Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Futbalové výsledky mládeže v regióne

Dorastenencké a žiacke zápasy v regióne Žiliny počas víkendu 26. a 27. septembra 2009.

DORAST

I. liga starší dorast

10. kolo: Trnava - Žilina 1:1 (0:1), Sabo - Minarčík, MFK B. Bystrica - Košice 1:7 (0:3), Nitra - Slovan 0:2 (0:1), Michalovce - Stropkov 5:2 (2:1), D. Streda - Senica 1:2 (1:2), Dubnica - Podbrezová 0:1 (0:1), Prešov - Dukla B. Bystrica 1:0 (1:0), Trenčín - Ružomberok 5:0 (2:0). Dohrávka 3. kola: Žilina - Košice 2:2 (0:1), Mikuš, Vojtuš - Kubík, Steinberger. Dohrávka 9. kola: Senica - Michalovce 0:1 (0:0).

1. Trenčín 10 8 0 2 27:9 24

Skryť Vypnúť reklamu

2. Košice 9 6 2 1 23:10 20

3. Prešov 10 6 0 4 18:7 18

4. Trnava 9 5 2 2 22:8 17

5. Stropkov 10 5 1 4 12:17 16

6. Dubnica 10 4 2 4 13:8 14

7. Senica 10 4 2 4 15:13 14

8. Michalovce 10 4 2 4 13:14 14

9. Podbrezová 10 4 2 4 12:13 14

10. Nitra 10 4 2 4 14:16 14

11. Dukla B.B. 10 3 4 3 14:13 13

12. Žilina 9 3 3 3 11:10 12

Skryť Vypnúť reklamu

13. Slovan 8 3 1 4 15:14 10

14. Ružomberok 9 2 4 3 13:19 10

15. D. Streda 10 2 1 7 10:25 7

16. MFK B.B. 10 0 0 10 5:41 0

I. liga mladší dorast

10. kolo: Trnava - Žilina 1:0 (0:0), Kukučka, MFK B. Bystrica - Košice 1:3 (1:1), Nitra - Slovan 1:1 (0:0), Michalovce - Stropkov 2:1 (2:0), D. Streda - Senica 2:3 (1:0), Dubnica - Podbrezová 4:0 (3:0), Prešov - Dukla B. Bystrica 0:1 (0:1), Trenčín - Ružomberok 2:1 (1:1). Dohrávka 3. kola: Žilina - Košice 1:2 (1:1), Martinka - Jano 2. Dohrávka 9. kola: Senica - Michalovce 2:1 (0:0).

1. Prešov 10 7 2 1 20:5 23

Skryť Vypnúť reklamu

2. Trenčín 10 7 2 1 22:8 23

3. Dukla B.B. 10 7 2 1 12:4 23

4. Ružomberok 9 7 0 2 17:7 21

5. Košice 9 6 0 3 19:13 18

6. Nitra 10 5 2 3 18:8 17

7. Senica 10 5 2 3 17:11 17

8. Trnava 9 5 1 3 13:9 16

9. Dubnica 10 4 1 5 21:15 13

10. Žilina 9 4 1 4 19:14 13

11. Slovan 8 3 2 3 15:10 11

12. D. Streda 10 2 1 7 11:21 7

13. Michalovce 10 2 1 7 12:27 7

14. Podbrezová 10 2 0 8 9:24 6

15. Stropkov 10 1 1 8 5:26 4

16. MFK B.B. 10 1 0 9 6:31 3

II. liga starší dorast, východ

Žilina - Prešov 2:2 (1:1), Zaťko, Martoník.

II. liga mladší dorast, východ

Žilina - Prešov 1:1 (1:1), Vantroba.

