ŽILINA.
MUŽI
II. LIGA, sk. VÝCHOD, 10. KOLO - nedeľa 4. 10. o 10.30 h: Žilina B - Trebišov.
III. LIGA, sk. STRED, 9. KOLO - nedeľa 4. 10. o 14.30 h: Bánová - T. Teplice (Čičmanec - Jánošík, Jánoš).
IV. LIGA, sk. SEVER, 9. KOLO - nedeľa 4. 10. o 14.30 h: K. Lúčka - Tvrdošín (Ježík - Čuboň, Šuška), Predmier - Skalité (Vojtek - Chmúrny, Ivanič).
V. LIGA, sk. A, 9. KOLO - nedeľa 4. 10. o 14.30 h: Varín - Bánová B (Ondrašina - Rendla, Náther), Strečno - Podvysoká (Beňo - Tutura, M. Poljak), D. Tižina - Makov (Callo - Pšenák, Remeň), Bytčica - S. Bystrica (Harezník - Uhorskai, J. Matejčík), Rosina - Belá (Rogoň - Hubočan, Šašvary).
I. TRIEDA, 9. KOLO - nedeľa 4. 10.
o 14.30 h: D. Pole - R. Teplice-Konská (Masaryk - Hrivo, Chviľa), N. Lúčka - Višňové (Bugala - Gašpierik, Vachan), Terchová - P. Chlmec (Nemček - Brodňan, Zábovský), Kotešová - Zástranie (Capko - Skotnický, Pekara st.), Divinka - D. Hričov (Žiak - L. Ondák, Knapec), Rajec - Štiavnik (Behančin - Sobola, Širanec), Rašov - Teplička (Vozár - Mikurda, Vlasatý).
II. TRIEDA, 9. KOLO - nedeľa 4. 10.
o 14.30 h: Hôrky - Zbyňov (Vahančík - Bugáň, Wieczorek), V. Rovné - Zádubnie (Rogoň - Botka, Peťko), K. Poruba - Hrabové (Hofer - Paučin, Krupík), Stráža - Súľov (Ondrušík - Chmára, Pekara ml.), Fačkov - H. Hričov (Filip - Mihálik, Šujanský), Podhorie - Nededza (Hollý - Backa, Rujbr), Trnové - Hlboké (Chaban - Rojík ml., Kubica).
III. TRIEDA, sk. A - 9. KOLO - nedeľa
4. 10. o 14.30 h: Kunerad - Ďurčiná (Oravec ml. - Oravec st., Krč), Krasňany - Mojš (Kubo - Malich, Kubík), Brodno - Stránske (Martinec ml. - Martinec st., Milo), Lietava - Turie (Kúdelka - Kováč, Mičica).
III. TRIEDA, sk. B - 9. KOLO - sobota
3. 10. o 14.30 h: Predmier B - Divina (Vaškovič - Lulák, Bugáň ml.). Nedeľa 4. 10. o 14.30 h: Hliník - Petrovice (Tarač - Vaškovič, Ondrejkovič), Lúky - Ovčiarsko (Šedík - Dubovan, Bugáň ml.), Jablonové - Kolárovice (Holeša - Lulák).
ŽENY, SLOVENSKÝ POHÁR - 2. KOLO (odveta) - streda 7. 10. o 14.30 h: Žilina - Humenné
DORAST
l I. LSD a LMD, 11. KOLO - sobota 3. 10. o 11. a 13.15 h: Žilina - MFK B. Bystrica (ihr. Strážov, Staník - Kapusta, Horák; J. Krajči - Horák, Kapusta). 12. KOLO - utorok 6. 10. o 11. a 13.15 h: Žilina - Ružomberok (ihr. Strážov, Debnár - Horný, Tokár; Horný - Tokár, Debnár).
