kou Bystricou na druhom mieste tabuľky.
Juniori
Nové Zámky – Detva 5:2, Považská Bystrica – Žilina 1:5, Ružinov – Zvolen B 4:3, Trnava – Senica 12:4, Trenčín mal voľno.
1. Trnava 10 9 0 1 73:24 18
2. Žilina 10 8 0 2 47:24 14
3. P. Bystrica 10 6 0 4 52:38 12
4. Trenčín B 9 4 1 4 34:33 9
5. N. Z8mky 10 4 1 5 29:45 9
6. Senica 9 4 0 5 37:40 8
7. Ružinov 10 4 0 6 36:46 8
8. Detva 10 2 0 8 25:52 4
9. Zvolen B 10 2 0 8 21:52 4
V stredu 19. októbra hrajú Žilinčania s Novými Zámkami, v sobotu 26. októbra sa predstavia v Trenčíne.
Dorast
1. Trnava 9 9 0 0 74:15 18
2. P. Bystrica 10 8 0 2 55:24 16
3. Piešťany 10 6 2 2 56:26 14
4. Detva 9 6 1 2 43:27 13
5. ŠK Zvolen 9 6 1 2 38:33 13
6. Žilina 8 6 0 2 56:21 12
7. Humenné 9 5 2 2 40:30 12
8. Prievidza 9 5 0 4 57:39 10
9. Hoba 9 5 0 4 50:47 10
10. Ružinov B 9 3 1 5 33:48 7
11. Nitra B 9 3 1 5 22:48 7
12. Kežmarok 9 3 0 6 28:26 6
13. Michalovce 9 2 2 5 34:47 6
14. KMN Zvolen 9 2 0 7 19:52 4
15. D. Kubín 7 0 2 5 13:58 2
16. Levice 7 0 0 7 17:58 0
17. Trebišov 9 0 0 9 26:72 0
* Kvalifikáciu o postup do extraligy budú hrať prvé štyri mužstvá.
Prievidza – Žilina 5:2 (0:2, 1:1, 1:2),
S. Janísek 2.
Zvolen B- Žilina 1:5, Drevenák, Kosa, Brun, Pavlech, Požár.
Dorastencov v najbližšom dvojkole čakajú bratislavské tímy. V sobotu si zmerajú sily s Hobou a v nedeľu s Ružinovom.
Starší žiaci
9. ŠHT
Žilina – Liptovský Mikuláš 3:3
(1:1, 2:1, 0:1), Chochul 2, Fuljer, Mičian.
Žilina: Sapieta, Kaščák – Dúbravík, Buňo, Čavrk, Ďurajka, Hartel, M. Chochul, Kubala, Kysela – Valášek, Drevenák, Kubovčík, Chochul, Ftorek, Hulka, Fuljer, Maťus, Mičian, Chovanec, Gábor, Straka.
8. ŠHT
Žilina Liptovský Mikuláš 1:7 (1:3, 0:2, 0:2), Kuchár.
Žilina: Čerňan, Schidler – Krčula, Majchrák, Hrvol, Hrin, Valášek, Franek, Holáň, Mati – Kuchár, Jurga, Čavrk, Ftorek, Lalinský, Melicherčík, Majtaník, Kuna, Januš, Frankla, Hrebeňár, Kujan.
Mladší žiaci
7. ŠHT
Liptovský Mikuláš – Žilina 4:6 (1:1, 0:3, 3:2), Rosenberg, Petný po 2, Majtán, Kriváček.
Žilina: Chovanec – Ďurina, Marčiš, Počinek, Chovan, Kriváček, Klučka, Štaffen, Lobo – Sýrny, Majtán, Petný – Kubiš, Rosenberg, Baláž – Kaliansko, Gábor, Buňo – Maťko, Dubovec, Králik.
6. ŠHT
Liptovský Mikuláš – Žilina 5:3 (2:1, 1:2, 2:0), Linet 2, Struhárik.
Žilina: Adámek, Tichý – Šoška, Vojtyla, Kubjatko, Masár, Marek Leskoč, Cesnek, Martin Leško, Toviš – Tvrdý, Staník, Matis – Židek, Linet, Kubík – Struhárik, Tomaščík, Bielek – Migát, Juríček, Jesenský.
Najbližším súperom žiakov budú ich rovesníci z Prievidze, starší žiaci hrajú vonku, mladší sa predstavia v domácom prostredí.
5. ŠHT
Martin – Žilina 4:3, Macek, Niník, Dendis.
Žilina: Tichý, Franček – Grill, Niník, Macek, Ševčík, Jaráb, Hrivík, Ďurina, Konštiak, Dendis, Chovanec, Cingel, Rendek, Ďurica, Peterka, Vrábel, Kloska.(lh)