Sobota, 10. december, 2022 | Meniny má Radúz

Futbalové výsledky mládeže v regióne

Dorastenencké a žiacke zápasy v regióne Žiliny počas víkendu 26. a 27. septembra 2009.

DORAST

I. liga starší dorast

10. kolo: Trnava - Žilina 1:1 (0:1), Sabo - Minarčík, MFK B. Bystrica - Košice 1:7 (0:3), Nitra - Slovan 0:2 (0:1), Michalovce - Stropkov 5:2 (2:1), D. Streda - Senica 1:2 (1:2), Dubnica - Podbrezová 0:1 (0:1), Prešov - Dukla B. Bystrica 1:0 (1:0), Trenčín - Ružomberok 5:0 (2:0). Dohrávka 3. kola: Žilina - Košice 2:2 (0:1), Mikuš, Vojtuš - Kubík, Steinberger. Dohrávka 9. kola: Senica - Michalovce 0:1 (0:0).

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

1. Trenčín 10 8 0 2 27:9 24

SkryťVypnúť reklamu

2. Košice 9 6 2 1 23:10 20

3. Prešov 10 6 0 4 18:7 18

4. Trnava 9 5 2 2 22:8 17

5. Stropkov 10 5 1 4 12:17 16

6. Dubnica 10 4 2 4 13:8 14

7. Senica 10 4 2 4 15:13 14

8. Michalovce 10 4 2 4 13:14 14

9. Podbrezová 10 4 2 4 12:13 14

10. Nitra 10 4 2 4 14:16 14

11. Dukla B.B. 10 3 4 3 14:13 13

12. Žilina 9 3 3 3 11:10 12

SkryťVypnúť reklamu

13. Slovan 8 3 1 4 15:14 10

14. Ružomberok 9 2 4 3 13:19 10

15. D. Streda 10 2 1 7 10:25 7

16. MFK B.B. 10 0 0 10 5:41 0

I. liga mladší dorast

10. kolo: Trnava - Žilina 1:0 (0:0), Kukučka, MFK B. Bystrica - Košice 1:3 (1:1), Nitra - Slovan 1:1 (0:0), Michalovce - Stropkov 2:1 (2:0), D. Streda - Senica 2:3 (1:0), Dubnica - Podbrezová 4:0 (3:0), Prešov - Dukla B. Bystrica 0:1 (0:1), Trenčín - Ružomberok 2:1 (1:1). Dohrávka 3. kola: Žilina - Košice 1:2 (1:1), Martinka - Jano 2. Dohrávka 9. kola: Senica - Michalovce 2:1 (0:0).

1. Prešov 10 7 2 1 20:5 23

SkryťVypnúť reklamu

2. Trenčín 10 7 2 1 22:8 23

3. Dukla B.B. 10 7 2 1 12:4 23

4. Ružomberok 9 7 0 2 17:7 21

5. Košice 9 6 0 3 19:13 18

6. Nitra 10 5 2 3 18:8 17

7. Senica 10 5 2 3 17:11 17

8. Trnava 9 5 1 3 13:9 16

9. Dubnica 10 4 1 5 21:15 13

10. Žilina 9 4 1 4 19:14 13

11. Slovan 8 3 2 3 15:10 11

12. D. Streda 10 2 1 7 11:21 7

13. Michalovce 10 2 1 7 12:27 7

14. Podbrezová 10 2 0 8 9:24 6

15. Stropkov 10 1 1 8 5:26 4

16. MFK B.B. 10 1 0 9 6:31 3

II. liga starší dorast, východ

Žilina - Prešov 2:2 (1:1), Zaťko, Martoník.

II. liga mladší dorast, východ

Žilina - Prešov 1:1 (1:1), Vantroba.

