Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Jurinová zosadila Blanára zo žilinskej župy (minúta po minúte) (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

Erika ideš!!!! Jeden smerák už je odstavený
 

 

Škoda len Jurinovej, že odíde z parlamentu.
Blanár si za to môže sám. Reči o tom, ako župan za cesty nemôže len podporilo, že ľudia volili niekoho iného.
Veď keď podpredseda vládnej strany za 12 rokov svojho županovania nevie vybojovať u svojho precedu peniaze na cesty, resp. popohnať výstavbu vo svojej župe, tak to tam potom fakt môže byť ktokoľvek iný.
 

 

Najviac ma teší, že začína dochádzať na kontrolne mechanizmy v okolí ZA a to doslovne. Potkan v kresle Žilinského primáša dostal asi najväčšiu ranu a zároveň strach o svoju stoličku a hlavne svoju slobodu, pre svoje prešlapy v nds. Ak ho "zaprú" , bude to veľmi nahnuté v kssmere a hlavne sa dozvieme pravdu o výstavbe dialnic, tunelov a asi aj mýta, ktoré je na pomer ceny za km ciest a príjmov za dopravu najvyššie v EU. Na druhej strane najvyšší príjem od prepravcov nezabezpečuje najvyšší príjem pre SK. Na Cypre sa toho mnoho stratí. Ak to Jurinová myslí vážne začne určite s likvidáciou banerov okolo ciest, prípadne ich silným obmedzovaním. Je to jednoducho nástroj prepierania čiernych peňazí. Agentúry dávajú neskutočné zľavy tým polit. stranám(zľava=čierne peniaze). Ak sa to na SK podarí, bude to prvý krok na ceste k transparentnosti a ukážke o koľko peňazí a km dialníc nás tie strany obrali. V ZA kraji bolo 20 000 politických bilbordov priemerne 3 mesiace, čo je reálne 3m x 1000€/m x 20 000 = 60 milionov €. Koľko stojí nás všetkých boj o zákazky v župách. Nemyslite si že ich politici zarobili poctivo.
 
Hodnoť

 

...nabere to tentokrát konečne ten správny smer?!
 

Ano nabere to správny smer !!!

A to smer Orava a ostatné okresy ho..o , nuž čo sme chceli to máme oravčania mali Colotku , Babinského teraz Jurinovú . To nepotrebuje komentár .
 
Hodnoť

 

Martvoň,nezávislý kandidát... :)
 
Hodnoť

 

Redakcia nemá dostatok aktuálnych fotografií, keď musí dávať staré (foto č.3)?
 
Hodnoť

 

skartovačky na žilinskej župe sú žeravé - mafian Blanár sa zbavuje kompromitujúcich dokumentov
 
Hodnoť

gratulujem Žilinaaaa

veľká gratulácia a rešpekt Žilina, paráda, pozdravujem z Prešovskej župy, kde rovnako fantázia!!!
 
Hodnoť

 

Ten kretén Blanár ešte aj po voľbách robí z voličov doslova volov. Najprv povie, že za jeho pôsobenia sa podarilo v kraji vybudovať veľa km diaľnic a vzápätí zahlási, že voliči nerozlišujú, ktoré cesty a diaľnice má na starosti kraj a ktoré štát, preto ho zosadili.
 

 

1) Postavilo a stavia sa toho v ZA kraji dosť. Ale on nemá priamo žiadne zásluhy, štát dal peniaze, kraje a samosprávy projekty iba predražujú svojími niekedy až blbými požiadavkami. On by sa mal chváliť tým čo postavil kraj, to asi veľa toho nebude, skorej nič.
2)Ľudia cesty až tak nerozlišujú, ktorá je v koho správe. Tak to je.
3) Prehral pre viac vecí, nielen pre blbé diaľnice.
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

Vyplácajú ťa paušálne raz za mesiac? Alebo dostaneš dohodnutú sumu za každý jeden príspevok?
Ak ani jedno, ani druhé, tak si presne ten volič Smeru, o ktorom si aj Blanár myslel, že je tupý, ako všetci ficovoliči.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

Tak potom nechápem, prečo sa vyjadruje, ako keby všetci voliči boli tupí. Ja si myslím, že on to od voličov očakáva, teda že sú tupí.
 
Hodnoť

ZMENA začala

Smerácka lúza dostala na frak v Žilinskom, ale aj v ďalších krajoch. kontinuitu v rozkrádaní určite nepotrebujeme, ako tu napísal Šanzoniér Dodo. Ani by som nepísal, že len Orava získala. Ak sa nebude rozkrádať, tak Erika Jurinová je garanciou, že všetky regióny VUC-ky sa budú rozvíjať. Blahoželám ku zmene a verím, že zmeny budú pokračovať aj v ďalších voľbách.
 
Hodnoť

 

Som rád že prehral smerák, ale je šialené že opité slotovo si zvolilo práve beštiu Jurinovú, ktorá presadzovala dlhoročné väznenie nešťastných žien, ktoré nemôžu mať deti a chceli by ako poslednú možnosť skúsiť umelé oplodnenie: http://i.imgur.com/kHl5aMv.jpg
 

 

A zabíjať nevinné ľudské životy - genocídou ľudských embryí - lebo presne to sa deje pri umelom oplodnení, je podľa teba v poriadku??
Najskôr dáme vzniknúť viacerým ľudským bytostiam a potom si vyberieme 1, ktoré prežije a ostatné bez milosti zabijeme.

A postoj proti umelému oplodneniu nie je v rozpore s pomocou rodinám v núdzi. Práve naopak, je to postoj ZA: za život, za dôstojnosť každej ľudskej bytosti. A v reále práve kresťanské organizácie najviac pomáhajú rodinám, zvlášť ženám v núdzi:

http://anoprezivot.sk
https://www.rodinka.sk/zena/vz...

http://www.obycajniludia.sk/ak...
http://www.obycajniludia.sk/ak...
 

 

Pán fanatik Kuffa? alebo si podobná stredoveká zrůda, ktorá pri riziku že niektoré embryo neprežije, radšej zakáže matke mať šancu na dieťa!!!
Krásny kresťanský postoj ZA život = neumožnia vznik života, narodenie dieťaťa! Klasické pokrytectvo najvyššieho stupňa, ako všetci pánbičkári.
 

 

"zakáže matke mať šancu na dieťa"... Ale kto matke zakazuje mať dieťa? Aj beznohému niekto zakazuje chodiť? Každá žena môže mať dieťa, či už vlastné alebo z adopcie. Tu však ide o to, neznásilňovať tak svätý proces, ako je počatie dieťaťa, a prirodzené zákony vôbec. A určite um. oplodnenie nie je len akt života ako píšeš, ale aj akt smrti pre mnoho už vzniknutých životov, na ktoré sa ty odvolávaš. Nikto nie je proti vzniku života, ale proti takým praktikám, kde je život viac bytostiam braný ako dávaný.
 

1 2 >

Už ste čítali?