Prvé kolo v prvý augustový týždeň
Žilina – Futbalové súťaže dospelých organizované Oblastným futbalovým zväzom v Žiline začínajú v prvý augustový týždeň. Na základe žiadostí čitateľov prinášame pridelené čísla v jednotlivých súťažiach dospelých a mládeže, i s rozlosovaním prvých kôl. Začiatok majstrovských futbalových zápasov je o 16.30 h. Predohrávka 15. kola je naplánovaná na 29. augusta a 14. kola v nedeľu 3. novembra, kedy by mal skončiť jesenná časť nového ročníka 2002/2003.
Muži
I. trieda
1. Bytčica, 2. Zádubnie, 3. Terchová, 4. VTJ Rajecké Teplice – Konská A, 5. Bytča B, 6. Rosina, 7. Kotešová, 8. Hrabové, 9. Hvozdnica, 10. Turie, 11. Višňové, 12. Bánová B – Brezany, 13. Dlhé Pole, 14. Zbyňov.
Bytča B a Bánová B Brezany majú hrací deň v sobotu.
1. kolo: Bytčica – Zbyňov, Zádubnie – Dlhé Pole, Terchová – Bánová B – Brezany, VTJ Rajecké Teplice – Konská A – Višňové, Bytča B – Turie, Rosina – Hvozdnica, Kotešová – Hrabové.
II. trieda
1. Fačkov, 2. Kotrčina Lúčka, 3. Kunerad, 4. Závodie, 5. Považský Chlmec, 6. Podhorie, 7. Rašov, 8. Hlboké, 9. Stráža, 10. Kamenná Poruba, 11. Krasňany, 12. VTJ Rajecké teplice – Konská B, Štiavnik, 14. Hričovské Podhradie.
1. kolo: Fačkov – Hričovské Podhradie, Kotrčina Lúčka – Štiavnik, Kunerad – VTJ Rajecké Teplice – Konská B, Závodie – Krasňany, Považský Chlmec – Kamenná Poruba, Podhorie – Stráža, Rašov – Hlboké.
III. trieda
Skupina A
1. Zástranie, 2. Gbeľany, 3. Nededza, 4. Dolná Tižina, 5. Mojš, 6. Bitarová, 7. Stránske, 8. Zádubnie B, 9. voľný los, 10. Lietava, 11. Jasenové, 12. Varín B – Budatín.
Varín B má hrací čas v sobotu.
1. kolo: Zástranie – Varín B – Budatín, Gbeľany – Jasenové, Nededza – Lietava, Dolná Tížina –voľný los, Mojš – Zádubnie B, Bitarová – Stránske.
Skupina B
1. Súľov, 2. Horný Hričov, 3. Veľké Rovné, 4. Divinka, 5. Hôrky, 6.Ovčiarsko, 7. Petrovice, 8. Kolárovice, 9. Jablonové, 10. Divina.
1. kolo: Súľov – Divina, Horný Hričov – Jablonové, Veľké Rovné – Kolárovice, Divinka – Petrovice, Hôrky – Petrovice.
Dorast
I. trieda
1. Zástranie, 2. Lietava, 3. Kunerad, 4. Závodie, 5. Veľké Rovné, 6. Mojš, 7. Kotešová, 9. Trnové, 10. Turie, 11. Višňové, 12. Varín, 13. Krasňany, 14. Hôrky.
1. kolo: Zástranie – Hôrky, Lietava – Krasňany, Kunerad – Varín, Závodie – Višňové, Veľké Rovné – Turie, Mojš – Turie, Kotešová – Trnové.
II. trieda
1. Horný Hričov, 2. Zádubnie, 3. Považský Chlmec, 4. Rašov, 5. Hlboké, 6. Pohorie, 7. Zbyňov, 8. Nededza, 9. Jasenové, 10. Stráža.
1. kolo: Horný Hričov – Stráža, Zádubnie – Jasenové, Považský Chlmec – Nededza,Rašov – Zbyňov, Hlboké – Podhorie.
Žiaci
I. trieda
1. Rajec, 2. Divinka, 3. Belá, 4. Mojš, 5. Hôrky, 6. Podhorie, 7. Petrovice, 8. Terchová, 9. Višové, 10. Kamenná Poruba, 11. Dlhé Pole, 12. Teplička nad Váhom.
1. kolo: Rajec – Teplička nad Váhom, Divinka – Dlhé Pole, Belá – Kamenná Poruba, Mojš – Višňové, Hôrky – Terchová, Podhorie – Petrovice.
II. trieda
Skupina A
1. Fačkov, 2. Ďurčiná, 3. voľný los, 4. Lietava, 5. Stránske, 6. Turie, 7. Zbyňov, 8. Trnové.
1. kolo: Fačkov – Trnové, Ďurčiná – Zbyňov, Turie – voľný los, Lietava – Stránske.
Skupina B
1. Gbeľany, 2. Zádubnie, 3. Kotrčina Lúčka, 4. Nezbudská Lúčka, 5. Bitarová, 6. Brezany (hrajú o 10.30 h), 7. Krasňany, 8. Nededza.
1. kolo: Gbeľany – Nededza, Zádubnie – Krasňany, Kotrčina Lúčka – Brezany, Nezbudská Lúčka –Bitarová.
Skupina C
1. Súľov, 2. voľný los, 3. Hovzdnia, 4. Rašov, 5. Kotešová, 6. Hrabové, 7. Hlboké, 8. Predmier, 9. Jablonové, 10. Hričovské Podhradie.
1. kolo: Súľov – Hričovské Podhradie, Jablonové – voľný los, Hvozdnica – Predmier, Rašov – Hlboké, Kotešová – Hrabové.
Štart súťaží žiakov je 18. augusta.
Mladší žiaci
1. Závodie, 2. Štiavnik, 3. Stráňavy, 4. Bytčica, 5. Rajecké Teplice – Konská, 6. MŠK Žilina A (hrací čas v sobotu o 8.30 h), Kamenná Poruba, 8. Belá, 9. Teplička nad Váhom, 10. Nededza, 11. voľný los, 12. MŠK Žilina B (hrací čas v nedeľu o 8.30 h).
1. kolo: Závodie – MŠK Žilina B, Štiavnik – voľný los, Stráňavy – Nededza, Bytčica – Teplička nad Váhom, Rajecké Teplice – Konská – Belá, MŠK Žilina A – Kamenná Poruba.
Štart súťaží mladších žiakov je 17. augusta.
(lh)