III. liga starší dorast

Zvolen - Žiar 1:1 (1:1), Podbrezová C - Námestovo 0:5, Bánová - D. Kubín 0:4 (0:1), Badín - Fiľakovo 8:1, L. Mikuláš - Čadca 4:2,

K. N. Mesto - Krásno 2:1, N. Baňa - Bytča 2:2.

III. liga mladší dorast

Zvolen - Žiar 2:2 (1:1), Hôrky - Martin , Č. Balog Podbrezová C - Námestovo 0:3, Bánová - D. Kubín 1:1 (0:1), Badín - Fiľakovo 0:0,

L. Mikuláš - Čadca 2:2, K. N. Mesto - Krásno 0:1, N. Baňa - Bytča 0:3.

l IV. liga, sk. Sever

L. Sliače - Žabokreky 0:1 (0:0), Belá - Rajec 0:2 (0:1), Stráňavy - Predmier 5:2, Z. Poruba - Černová 2:1 (0:1), Rázga, Tuka, Raková - Terchová 2:1 (1:0), P. Bukovan, Goralka,

L. Hrádok - Lisková 1:2 (1:1), Sajták - Žubor 2, Tvrdošín - O. Jasenica 4:1 (2:0).

1. Raková 8 6 1 1 18:8 19

2. Terchová 8 5 2 1 23:15 17

3. Tvrdošín 8 5 1 2 22:11 16

4. Černová 8 5 0 3 25:16 15

5. Z. Poruba 8 5 0 3 16:9 15

6. O. Jasenica 8 5 0 3 21:16 15

7. L. Hrádok 8 4 1 3 24:18 13

8. Žabokreky 8 4 1 3 17:14 13

9. Predmier 8 3 0 5 12:20 9

10. Lisková 8 3 0 5 9:21 9

11. Rajec 8 2 0 6 13:20 6

12. Belá 8 2 0 6 16:26 6

13. L. Sliače 8 2 0 6 9:19 6

14. Stráňavy 8 1 2 5 18:30 5

V. liga, sk. A

Skalité - Rosina 4:3, Staškov - K. Lieskovec 2:0 (2:0), Sľuka, Perďoch, L. Lúčka - Čadca B 14:0 (7:0), D. Hričov - Turzovka 3:1 (1:1), Zborov - Strečno 5:0, Podvysoká - Štiavnik 4:1 (2:0), Výbora 2, Šinal 2, Svrčinovec - Radoľa 4:0.

1. L. Lúčka 8 6 1 1 37:8 19

2. Zborov 8 6 1 1 23:5 19

3. D. Hričov 8 6 1 1 23:8 19

4. Staškov 8 4 3 1 16:10 15

5. Rosina 8 4 2 2 21:18 14

6. Podvysoká 8 4 1 3 20:15 13

7. Turzovka 7 3 2 2 12:7 11

8. Skalité 8 3 1 4 12:32 10

9. Svrčinovec 8 2 3 3 20:19 9

10. Strečno 8 2 2 4 18:20 8

11. Radoľa 8 2 1 5 10:19 7

12. Čadca B 8 2 1 5 11:27 7

13. K. Lieskovec 7 1 0 6 9:23 3

14. Štiavnik 8 0 1 7 7:28 1

I. trieda

R. Teplice - Trnové 5:1 (2:0), Liška, Teplička - Podhorie 1:2 (0:2), Beniač, L. Svinná - D. Tižina 3:0 (1:0), Sventek, Ivan, Mäkký, Kolárovice - Kotešová 0:8 (0:2), Zástranie - K. Poruba 3:2 (2:1), Mičica 2, Macek, Višňové - Varín 1:3 (0:2), M. Turský, Bytčica - V. Rovné odložené.

1. Kotešová 9 8 0 1 53:10 24

2. L. Svinná 9 7 0 2 43:14 21

3. V. Rovné 8 7 0 1 31:9 21

4. R. Teplice 9 6 1 2 26:12 19

5. Bytčica 8 5 0 3 26:20 15

6. Kolárovice 9 4 0 5 22:40 12

7. D. Tižina 9 4 0 5 16:19 12

8. K. Poruba 9 3 2 4 26:23 11

9. Varín 9 2 3 4 12:18 9

10. Podhorie 9 3 0 6 13:33 9

11. Trnové 9 2 2 5 9:30 8

12. Teplička 9 2 1 6 15:24 7

13. Zástarnie 9 2 1 6 13:45 7

14. Višňové 9 2 0 7 14:24 6

II. trieda A

Turie - Jasenové 7:0 5:0), Stránske - Krasňany 1:5 (0:4), Kasák, Mojš - N. Lúčka 2:4 (0:2), Portašík, Pataky - Židek L. 2, Židek M., Toman, Ďurčiná - Babkov 1:0 (0:0), Mihalec M., Nededza mala voľno.