III. liga starší dorast

Zvolen - Žiar 1:1 (1:1), Podbrezová C - Námestovo 0:5, Bánová - D. Kubín 0:4 (0:1), Badín - Fiľakovo 8:1, L. Mikuláš - Čadca 4:2,

K. N. Mesto - Krásno 2:1, N. Baňa - Bytča 2:2.

III. liga mladší dorast

Zvolen - Žiar 2:2 (1:1), Hôrky - Martin , Č. Balog Podbrezová C - Námestovo 0:3, Bánová - D. Kubín 1:1 (0:1), Badín - Fiľakovo 0:0,

L. Mikuláš - Čadca 2:2, K. N. Mesto - Krásno 0:1, N. Baňa - Bytča 0:3.

l IV. liga, sk. Sever

L. Sliače - Žabokreky 0:1 (0:0), Belá - Rajec 0:2 (0:1), Stráňavy - Predmier 5:2, Z. Poruba - Černová 2:1 (0:1), Rázga, Tuka, Raková - Terchová 2:1 (1:0), P. Bukovan, Goralka,

L. Hrádok - Lisková 1:2 (1:1), Sajták - Žubor 2, Tvrdošín - O. Jasenica 4:1 (2:0).

1. Raková 8 6 1 1 18:8 19

2. Terchová 8 5 2 1 23:15 17

3. Tvrdošín 8 5 1 2 22:11 16

4. Černová 8 5 0 3 25:16 15

5. Z. Poruba 8 5 0 3 16:9 15

6. O. Jasenica 8 5 0 3 21:16 15

7. L. Hrádok 8 4 1 3 24:18 13

8. Žabokreky 8 4 1 3 17:14 13

9. Predmier 8 3 0 5 12:20 9

10. Lisková 8 3 0 5 9:21 9

11. Rajec 8 2 0 6 13:20 6

12. Belá 8 2 0 6 16:26 6

13. L. Sliače 8 2 0 6 9:19 6

14. Stráňavy 8 1 2 5 18:30 5

V. liga, sk. A

Skalité - Rosina 4:3, Staškov - K. Lieskovec 2:0 (2:0), Sľuka, Perďoch, L. Lúčka - Čadca B 14:0 (7:0), D. Hričov - Turzovka 3:1 (1:1), Zborov - Strečno 5:0, Podvysoká - Štiavnik 4:1 (2:0), Výbora 2, Šinal 2, Svrčinovec - Radoľa 4:0.

1. L. Lúčka 8 6 1 1 37:8 19

2. Zborov 8 6 1 1 23:5 19

3. D. Hričov 8 6 1 1 23:8 19

4. Staškov 8 4 3 1 16:10 15

5. Rosina 8 4 2 2 21:18 14

6. Podvysoká 8 4 1 3 20:15 13

7. Turzovka 7 3 2 2 12:7 11

8. Skalité 8 3 1 4 12:32 10

9. Svrčinovec 8 2 3 3 20:19 9

10. Strečno 8 2 2 4 18:20 8

11. Radoľa 8 2 1 5 10:19 7

12. Čadca B 8 2 1 5 11:27 7

13. K. Lieskovec 7 1 0 6 9:23 3

14. Štiavnik 8 0 1 7 7:28 1

I. trieda

R. Teplice - Trnové 5:1 (2:0), Liška, Teplička - Podhorie 1:2 (0:2), Beniač, L. Svinná - D. Tižina 3:0 (1:0), Sventek, Ivan, Mäkký, Kolárovice - Kotešová 0:8 (0:2), Zástranie - K. Poruba 3:2 (2:1), Mičica 2, Macek, Višňové - Varín 1:3 (0:2), M. Turský, Bytčica - V. Rovné odložené.

1. Kotešová 9 8 0 1 53:10 24

2. L. Svinná 9 7 0 2 43:14 21

3. V. Rovné 8 7 0 1 31:9 21

4. R. Teplice 9 6 1 2 26:12 19

5. Bytčica 8 5 0 3 26:20 15

6. Kolárovice 9 4 0 5 22:40 12

7. D. Tižina 9 4 0 5 16:19 12

8. K. Poruba 9 3 2 4 26:23 11

9. Varín 9 2 3 4 12:18 9

10. Podhorie 9 3 0 6 13:33 9

11. Trnové 9 2 2 5 9:30 8

12. Teplička 9 2 1 6 15:24 7

13. Zástarnie 9 2 1 6 13:45 7

14. Višňové 9 2 0 7 14:24 6

II. trieda A

Turie - Jasenové 7:0 5:0), Stránske - Krasňany 1:5 (0:4), Kasák, Mojš - N. Lúčka 2:4 (0:2), Portašík, Pataky - Židek L. 2, Židek M., Toman, Ďurčiná - Babkov 1:0 (0:0), Mihalec M., Nededza mala voľno.

