Zo súťaží je prvá liga v pôsobnosti Slovenského futbalového zväzu, 3., 4. a 5. liga v pôsobnosti Stredoslovenského futbalového zväzu a I. a II. trieda je riadená Oblastným futbalovým zväzom v Žiline.
1. liga
Starší dorast
1. Trenčín 14 10 1 3 26:13 31
2. B. Bystrica 14 8 2 4 22:11 27
3. Prešov 14 7 5 2 21:15 26
4. Nitra 14 5 6 3 17:16 23
5. Košice 14 6 1 7 21:18 21
6. Inter 14 4 3 7 18:30 18
7. Žilina 14 3 3 8 16:22 15
8. Slovan 14 1 3 10 11:27 7
Mladší dorast
1. Prešov 14 10 2 2 22:6 35
2. Slovan 14 7 3 4 19:12 26
3. Dubnica 14 7 2 5 15:13 23
4. Žilina 14 6 2 6 14:18 22
5. B. Bystrica 14 5 2 7 14:24 17
6. Trnava 14 2 2 10 6:18 9
3. liga
Starší dorast
1. Čadca 30 22 5 3 102:16 71
2. Žilina B 30 22 4 4 74:20 70
3. L. Mikuláš 30 21 3 6 78:32 66
4. Podbrezová 30 16 8 6 55:29 56
5. Brezno 30 15 3 11 64:49 48
6. Dubová 30 14 4 12 49:59 46
7. Podlavice 30 10 11 9 53:36 41
8. Ružomberok 30 12 5 13 58:58 41
9. Radvaň B 30 11 6 13 55:45 39
10. Lučenec 30 12 1 17 47:69 37
11. N. Baňa 30 8 9 13 55:64 33
12. Istebné 30 7 8 15 42:71 29
13. Námestovo 30 7 7 16 41:71 28
14. Krásno 30 6 9 15 47:78 27
15. K. N. Mesto 30 5 6 19 37:76 21
16. Fiľakovo 30 4 5 21 31:115 17
Mladší dorast
1. Žilina B 30 29 0 1 126:14 87
2. Podbrezová 30 24 2 4 100:15 74
3. K. N. Mesto 30 19 4 7 67:21 61
4. Ružomberok 30 16 8 6 55:26 56
5. Lučenec 30 14 9 7 55:31 51
6. L. Mikuláš 30 15 2 13 48:44 47
7. Čadca 30 14 3 13 69:43 45
8. Podlavice 30 12 7 11 46:50 43
9. Radvaň 30 12 5 13 52:41 41
10. Dubová 30 11 7 12 59:59 40
11. Námestovo 30 11 7 12 48:59 40
12. Brezno 30 8 6 16 31:69 30
13. Istebné 30 7 6 17 31:66 27
14. N. Baňa 30 5 3 22 34:137 18
15. Fiľakovo 30 3 3 24 22:118 12
16. Krásno 30 3 2 25 24:74 11
4. liga
Sever
1. Predmier 26 18 3 5 84:31 57
2. Bánová 26 17 2 7 68:35 53
3. Lisková 26 16 3 7 83:31 51
4. Rudina 26 14 4 8 56:39 46
5. Rosina 26 13 4 9 65:54 43
6. L. Hrádok 26 13 3 10 53:41 42
7. Zuberec 26 12 6 8 45:35 42
8. Bytča 26 12 5 9 54:43 41
9. Štiavnik 26 11 1 14 55:77 34
10. Rajec 26 9 5 12 60:65 32
11. L. Mikuláš 26 10 0 16 37:60 30
12. Stráňavy 26 9 2 15 38:80 29
13. R. Teplice 26 5 3 18 41:90 18
14. Žabokreky 26 2 1 23 35:93 7
5. liga
Skupina A
1. Strečno 26 22 1 3 117:34 67
2. K. Lieskovec26 19 2 5 66:32 59
3. Svrčinovec 26 17 1 7 79:34 55
4. Radoľa 26 17 4 5 78:37 55
5. K. Poruba 26 14 2 10 59:44 44
6. D. Hričov 26 11 4 11 36:42 37
7. Vysoká 26 11 0 15 48:90 33
8. Bytčica 26 10 3 13 57:49 33
9. Teplička 26 9 5 12 41:49 32
10. Zborov 26 9 5 12 38:60 32
11. Raková 26 8 4 14 32:50 28
12. Belá 26 8 3 15 39:70 27
13. Korňa 26 6 3 17 27:62 21
14. Trnové 26 1 1 24 21:85 4
I. trieda
1. Divina 26 21 2 3 87:23 65
2. Varín 26 19 4 3 84:28 61
3. Závodie 26 20 0 6 101:30 60
4. Hrabové 26 16 3 7 84:47 51
5. Višňové 26 13 1 12 48:44 40
6. Kotešová 26 12 2 12 44:43 38
7. V. Rovné 26 11 2 13 49:60 35
8. Hôrky 26 11 1 14 56:61 34
9. Kunerad 26 10 2 14 44:48 32
10. Mojš 26 7 5 14 48:65 26
11. Turie 26 6 4 16 21:73 22
12. Lietava 26 6 4 16 21:73 22
13. Bánová B 26 6 3 17 48:103 21
14. Hlboké 26 5 5 16 29:87 20
II. trieda
1. Zástranie 12 10 0 2 50:20 30
2. Krasňany 12 9 2 1 35:16 29
3. Zádubnie 12 6 1 5 33:33 19
4. Zbyňov 12 4 4 34:40 16
5. Nededza 12 3 1 8 24:45 10
6. N. Lúčka 12 3 0 9 18:33 9
7. P. Chlmec 12 2 2 8 31:38 8
(lh)