Utorok, 20. august, 2019 | Meniny má Anabela

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Cestujúci sú nespokojní so zastávkou pri Tescu. Je nebezpečná (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Pravopis

"Marta Brezovská s Višňového, spolu s kolegom Jaroslavom Zábojíníkom z Rosiny" - z Višňového, Zábojníkom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Už zase,

"Mestský úrad na základe opakovaných sťažností prerokoval ..." Čo keby Mestský úrad konečne aj konkretizoval a aj štatisticky vyhodnotil kto a voči čomu sa sťažoval? Nejde zase len o štatisticky bezvýznamné číslo v snahe niekomu vyhovieť? Ja sa napríklad sťažujem, že svetelná reklama Auparku ruší obyvateľov Hlín I a II tým, že im svieti do okien a nikto sa s tým nezaoberá, svetla nepremiestni alebo aspoň neobmedzí dobu či intenzitu svietenia. Koľkokrát vlastne predstavuje to " opakovanie sťažnosti "?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Skúšali ste sa poradiť s nejakým právnikom, že aké máte možnosti? Keď sa na neho zložíte viacerí, ktorím to svetlo vadí, tak by vás to ani nemuselo moc stáť. A aj keď ja na Hlinách nebývam, celkom by ma zaujímalo, aké možnosti človek v takomto prípade má.

Ale spoliehať sa na nejaké sťažnosti je asi naivné.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Díky za typ,

ale citujem z VZN: "RIP zariadenie nesmie svojím vyhotovením a umiestnením rušiť krajinný ráz, ohrozovať verejnú bezpečnosť a poriadok, brániť rozhľadu na pozemnej komunikácii a na ceste, nad prípustnú mieru obťažovať okolie a obytné prostredie hlukom, osvetlením alebo estetickým vzhľadom." Myslím, že by to malo stačiť, preto môj dotaz na opakovanie sťažnosti v príspevku. Na právnika je zatiaľ asi zbytočné myslieť. Až budete mať večer cestu k Auparku, tak sa na to pozrite. Pekný deň.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Už ste čítali?