1. Turie 6 6 0 0 27:4 18

2. Ďurčiná 5 4 0 1 14:3 12

3. Nezb. Lúčka 5 4 0 1 13:6 12

4. Babkov 5 3 0 2 28:6 9

5. Krasňany 5 3 0 2 23:8 9

6. Nededza 5 2 1 2 15:15 7

7. Stránske 6 1 1 4 15:24 4

8. Jasenové 5 0 0 5 2:30 0

9. Mojš 6 0 0 6 2:44 0

II. trieda B

H. Hričov - Hlboké 2:2 (2:1), Marčiš, Nemček - M. Gaňa, Ďuriník, Súľov - Brodno 2:3 (2:1), Fekete 2, P. Chlmec - Hliník 1:8 (1:3), R. Jaroš, Divina - Bitarová 5:0 (2:0).

1. Divina 6 6 0 0 23:2 18

2. Hliník 6 5 1 0 24:6 16

3. H. Hričov 6 3 1 2 17:17 10

4. Bitarová 6 3 1 2 10:11 10

5. Brodno 6 2 1 3 16:17 7

6. Súľov 6 1 1 4 10:16 4

7. P. Chlmec 6 0 1 5 7:21 1

8. Hlboké 6 0 2 4 4:21 2

ŽIACI

I. liga starší žiaci A

Žilina - JUPIE B. Bystrica 7:0 (2:0), Gudzak 3, Škrinar, Kľačanský, Štadani, Klec, Ružomberok - Čadca 8:1 (3:1), L. Mikuláš - Č. Balog 2:0 (1:0), N. Baňa - Lok. Zvolen 1:1 (0:0), D. Kubín - Námestovo 4:0 (1:0), Lučenec - Martin 0:3 (0:1), Podbrezová - Dukla B. Bystrica 0:3 (0:1).

l I. liga starší žiaci B

Žilina - JUPIE B. Bystrica 12:0 (5:0), Čmelík 3, Káčer 4, Slaninka, Kratochvíl, Kincl, Pochyba, Krčula, Ružomberok - Čadca 6:0 (5:0), L. Mikuláš - Č. Balog 1:3 (1:0), N. Baňa - Lok. Zvolen 0:8 (0:2), D. Kubín - Námestovo 3:3 (1:2), Podbrezová - Dukla B. Bystrica 1:1 (0:0).

II. LIGA SŽ sever

T. Teplice - K. N. Mesto 0:1, Belá - Trstená 1:0 (0:0), O. Jasenica - Rajec 3:1 (0:1), O. Veselé - Tvrdošín 8:0, Bytča - R. Teplice 3:1, Dlhá - V. Rovné 4:0, L. Lúčka - Blatnica 15:0.

1. L. Lúčka 8 7 1 0 35:5 22

2. Trstená 7 5 1 1 26:4 19

3. O. Jasenica 8 6 1 1 31:8 19

4. K. N. Mesto 8 6 0 2 40:11 18

5. O. Veselé 8 5 2 1 34:4 17

6. Dlhá 8 5 0 3 15:16 15

7. Bytča 8 4 1 3 25:18 13

8. Belá 7 4 0 3 28:12 12

9. Rajec 7 3 0 4 14:17 9

10. R. Teplice 7 1 2 4 11:13 5

11. T. Teplice 7 1 2 4 7:12 5

12. V. Rovné 7 0 0 7 3:34 0

13. Tvrdošín 7 0 0 7 3:52 0

14. Blatnica 7 0 0 7 2:68 0

II. LIGA MŽ sever

T. Teplice - K. N. Mesto 0:1, Belá - Trstená 3:1 (2:1), O. Jasenica - Rajec 1:1, O. Veselé - Tvrdošín 4:2, Bytča - R. Teplice 5:0, Dlhá -