1. Turie 6 6 0 0 27:4 18

2. Ďurčiná 5 4 0 1 14:3 12

3. Nezb. Lúčka 5 4 0 1 13:6 12

4. Babkov 5 3 0 2 28:6 9

5. Krasňany 5 3 0 2 23:8 9

6. Nededza 5 2 1 2 15:15 7

7. Stránske 6 1 1 4 15:24 4

8. Jasenové 5 0 0 5 2:30 0

9. Mojš 6 0 0 6 2:44 0

II. trieda B

H. Hričov - Hlboké 2:2 (2:1), Marčiš, Nemček - M. Gaňa, Ďuriník, Súľov - Brodno 2:3 (2:1), Fekete 2, P. Chlmec - Hliník 1:8 (1:3), R. Jaroš, Divina - Bitarová 5:0 (2:0).

1. Divina 6 6 0 0 23:2 18

2. Hliník 6 5 1 0 24:6 16

3. H. Hričov 6 3 1 2 17:17 10

4. Bitarová 6 3 1 2 10:11 10

5. Brodno 6 2 1 3 16:17 7

6. Súľov 6 1 1 4 10:16 4

7. P. Chlmec 6 0 1 5 7:21 1

8. Hlboké 6 0 2 4 4:21 2

ŽIACI

I. liga starší žiaci A

Žilina - JUPIE B. Bystrica 7:0 (2:0), Gudzak 3, Škrinar, Kľačanský, Štadani, Klec, Ružomberok - Čadca 8:1 (3:1), L. Mikuláš - Č. Balog 2:0 (1:0), N. Baňa - Lok. Zvolen 1:1 (0:0), D. Kubín - Námestovo 4:0 (1:0), Lučenec - Martin 0:3 (0:1), Podbrezová - Dukla B. Bystrica 0:3 (0:1).

l I. liga starší žiaci B

Žilina - JUPIE B. Bystrica 12:0 (5:0), Čmelík 3, Káčer 4, Slaninka, Kratochvíl, Kincl, Pochyba, Krčula, Ružomberok - Čadca 6:0 (5:0), L. Mikuláš - Č. Balog 1:3 (1:0), N. Baňa - Lok. Zvolen 0:8 (0:2), D. Kubín - Námestovo 3:3 (1:2), Podbrezová - Dukla B. Bystrica 1:1 (0:0).

II. LIGA SŽ sever

T. Teplice - K. N. Mesto 0:1, Belá - Trstená 1:0 (0:0), O. Jasenica - Rajec 3:1 (0:1), O. Veselé - Tvrdošín 8:0, Bytča - R. Teplice 3:1, Dlhá - V. Rovné 4:0, L. Lúčka - Blatnica 15:0.

1. L. Lúčka 8 7 1 0 35:5 22

2. Trstená 7 5 1 1 26:4 19

3. O. Jasenica 8 6 1 1 31:8 19

4. K. N. Mesto 8 6 0 2 40:11 18

5. O. Veselé 8 5 2 1 34:4 17

6. Dlhá 8 5 0 3 15:16 15

7. Bytča 8 4 1 3 25:18 13

8. Belá 7 4 0 3 28:12 12

9. Rajec 7 3 0 4 14:17 9

10. R. Teplice 7 1 2 4 11:13 5

11. T. Teplice 7 1 2 4 7:12 5

12. V. Rovné 7 0 0 7 3:34 0

13. Tvrdošín 7 0 0 7 3:52 0

14. Blatnica 7 0 0 7 2:68 0

II. LIGA MŽ sever

T. Teplice - K. N. Mesto 0:1, Belá - Trstená 3:1 (2:1), O. Jasenica - Rajec 1:1, O. Veselé - Tvrdošín 4:2, Bytča - R. Teplice 5:0, Dlhá -

V. Rovné 0:0, L. Lúčka - Blatnica 6:0.

III. LIGA SŽ sk. A

Krásno - Terchová 6:0, Čierne - S. Bystrica 8:1, Varín - Turzovka 3:0 (0:0), Skalité -