III. LSDS a LMDS, 9. KOLO - nedeľa 4. 10. o 10. a 12.30 h: Bytča - Zvolen (Halfar - Moják, Hrtús).
IV. LIGA, sk. SEVER, 9. KOLO - sobota 3. 10. o 14.00 h: Rajec - Stráňavy (Rogoň - Mitúch). Nedeľa 4. 10. o 12.00 h: Terchová - L. Hrádok (Brodňan - Zábovský), Predmier - Z. Poruba (Chmúrny - Ivanič).
V. LIGA, sk. A, 9. KOLO - nedeľa 4. 10. o 12.00 h: Štiavnik - Svrčinovec (Danišek - ObFZ CA), Strečno - Podvysoká (Tutura - M. Poljak), Rosina - Staškov (Hubočan - Šašvary).
I. TRIEDA, 9. KOLO - nedeľa 4. 10. o 12.00 h: Varín - R. Teplice-Konská (Rendla - Náther),
V. Rovné - Višňové (Botka - Peťko), K. Poruba - Bytčica (Paučin - Krupík), Kotešová - Zástranie (Skotnický - Pekara st.), D. Tižina - Kolárovice (Pšenák - Remeň), Podhorie - L. Svinná (Backa - Rujbr), Trnové - Teplička (Rojík ml. - Kubica).
II. TRIEDA, sk. A, 7. KOLO - nedeľa 4. 10.
o 12.00 h: Babkov - Nededza (Kováč - Kúdelka),
N. Lúčka - Ďurčiná (Gašpierik - Vachan), Krasňany - Mojš (Malich - Kubo), Jasenové - Stránske (Oravec st. - Oravec ml.).
II. TRIEDA, sk. B, 7. KOLO - nedeľa 4. 10.
o 12.00 h: Bitarová - H. Hričov (Bugáň - Wieczorek), Hliník - Divina (Vaškovič - Tarač), Brodno -
P. Chlmec (Martinec st. - Milo), Hlboké - Súľov (Lulák - Holeša).
ŽIACI
II. LIGA SŽ a MŽ sever, 9. KOLO - sobota 3. 10. o 10. a 12.00 h: V. Rovné - L. Lúčka (Koleno), Rajec - O. Veselé (Mitúch). Nedeľa 4. 10. o 10. a 12.00 h: R. Teplice - Dlhá (Cimprich).
III. LIGA SŽ a MŽ sk. A, 9. KOLO - sobota 3. 10. o 10. a 12.00 h: Bánová - Zborov (Šašvary), Terchová - Čierne (Očenáš).
I. TRIEDA SŽ a MŽ, 7. KOLO - sobota 3. 10. o 10. a 12.00 h: Strečno - Teplička (Ovečka - Vozár), Predmier - Višňové (Behančin - Krajník), K. Poruba - Kotešová (Oravec ml. - Rojík ml.), Štiavnik - Slimáčik (Vaškovič - Obfz).
II. TRIEDA, 9. KOLO - nedeľa 4. 10. o 10.00 h: D. Pole - Zbyňov (Tarač), Turie - Bytčica (Remek), Krasňany - Kolárovice (Malich), Divinka - Nededza (Ovečka), D. Tižina - D. Hričov (Kubík), Brodno - Stráňavy (Milo), Rosina - L. Svinná (Krajník).
III. TRIEDA, sk. A, 7. KOLO - nedeľa 4. 10. o 10.00 h: Stráža - Zástranie (Bugáň st.), N. Lúčka - Zádubnie (Vachan), Bitarová - Slimáčik B (Wieczorek), Fačkov - Stránske (Šujanský), Ďurčiná - Trnové (Knapec).
III. TRIEDA, sk. B, 7. KOLO - nedeľa 4. 10. o 10.00 h: Petrovice - H. Hričov (Vaškovič), Lúky - Hrabové (Mikurda), Ovčiarsko - P. Chlmec (Jaroščiak), Jablonové - Súľov (Botka), Rašov - Hlboké (Peťko).
I. LIGA MŽ sever, 9. KOLO - nedeľa 4. 10. o 10. a 11.30 h: Závodie - L. Mikuláš (Ďuriník).