V. Rovné 0:0, L. Lúčka - Blatnica 6:0.

III. LIGA SŽ sk. A

Krásno - Terchová 6:0, Čierne - S. Bystrica 8:1, Varín - Turzovka 3:0 (0:0), Skalité -

K. N. Mesto B 1:0, Čadca C - Bánová 0:3 (0:0), Sladecký 2, Ježo, Zborov - Oščadnica 3:3, Svrčinovec - Radoľa 2:3.

1. Skalité 6 6 0 0 40:6 18

2. Krásno 5 5 0 0 29:2 15

3. Varín 8 5 0 3 36:12 15

4. Bánová 7 5 0 2 27:11 15

5. Čierne 7 4 1 2 29:8 13

6. Oščadnica 6 4 1 1 17:15 13

7. Terchová 6 3 0 3 23:21 9

8. Zborov 5 2 1 2 19:13 7

9. K. N. Mesto B 4 2 1 1 8:6 7

10. Turzovka 6 2 1 3 9:14 7

11. Čadca C 7 1 0 6 9:28 3

12. Radoľa 6 1 0 5 5:39 3

13. S. Bystrica 6 0 1 5 9:33 1

14. Svrčinovec 7 0 0 7 2:54 0

III. LIGA MŽ sk. A

Krásno - Terchová 1:1, Čierne - S. Bystrica 2:2, Varín - Turzovka 4:0 (1:0), Skalité -

K. N. Mesto B 1:7, Čadca C - Bánová 0:2 (0:1), Zborov - Oščadnica 2:1, Svrčinovec - Radoľa 3:0.

I. trieda SŽ

Teplička - Štiavnik 1:2 (0:1), Adamus, Slimáčik - K. Poruba 4:1 (2:1), R. Pecko, Kocúr,

M. Pecko, Heřmánek - Vereš, Kotešová - Predmier 2:5 (2:2), Potočár, Hulín - Gallo 3, Pobijak 2, Višňové - Strečno 1:8 (0:3), Tarabiak.

1. Ajax Slimáčik 6 5 1 0 37:8 16

2. Strečno 6 3 3 0 30:11 12

3. Štiavnik 5 4 0 1 17:8 12

4. Teplička 5 3 0 2 16:16 9

5. Predmier 5 1 1 3 10:13 4

6. K. Poruba 6 1 1 4 10:21 4

7. Višňové 5 1 0 4 6:22 3

8. Kotešová 6 1 0 5 6:33 3

I. trieda MŽ

Teplička - Štiavnik 2:5 (2:1), Machyna, Jánošík, Slimáčik - K. Poruba 6:0 (4:0), Tichý 4, Riecky, Paholík, Kotešová - Predmier 0:7 (0:2), Decký 5, Cedzo, J. Králik, Višňové - Strečno 7:0 (3:0), Sventek 3, Mucha, Škvarna, Pažický, Štefanica.

1. Ajax Slimáčik 6 5 0 1 35:5 15

2. Štiavnik 5 5 0 0 29:4 15

3. K. Poruba 6 3 1 2 12:12 10

4. Predmier 6 2 1 3 16:17 7

5. Kotešová 6 2 1 3 7:20 7

6. Višňové 5 2 0 3 12:12 6

7. Teplička 6 2 0 4 13:20 6

8. Strečno 6 0 1 5 2:36 1

II. trieda

Zbyňov - Rosina 0:2 (0:0), L. Svinná - Brodno 8:0 (3:0), Koša 5, R. Štefánik, Zvrškovec, Vavro, Stráňavy - D. Tižina 0:0, D. Hričov - Divinka 0:3 (0:1), Nededza - Krasňany 0:1 (0:0), Kolárovice - Turie 5:2 (2:1), Jandzík 2, Meliš 2, Hrtánek, Bytčica - D. Pole 2:1 .