K. N. Mesto B 1:0, Čadca C - Bánová 0:3 (0:0), Sladecký 2, Ježo, Zborov - Oščadnica 3:3, Svrčinovec - Radoľa 2:3.

1. Skalité 6 6 0 0 40:6 18

2. Krásno 5 5 0 0 29:2 15

3. Varín 8 5 0 3 36:12 15

4. Bánová 7 5 0 2 27:11 15

5. Čierne 7 4 1 2 29:8 13

6. Oščadnica 6 4 1 1 17:15 13

7. Terchová 6 3 0 3 23:21 9

8. Zborov 5 2 1 2 19:13 7

9. K. N. Mesto B 4 2 1 1 8:6 7

10. Turzovka 6 2 1 3 9:14 7

11. Čadca C 7 1 0 6 9:28 3

12. Radoľa 6 1 0 5 5:39 3

13. S. Bystrica 6 0 1 5 9:33 1

14. Svrčinovec 7 0 0 7 2:54 0

III. LIGA MŽ sk. A

Krásno - Terchová 1:1, Čierne - S. Bystrica 2:2, Varín - Turzovka 4:0 (1:0), Skalité -

K. N. Mesto B 1:7, Čadca C - Bánová 0:2 (0:1), Zborov - Oščadnica 2:1, Svrčinovec - Radoľa 3:0.

I. trieda SŽ

Teplička - Štiavnik 1:2 (0:1), Adamus, Slimáčik - K. Poruba 4:1 (2:1), R. Pecko, Kocúr,

M. Pecko, Heřmánek - Vereš, Kotešová - Predmier 2:5 (2:2), Potočár, Hulín - Gallo 3, Pobijak 2, Višňové - Strečno 1:8 (0:3), Tarabiak.

1. Ajax Slimáčik 6 5 1 0 37:8 16

2. Strečno 6 3 3 0 30:11 12

3. Štiavnik 5 4 0 1 17:8 12

4. Teplička 5 3 0 2 16:16 9

5. Predmier 5 1 1 3 10:13 4

6. K. Poruba 6 1 1 4 10:21 4

7. Višňové 5 1 0 4 6:22 3

8. Kotešová 6 1 0 5 6:33 3

I. trieda MŽ

Teplička - Štiavnik 2:5 (2:1), Machyna, Jánošík, Slimáčik - K. Poruba 6:0 (4:0), Tichý 4, Riecky, Paholík, Kotešová - Predmier 0:7 (0:2), Decký 5, Cedzo, J. Králik, Višňové - Strečno 7:0 (3:0), Sventek 3, Mucha, Škvarna, Pažický, Štefanica.

1. Ajax Slimáčik 6 5 0 1 35:5 15

2. Štiavnik 5 5 0 0 29:4 15

3. K. Poruba 6 3 1 2 12:12 10

4. Predmier 6 2 1 3 16:17 7

5. Kotešová 6 2 1 3 7:20 7

6. Višňové 5 2 0 3 12:12 6

7. Teplička 6 2 0 4 13:20 6

8. Strečno 6 0 1 5 2:36 1

II. trieda

Zbyňov - Rosina 0:2 (0:0), L. Svinná - Brodno 8:0 (3:0), Koša 5, R. Štefánik, Zvrškovec, Vavro, Stráňavy - D. Tižina 0:0, D. Hričov - Divinka 0:3 (0:1), Nededza - Krasňany 0:1 (0:0), Kolárovice - Turie 5:2 (2:1), Jandzík 2, Meliš 2, Hrtánek, Bytčica - D. Pole 2:1 .

1. Bytčica 9 7 1 1 25:8 22

2. Krasňany 9 7 0 2 32:11 21

3. Dlhé Pole 9 6 1 2 70:19 19

4. Stráňavy 9 6 1 2 27:5 19

5. L. Svinná 9 6 1 2 40:24 19

6. Turie 8 4 1 3 28:16 13

7. Divinka 8 4 1 3 15:14 13

8. Rosina 8 4 1 3 9:12 13

9. D. Tižina 9 3 2 4 13:9 11

10. Kolárovice 9 3 0 6 24:31 9

11. Zbyňov 8 2 1 5 11:19 7

12. Nededza 9 2 0 7 12:37 6

13. D. Hričov 9 1 0 8 15:67 3

14. Brodno 9 0 2 7 5:54 2

III. trieda A

Zástranie - Ďurčiná 2:1 (1:0), Trnové - Lietava 0:9 (0:6), Stránske - Bitarová 4:3 (2:2), Slimáčik B - N. Lúčka 1:6 (1:4), Kováč, Zádubnie - Stráža 0:0, Fačkov mal voľno.

