Konečné futbalové tabuľky žiakov
Žilina – Žiaci Rajca v II. triede, skupine B dosiahli v uplynulom ročníku impozantné skóre 128:9. Prvoligovú súťaž žiakov organizuje Slovenský futbalový zväz, 2., 3., 4. liga je v pôsobnosti Stredoslovenského futbalového zväzu a I., II. triedu mladších žiakov Oblastný futbalový zväz v Žiline.
1. liga
Skupina Stred
Starší žiaci
1. Žilina 30 25 3 2 98:14 78
2. B. Bystrica 30 21 6 3 64:14 69
3. Lučenec 30 17 9 4 69:27 60
4. Zvolen 30 14 10 6 48:28 52
5. Martin 30 13 10 7 49:40 49
6. Žiar 30 12 8 10 44:38 44
7. Ružomberok 30 12 5 13 47:47 41
8. Čadca 30 12 2 16 37:51 38
9. Dlhá 30 11 4 15 39:61 37
10. R. Sobota 30 11 3 16 31:38 36
11. Podlavice 30 9 9 12 37:54 36
12. Podbrezová 30 9 7 14 32:37 34
13. Námestovo 30 9 7 14 34:73 34
14. L. Mikuláš 30 9 5 16 33:47 32
15. Radvaň 30 5 7 18 24:54 22
16. D. Kubín 30 1 5 24 18:81 8
Mladší žiaci
1. R. Sobota 30 25 3 2 98:17 78
2. Podlavice 30 20 4 6 68:30 64
3. Čadca 30 19 5 6 65:33 62
4. Žilina 30 17 7 6 71:29 58
5. Ružomberok 30 16 9 5 65:26 57
6. Martin 30 17 4 9 65:38 55
7. Podbrezová 30 13 8 9 50:27 47
8. D. Kubín 30 13 6 11 55:38 45
9. Lučenec 30 12 6 12 50:46 42
10. L. Mikuláš 30 10 10 10 34:23 40
11. Námestovo 30 10 3 17 33:68 33
12. Žiar 30 8 7 15 56:64 31
13. B. Bystrica 30 6 8 16 36:59 26
14. Dlhá 30 5 3 22 25:106 18
15. Zvolen 30 4 4 22 27:74 16
16. Radvaň 30 1 1 28 15:135 4
2. liga
Sever
Starší žiaci
1. Krásno 26 21 1 1 111:20 67
2. Žilina B 26 21 2 3 108:19 65
3. Belá 26 16 3 7 80:33 51
4. Ružomb. B 26 14 5 7 47:38 47
5. K. Liesk. 26 11 7 8 32:38 40
6. K. N. Mesto 26 12 3 11 61:42 39
7. Sučany 26 11 6 9 32:36 39
8. Bánová 26 9 8 9 30:36 35
9. Martin B 26 7 7 12 40:62 28
10. Trstená 26 8 3 15 32:73 27
11. Radoľa 26 7 5 14 30:45 26
12. Istebné 26 7 3 16 24:59 24
13. Raková 26 4 4 18 13:55 16
14. T. Teplice 26 3 2 21 17:101 11
Mladší žiaci
1. Belá 26 22 2 2 97:14 68
2. Žilina B 26 18 4 4 90:14 58
3. Krásno 26 16 5 5 69:25 53
4. K. N. Mesto 26 16 5 5 63:27 53
5. Ružomb.B 26 11 10 5 46:25 43
6. K. Lieskovec 26 12 6 8 33:40 42
7. Martin B 26 11 7 8 50:32 40
8. Trstená 26 11 4 11 33:40 37
9. Radoľa 26 8 4 14 30:47 28
10. Raková 26 8 2 16 31:73 26
11. Istebné 26 6 5 15 27:65 23
12. Bánová 26 5 2 19 28:68 17
13. Sučany 26 4 4 18 17:50 16
14. T. Teplice 26 0 8 18 10:104 8
3. liga
Sever
Starší žiaci
1. Z. Poruba 20 16 1 3 43:11 49
2. L. Hrádok 20 14 2 4 43:15 44
3. Turzovka 20 12 0 8 47:36 36
4. Nižná 20 9 6 5 48:26 33