1. Bytčica 9 7 1 1 25:8 22

2. Krasňany 9 7 0 2 32:11 21

3. Dlhé Pole 9 6 1 2 70:19 19

4. Stráňavy 9 6 1 2 27:5 19

5. L. Svinná 9 6 1 2 40:24 19

6. Turie 8 4 1 3 28:16 13

7. Divinka 8 4 1 3 15:14 13

8. Rosina 8 4 1 3 9:12 13

9. D. Tižina 9 3 2 4 13:9 11

10. Kolárovice 9 3 0 6 24:31 9

11. Zbyňov 8 2 1 5 11:19 7

12. Nededza 9 2 0 7 12:37 6

13. D. Hričov 9 1 0 8 15:67 3

14. Brodno 9 0 2 7 5:54 2

III. trieda A

Zástranie - Ďurčiná 2:1 (1:0), Trnové - Lietava 0:9 (0:6), Stránske - Bitarová 4:3 (2:2), Slimáčik B - N. Lúčka 1:6 (1:4), Kováč, Zádubnie - Stráža 0:0, Fačkov mal voľno.

1. Zástranie 7 6 0 1 32:9 18

2. Nezb. Lúčka 6 6 0 0 30:6 18

3. Lietava 6 4 1 1 25:7 13

4. Ďurčiná 7 3 1 3 14:14 10

5. Stránske 6 4 0 2 12:14 12

6. Fačkov 6 2 1 3 10:16 7

7. Trnové 7 2 0 5 8:27 6

8. Stráža 5 1 2 2 8:5 5

9. Zádubnie 6 1 1 4 4:14 4

10. Bitarová 6 1 0 5 9:22 3

11. Ajax Slimáčik B 6 1 0 5 9:27 3

III. trieda B

H. Hričov - Rašov 7:0 (3:0), Eichler 4, Šoška, Valko, Hlucháň, Hlboké - Jablonové 0:7, Súľov - Ovčiarsko 5:3 (3:2), Lingeš 4, Blaško - Hrošovský, Cingel, Vršanský M., P. Chlmec - Lúky 1:6 (1:3), Čejka, Hrabové - Petrovice 0:5 (0:2).

1. Ovčiarsko 6 3 2 1 23:9 11

2. Súľov 6 4 2 0 25:13 14

3. P. Chlmec 6 3 1 2 12:17 10

4. Hrabové 6 2 2 2 9:11 8

5. Jablonové 6 3 2 1 19:10 11

6. Lúky 6 3 0 3 28:12 9

7. Petrovice 6 2 3 1 18:8 9

8. H. Hričov 6 2 1 3 17:10 7

9. Rašov 6 1 1 4 7:20 4

10. Hlboké 6 0 0 6 1:49 0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  6. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  9. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  10. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  3. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  5. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  6. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  9. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  10. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 26 816
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 24 057
  3. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 12 257
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 993
  5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 694
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 7 508
  7. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 293
  8. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 596
  9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 490
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 578
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Koronavírus: Odberné miesta v Žiline (Celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Žiline.

Antigénové testovanie na koronavírus SARS-CoV-2.

Menovec slovenskej národnej legendy chce s Bytčou skončiť do šiesteho miesta

Futbalistom mesta s viac ako jedenásťtisíc obyvateľmi jesenná časť absolútne nevyšla.

Mužstvo MFK Bytča pred začiatkom súťažného ročníka 2020/2021. Kapitán Juraj Jánošík v hornom rade druhý zľava.

Koronavírus: Odberné miesta v Bytči (Celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Bytči.

Ilustračná fotografia.

Koronavírus: Odberné miesta v Rajci (Celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Rajci.

Testovanie v Rajci

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Frajeri jazdili autom po zamrznutej priehrade, prelomil sa ľad

Ľad si zmýlili s cestou. Mementom pre všetkých by mali byť tragédie, ktoré sa na Oravskej priehrade stali, no zdá sa, že ľudia sú nepoučiteľní.

V Trenčíne pribudne ďalšie záchytné parkovisko, bude bezplatné

Jeho kapacita nepresiahne 60 parkovacích miest.

Zoznam mobilných odberových miest v Turci

Tieto mobilné odberové miesta fungujú už dlhšie, ďalšie odberové miesta budú mestá a obce vytvárať.

Už ste čítali?