1. Zástranie 7 6 0 1 32:9 18

2. Nezb. Lúčka 6 6 0 0 30:6 18

3. Lietava 6 4 1 1 25:7 13

4. Ďurčiná 7 3 1 3 14:14 10

5. Stránske 6 4 0 2 12:14 12

6. Fačkov 6 2 1 3 10:16 7

7. Trnové 7 2 0 5 8:27 6

8. Stráža 5 1 2 2 8:5 5

9. Zádubnie 6 1 1 4 4:14 4

10. Bitarová 6 1 0 5 9:22 3

11. Ajax Slimáčik B 6 1 0 5 9:27 3

III. trieda B

H. Hričov - Rašov 7:0 (3:0), Eichler 4, Šoška, Valko, Hlucháň, Hlboké - Jablonové 0:7, Súľov - Ovčiarsko 5:3 (3:2), Lingeš 4, Blaško - Hrošovský, Cingel, Vršanský M., P. Chlmec - Lúky 1:6 (1:3), Čejka, Hrabové - Petrovice 0:5 (0:2).

1. Ovčiarsko 6 3 2 1 23:9 11

2. Súľov 6 4 2 0 25:13 14

3. P. Chlmec 6 3 1 2 12:17 10

4. Hrabové 6 2 2 2 9:11 8

5. Jablonové 6 3 2 1 19:10 11

6. Lúky 6 3 0 3 28:12 9

7. Petrovice 6 2 3 1 18:8 9

8. H. Hričov 6 2 1 3 17:10 7

9. Rašov 6 1 1 4 7:20 4

10. Hlboké 6 0 0 6 1:49 0

Najčítanejšie na My Žilina

Inzercia - Tlačové správy

  1. Rodinná dovolenka: dvadsaťpäť hotelov v obľúbených letoviskách
  2. Kapor a rezne vo sviatočnom menu? Poradíme, čo s použitým olejom
  3. Nový spoločník v živote? Podporíte ním deti, ktoré to potrebujú
  4. Vďaka kvalitným privátnym značkám na nákupoch zaručene ušetríte
  5. Aby na Vianoce nič nechýbalo
  6. Fénix - Kultúrna pamiatka roka 2023: Keď história opäť ožíva
  7. Nový vlakový cestovný poriadok z vášho regiónu v denníku SME
  8. Kríza ako odrazový mostík slovenských startupov
  1. Po čom túžia Slováci? Kupujeme, aby sme ušetrili aj sa potešili
  2. Spoločnosť Freshfields otvára nové Business Services Centre
  3. Rodinná dovolenka: dvadsaťpäť hotelov v obľúbených letoviskách
  4. Objavte miesto, kde v objatí troch riek vzniká výnimočné víno
  5. Auto na prenájom môže byť výhodné aj pre živnostníkov
  6. BILLA spolu so zákazníkmi pomôže aj pred Vianocami jednorodičom
  7. Plánujete budúci rok kúpu kosačky ?
  8. Vďaka kvalitným privátnym značkám na nákupoch zaručene ušetríte
  1. Polovicu dovolenky zaplatíme od pondelka za Vás 11 432
  2. Nový vlakový cestovný poriadok z vášho regiónu v denníku SME 6 060
  3. TRNKA: Esetov veľa nevznikne a ani ten jeden nemá Slovensko istý 5 936
  4. Vyberte si knihy s príbehom. Čo sa oplatí čítať na Vianoce? 5 016
  5. Deti cestujú do exotiky zadarmo 4 288
  6. Predaj osobných automobilov Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. 3 803
  7. Rodinná dovolenka: dvadsaťpäť hotelov v obľúbených letoviskách 3 715
  8. Nový spoločník v živote? Podporíte ním deti, ktoré to potrebujú 3 428