5. Svrčinovec 20 9 2 8 34:28 29
6. Závodie 20 8 3 9 47:36 27
7. Tvrdošín 19 6 4 9 30:37 22
8. Skalité 20 6 4 10 27:41 22
9. Zborov 20 5 3 12 26:62 18
10. Lokca 20 5 1 14 20:65 16
11. Čierne 19 3 4 12 21:33 13
Mladší žiaci
1. Nižná 20 17 0 3 114:16 51
2. Zborov 20 16 2 2 54:17 50
3. L. Hrádok 20 14 4 2 51:19 46
4. Skalité 20 14 3 3 50:18 45
5. Čierne 20 9 2 9 29:44 29
6. Závodie 19 7 2 10 50:38 23
7. Svrčinovec 19 5 5 9 30:50 20
8. Turzovka 20 5 3 12 30:66 48
9. Tvrdošín 20 3 5 12 35:81 14
10. Z. Poruba 19 1 5 13 23:60 8
11. Lokca 20 1 2 17 11:68 5
4. liga
Skupina A
1. L. Lúčka 20 15 3 2 85:18 48
2. Bytča 20 15 1 4 72:26 46
3. Bytčica 20 12 3 5 41:21 39
4. Staškov 20 10 0 10 63:48 30
5. Vysoká 20 9 1 9 36:60 28
6. Strečno 19 9 1 9 34:33 28
7. D. Hričov 20 8 1 11 38:44 25
8. Stráňavy 19 7 2 10 43:50 25
9. Rosina 20 5 4 11 22:60 19
10. Štiavnik 20 3 7 10 20:36 16
11. Varín 20 4 0 16 14:72 12
I. trieda
1. V. Rovné 22 18 2 2 85:16 56
2. Terchová 22 16 2 4 75:32 50
3. Belá B 22 15 4 3 84:33 49
4. Podhorie 22 14 5 3 56:35 47
5. Teplička 22 13 1 8 77:47 40
6. Mojš 22 9 5 8 53:61 32
7. K. Poruba 22 8 3 11 38:49 27
8. D. Pole 22 6 4 12 31:49 22
9. Divinka 22 6 2 14 25:70 20
10. Súľov 22 2 5 15 23:64 11
11. Višňové 22 2 5 15 26:67 11
12. Krasňany 22 2 4 16 21:71 10
II. trieda
Skupina A
1. Hôrky 16 15 1 0 77:19 46
2. Bitarová 16 10 1 5 58:27 31
3. Nededza 16 9 0 7 61:40 27
4. Zádubnie 16 8 3 5 44:32 27
5. Belá C 16 7 3 6 64:39 24
6. Brezany 16 7 2 7 43:49 23
7. N. Lúčka 16 3 2 11 23:88 11
8. Gbeľany 16 3 1 12 23:74 10
9. K. Lúčka 16 2 3 11 30:55 9
Skupina B
1. Rajec 16 15 0 1 128:9 45
2. L. Svinná 16 13 1 2 85:19 40
3. Zbyňov 16 11 0 5 38:21 33
4. Turie 16 7 1 8 30:23 22
5. Jasenové 16 7 1 8 37:45 22
6. R. Teplice 16 6 3 7 54:49 21
7. Trnové 16 6 2 8 29:36 20
8. Lietava 16 1 2 13 13:114 5
9. Stránske 16 1 0 15 25:123 3
Skupina C
1. Petrovice 18 13 2 3 73:26 41
2. Predmier 18 13 2 3 78:22 41
3. H. Horný 18 11 4 3 42:22 37
4. Hrabové 18 10 5 3 45:20 35
5. Rašov 18 6 4 8 40:28 22
6. Hlboké 18 5 5 8 50:38 20
7. Hvozdnica 18 6 2 10 38:32 20
8. Kotešová 18 6 2 10 42:48 20
9. Jablonové 18 4 5 9 35:48 17
10. H. Podhradie18 0 1 17 3:170 1
Mladší žiaci
Žilina
1. Žilina B 14 11 1 2 104:17 34
2. Štiavnik 14 9 1 4 54:19 28
3. Žilina 14 8 1 5 47:32 25
4. Bytčica 14 7 3 4 56:26 24
5. Bytča 14 7 2 5 52:24 23
6. Teplička 14 7 0 7 30:26 21
7. Závodie 14 3 0 11 14:106 9
8. Nededza 14 0 0 14 7:114 0
(lh)