom námestí od 24. júla do 28. júla 2017.

Hobby a odborné podujatia