Mládežnícke futbalové súťaže ObFZ v Žiline
Žilina – Mládežnícke súťaže, organizované Oblastným futbalovým zväzom v Žiline, mali na programE ďalšie zápasy.
Dorast
I. trieda
Veľké Rovné – Turie 4:3, Višňové – Trnové 0:2, Varín – Hrabové 5:2, Krasňany – Kotešová 1:3, Zástranie – Mojš 1:5, Lietava – Hôrky 0:3, Kunerad – Závodie 2:3.
1. Kotešová 6 5 1 0 21:5 16
2. Závodie 6 5 0 1 23:9 15
3. Mojš 6 4 1 1 21:7 13
4. Varín 6 4 1 1 18:8 13
5. Kunerad 6 4 0 2 19:13 12
6. V. Rovné 6 4 0 2 19:14 12
7. Hôrky 6 3 2 1 16:8 11
8. Trnové 6 3 1 2 8:6 10
9. Višňové 6 1 2 3 9:13 5
10. Turie 6 0 2 4 7:14 4
11. Zástranie 6 1 0 5 14:26 3
12. Krasňany 6 1 0 5 7:21 3
13. Hrabové 6 0 2 4 7:21 2
14. Lietava 6 0 0 6 4:28 0
Program 8. kola: Veľké Rovné – Višňové (Tarač, Vaškovič), Varín – Turie (Cinko, Lietave), Krasňany – Trnové (Lokaj, Z. Súkeník), Zástranie – Hrabové (Kubo, Lietavec), Lietava – Kotešová (Taraba, Kováč), Kunerad – Mojš (Bariak, J. Martinec st.), Závodie – Hôrky (Knapec, Sluka – Baláž).
II. trieda
Stráža – Nededza, Jasenové – Zbyňov 3:7, Horný Hričov – Podhorie 0:4, Zádubnie – Hlboké 7:1, Považský Chlmec – Rašov 1:1.
1. Podhorie 6 5 0 1 23:12 15
2. Zbyňov 6 4 0 2 19:11 12
3. P. Chlmec 6 3 2 1 16:10 11
4. Rašov 6 3 2 1 11:7 11
5. Zádubnie 6 3 0 3 33:15 9
6. Hlboké 6 3 0 3 13:16 9
7. H. Hričov 6 2 1 3 6:13 7
8. Stráža 5 1 2 2 7:9 5
9. Jasenové 6 1 0 5 12:40 3
10. Nededza 5 0 1 4 4:11 1
Program 8. kola: Stráža – Jasenové (Vanák, Škvaridlo), Horný Hričov – Nededza (Skotnický, Cinko), Zádubnie – Zbyňov (Sobola, Mintál), Považský Chlmec – Podhorie (Z. Taraba ml, Sklenár), Rašov – Hlboké (M. Rogoň, Ondrušík).
Žiaci
I. trieda
Teplička nad Váhom – Terchová 3:1, Višňové – Petrovice 0:4, Kamenná Poruba – Predmier 1:3, Dlhé Pole – Hôrky 0:10, Rajec – Mojš 3:1, Divinka – Belá 0:9.
1. Belá 4 4 0 0 28:1 12
2. Hôrky 4 4 0 0 25:1 12
3. Teplička 4 4 0 0 12:3 12
4. Petrovice 4 3 0 1 7:2 9
5. Rajec 4 2 0 2 17:7 6
6. Mojš 4 2 0 2 12:8 6
7. Predmier 4 2 0 2 6:10 6
8. Terchová 4 1 0 3 7:6 3
9. K. Poruba 4 1 0 3 7:18 3
10. D. Pole 4 1 0 3 2:27 3
Program 6. kola: Teplička nad Váhom – Višňové (Rybárik), Kamenná Poruba – Terchová (Oravec), Dlhé Pole – Petrovice (Chaban), Rajec – Predmier (J. Martinec ml.), Divinka – Hôrky (Matejčík), Belá – Mojš (R. Martinec).
II. trieda
Skupina A
Trnové – Turie 1:4, Zbyňov – Stránske 1:2, Fačkov – Lietava, Ďurčiná – Rajecké Teplice – Konská 2:0.
1. Fačkov 3 2 1 0 8:4 7
2. Turie 2 2 0 0 8:1 6
3. Zbyňov 4 2 0 2 9:4 6
4. Stránske 3 2 0 1 6:6 6
5. R. Teplice 3 1 1 1 5:6 4
6. Lietava 3 1 0 2 4:7 3
7. Trnbové 4 1 0 3 6:12 3
8. Ďurčiná 4 1 0 3 4:10 3
Program 6. kola: Trnové – Zbyňov (Hazda), Fačkov – Turie (M. Dubovec), Ďurčiná – Stránske (Kľačanský), Rajecké Teplice – Konská – Lietava (V. Dubovec).
Skupina B
Nededza – Brezany 8:0, Krasňany – Bitarová 2:2, Gbeľany – Nezbudská Lúčka 7:0, Zádubnie – Kotrčina Lúčka 0:2.
1. Gbeľany 4 3 0 1 17:2 10
2. K. Lúčka 4 3 1 0 12:1 10
3. Nededza 4 3 0 1 18:9 9
4. Krasňany 4 2 1 1 6:5 7
5. Brezany 4 2 0 2 13:19 6
6. Bitarová 4 1 1 2 10:12 4
7. Zádubnie 4 0 0 4 3:13 0
8. N. Lúčka 4 0 0 4 1:19 0
Program 6. kola: Nededza – Kras-
ňany (Taraba ml.), Gbeľany – Brezany (Bucha), Zádubnie – Bitarová (Puček), Kotrčina Lúčka – Nezbudská Lúčka (Sklenár).
Skupina C
Hričovské Podhradie – Hlboké 1:2, Jablonové – Hrabové 7:0, Súľov – Kotešová 0:3, Hvozdnica – Rašov 5:0.
1. Jablonové 4 4 0 0 21:2 12
2. Hvozdnica 4 3 0 1 15:3 9
3. Hrabové 4 3 0 1 14:7 9
4. Kotešová 4 2 0 2 8:9 6
5. Rašov 4 1 1 2 3:10 4
6. Hlboké 4 1 0 3 2:8 3
7. H. Podhradie 4 1 0 3 4:19 3
8. Súľov 4 0 1 3 0:9 1
Program 6. kola: Hričovské Podhradie – Jablonové (Krupík), Súľov – Hlboké (Krajči), Hvozdnica – Hrabové (Hôrecký), Rašov – Kotešová (M. Rogoň).
Mladší žiaci
Žilina B – Belá 1:4, Teplička nad Váhom – Kamenná Poruba 8:0, Nededza – Žilina A, Závodie – Bytčica 1:3, Štiavnik – Stráňavy 6:3.
1. Teplička 4 3 0 1 25:6 9
2. Žilina A 3 3 0 0 14:3 9
3. Štiavnik 3 2 1 0 18:8 7
4. Žilina B 4 2 1 1 16:8 7
5. Belá 3 2 0 1 17:4 6
6. Stráňavy 3 2 0 1 14:7 6
7. Bytčica 3 2 0 1 7:5 6
8. Nededza 3 1 0 2 10:12 3
9. Závodie 4 0 0 4 5:22 0
10. R. Teplice 3 0 0 3 1:33 0
Program 6. kola: Žilina B – Teplička nad Váhom (Puček), Nededza – Belá (Červený), Závodie – Žilina A (Podhradský), Štiavnik – Rajecké Teplice – Konská (Podhradský), Stráňavy – Bytčica (Markuliak).
(mg)