Blogy SME

  1. Věra Tepličková: Vzrušenie graduje: Slovensko pečie a slovenské puče idú do finále
  2. Lubomir Zahora: Čo chcelo Rakúsko dosiahnuť vetom o rozšírení šengenskej hranice. Píše denník Kronen Zeitung
  3. Tomáš Vodvářka: Krásný čas adventní
  4. Ľuboš Vodička: Boulevard Pont du Gard, ako Rím vo Francúzsku mosty staval
  5. Matej Farkas: Režisérom sám život
  6. Rastislav Jusko: O tom, ako boľševici ovládli prokuratúru.
  7. Anton Kovalčík: Murder Inc. na ruský spôsob 1.
  8. Ladislav Boršoš: Jarku Nohavico
  1. Věra Tepličková: Ako som cestovala vlakom 15 583
  2. Věra Tepličková: K zubárovi lacnejšie, len keď si dáte vyšetriť pipíka 13 302
  3. Grácz Ján: Po 62 odberoch končím s dobrovoľným darovaním krvi. Všeobecná zdravotná odmieta otcovi preplatiť liečbu. 7 197
  4. Ján Valchár: Defekácia Putina a ruské nádielky Svätého Nikolaja 2 940
  5. Post Bellum SK: Poprava sa konala 3. decembra 1952 v ranných hodinách 2 711
  6. Soňa Kallová: Slovenská pošta 2 302
  7. Viktor Pamula: Spolky v Spišskej Novej Vsi I. 2 301
  8. Ľudmila Križanovská: Ako Roman Mikulec urazil Romanu Tabák 1 772
  1. Monika Nagyova: Trapas na Bibliotéke
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 52. - Arktída - Expedícia na lodi Zaria do Sannikovovej zeme (1900 - 1902)
  3. Jiří Ščobák: Je 6 000 mrtvých v Kataru moc?
  4. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět
  5. Monika Nagyova: Staré dievky z Luníka IX
  6. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia
  7. Jiří Ščobák: Nechci se otužovat, ale v praxi to trochu dělám
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 51. - Antarktída - Prvá Byrdova antarktická expedícia (1928 - 1930) - 3/3, Prelet nad južným pólom
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

MY | TOP správy z regiónov

Prečítajte si výber TOP správ z regiónov.


16 h

Výber TOP športových správ z regiónov.


17 h

Nehody sa stali krátkom po sebe na Ulici 1. mája a Obchodnej ulici.


TASR 21 h
Zablokovaná cyklotrasa v Stráži.

Cyklotrasa sa nevie vymaniť z problémov.


24 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Obecný úrad našiel prázdny. Zamestnankyne po voľbách podali výpovede.


17 h

Cyklotrasa sa nevie vymaniť z problémov.


24 h

Pôvodcom svrabu je mikroskopický, maximálne pol milimetra veľký roztoč.


8. dec

Namiesto preloženia trate odporúčajú modernizáciu v súčasnom koridore.


9. dec

Blogy SME

  1. Věra Tepličková: Vzrušenie graduje: Slovensko pečie a slovenské puče idú do finále
  2. Lubomir Zahora: Čo chcelo Rakúsko dosiahnuť vetom o rozšírení šengenskej hranice. Píše denník Kronen Zeitung
  3. Tomáš Vodvářka: Krásný čas adventní
  4. Ľuboš Vodička: Boulevard Pont du Gard, ako Rím vo Francúzsku mosty staval
  5. Matej Farkas: Režisérom sám život
  6. Rastislav Jusko: O tom, ako boľševici ovládli prokuratúru.
  7. Anton Kovalčík: Murder Inc. na ruský spôsob 1.
  8. Ladislav Boršoš: Jarku Nohavico
  1. Věra Tepličková: Ako som cestovala vlakom 15 583
  2. Věra Tepličková: K zubárovi lacnejšie, len keď si dáte vyšetriť pipíka 13 302
  3. Grácz Ján: Po 62 odberoch končím s dobrovoľným darovaním krvi. Všeobecná zdravotná odmieta otcovi preplatiť liečbu. 7 197
  4. Ján Valchár: Defekácia Putina a ruské nádielky Svätého Nikolaja 2 940
  5. Post Bellum SK: Poprava sa konala 3. decembra 1952 v ranných hodinách 2 711
  6. Soňa Kallová: Slovenská pošta 2 302
  7. Viktor Pamula: Spolky v Spišskej Novej Vsi I. 2 301
  8. Ľudmila Križanovská: Ako Roman Mikulec urazil Romanu Tabák 1 772
  1. Monika Nagyova: Trapas na Bibliotéke
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 52. - Arktída - Expedícia na lodi Zaria do Sannikovovej zeme (1900 - 1902)
  3. Jiří Ščobák: Je 6 000 mrtvých v Kataru moc?
  4. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět
  5. Monika Nagyova: Staré dievky z Luníka IX
  6. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia
  7. Jiří Ščobák: Nechci se otužovat, ale v praxi to trochu dělám
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 51. - Antarktída - Prvá Byrdova antarktická expedícia (1928 - 1930) - 3/3, Prelet nad južným pólom

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu