Ministerstvo školstva súhlasí.
Športová hala
Všetci súhlasíme. A kto ju zaplatí? Ministerstvo?Genéza Haly
Viete všetko to má na svedomí p. G.Trabelssie, ktorý halu kúpil a nechal ju v takomto stave takto sa staralo svoj majetok, ako dobrý hospodár... Už v čase poslednej vlády SNS vypracoval projekt Národného športového centra, ktorý teraz chce za pomoci svojich nohlsledov p. Kapitulíka a spol oprášiť. Je to prasprostý boj o moc v Žiline a jedna strana debilné vedenie mesta s druhou stranou Trabelssiem sa od začiatku nevedia dohodnúť na spolupráci v oblasti športu... viď konštrukcia na Karpatskej a taktiež hala na Bôriku. Pán Kapitulík teda predĺžená nezávislá ruka p. Trabelssieho objavuje teplú vodu a chce zachraňovať čo 11 rokov nechal majiteľ chátrať a chce to samozrejme s pomocou štátu, samosprávy zachrániť. Pýtam sa prečo Tá hala nebola opravená zo súkromnych zdrojov, no preto, lebo na Slovensku je najlepšie všetko robiť zo štátneho a eurofondov... Takí sme národ a tak si všetko vážime. Ľuďom stačí podsunúť na facebooku niečo a hneď lajkujú a podporujú... to nám ide... Podotýkam bude to ešte zajimavé :-)Športová hala
Odkiaľ stále beriete tie sprostosti, že Ján Slota predal športovú halu Trabelssiemu? Už niekoľkokrát bolo zrozumiteľne napísané, že športová hala sa dostala do rúk Trabelssieho počas primátorovania Ivana Harmana.Naozaj ?
https://spravy.pravda.sk/domac... alebo http://rebeca.sk/zilinski-posl... Takže pán avtd to je taký problém trochu zalistovať a nepísať nepravdy ?