Športovo – technická
komisia
1. ŠTK ObFZ - predseda Libor Kolibáč, zasadnutie 17.10.2002, zápisnica č. 12
137. ŠTK schvaľuje výsledky MFS 11.kola:
I.trieda: Rosina - Zbyňov 3:1, Kotešová - Bytča B 1:2, Hrabové - Raj.Teplice-Konská 0:1, Hvozdnica - Terchová 1:4, Turie - Zádubnie 5:3, Višňové - Bytčica 1:4, Bánová B-Brezany 2:0
II.trieda: Podhorie - Hrič.Podhradie 1:4, Rašov - Pov. Chlmec 3:2, Hlboké - Závodie 3:0, Stráža - Kunerad 2:1, Kamenná Poruba - Kotrč.Lúčka 2:2, Krasňany - Fačkov 3:0, Hôrky - Šiavnik 2:1
III.tr.sk.A: Bitarová - Varín B-Budatín 3:0 kont,
Stránske - Mojš 5:1, Zádubnie B - Dolná Tižina 5:2, Brodno - Nededza 3:6, Lietava - Gbeľany 4:0, Jasenové - Zástranie 4:2
138. ŠTK schvaľuje obsadenie DZ na MFS 13. kola
139. ŠTK upozorňuje TJ Kunerad na neskorý príchod na MFS.
140. ŠTK považuje námietku TJ Závodie za bezpredmetnú. Výsledok MFS 10.kola Závodie - Rašov 3:3, ostáva v platnosti.
141. ŠTK dodatočne schvaľuje výsledok MFS 10.kola Gbeľany - Brodno 2:2
142. ŠTK odstupuje námietku TJ Závodie na doriešenie KR.
143. ŠTK kontumuje MFS 11.kola Bitarová - Varín B-Budatín na 3:0 a priznáva 3 body v prospech TJ Bitarová.
Disciplinárna komisia
2. DK ObFZ - predseda Milan Meliš, zasadnutie 17. 10. 2002, zápisnica č. 13
211. MACHCINÍK Milan, Štiavnik, 780329, 2 MFS nepodm. od 11. 10. 2002, DP príl. 1 4/a. Za prejednanie zaplatiť 150 + 150 Sk
212. DK trestá FK Jasenové - dospelí peňažnou pokutou 300.- Sk, DP príl.2, bod 6. Za prejednanie zaplatiť 300 Sk
213. HEISER Ľubomír, Zádubnie, 840730, 1 MFS nepodm. od 18. 10. 2002, DP príl. 1 1/b
214. BIELKA Michal, Krasňany, 710513, 1 MFS nepodm. od 18. 10. 2002, DP príl. 1 5/a
215. Zastavenie činnosti na 1 MFS za 4 ŽK od 18. 10. 2002: RAJČAN Jozef, Fačkov, 780128, STRELIČKA Daniel, Višňové, 760925, LAŠ Michal, Višňové, 800114, FROLO Dušan, Štiavnik, 780114, zaplatiť 150 Sk
216. RAJČAN Jozef, Fačkov, 780128, trest za ČK bude udelený po uplynutí trestu za 4 ŽK
217. ĎULINA Tomáš, Hôrky-dorast, 850208, 1 MFS nepodm. od 18. 10. 2002, DP príl. 1 4/a
218. VALICA Marek, Višňové-dorast, 860111 3 MFS nepodm. od 18. 10. 2002, DP príl. 1 3/b
219. NEPREJEDNANÉ: MATEJKO Milan, Lietava, 850804, MIČICA Peter, Zástranie, 830108 - chýbajú poplatky za ČK.
220. Žiadosť o odpustenie resp. zmenu trestu:
KAIS Jaroslav, Rosina, 641208, zmena trestu na 1 MFS podm. od 18. 10. 2002 do 30. 6 .2003, DP čl. 31/2
ŠEDIVÝ Tomáš, Veľké Rovné, 810522, zamieta sa
BZDYL Michal, Mojš-dorast, 851217, zmena trestu na 1 MFS podmienečne od 18. 10. 2002 do 30. 6. 2003, DP čl. 31/2
BELEŠ Roman, Bytčica, 790131, zmena trestu na 1 MFS podm. od 18.10.2002 do 30. 6. 2003, DP čl. 31/2
221. DK trestá TJ Terchová peňažnou pokutou 4 000.- Sk, uzatvorením ihriska na 3 MFS nepodmienečne a zastavením činnosti na 1 MFS nepodm. od 18. 10. 2002, DP príl. 2 1/c + dodatok k bodu c,d. Domáce MFS DK nariaďuje odohrať v minimálnej vzdialenosti 15 km od vlastného štadióna. Usporiadateľskú službu zvýšiť na 10 členov. Za prejednanie zaplatiť 300 Sk
222. CHOBOT Jozef, Hôrky-žiak, 880111, 1 mesiac podm. od 18. 9. 2002 do 30. 6. 2003 a zákaz výkonu funkcie kapitána družstva do 30.6.2003. DP príl. 1 9-1/b. Za prejednanie zaplatiť 150 Sk
223. CHVÍĽA Dušan, Hôrky - vedúci družstva žiakov, zákaz výkomu všetkých funkcií družstiev mládeže, na 4 mesiace nepodm. od 18. 10. 2002 s prerušením do 17. 6. 2003, DP príl. 2 9-2/b. Za prejednanie zaplatiť 150 Sk
224. DK opravuje bod Zápisnice č. 11/164, nové znenie: DK trestá TJ Hlboké peňažnou pokutou 800 Sk a ... .
Súčasne sa za omyl ospravedlňujeme FK Hrabové.
3. KM ObFZ - predseda Vladimír Krajčí, zasadnutie 16. 10. 2002, zápisnica č. 13.
88. KM kontumuje MFS žiakov I. triedy 8. kola Mojš - Hôrky na 3:0 a priznáva 3 body v prospech TJ Mojš, podľa SP čl. 100/i. KM žiada DK o potrestanie kapitána TJ Hôrky Jozefa Chobota, 880111 a vedúceho družstva p. Dušana Chvíľu, ze neoprávnený štart hráča.
89. Protestný vklad sa vracia TJ Mojš.
90. Zastavuje činnosť hráčovi TJ Hôrky Jánovi Kinclákovi, 880303 do vyriešenia.
91. KM predvoláva na zasadnutie 23. 10. 2002 o 16.00 h. za TJ Mojš Martin Remek, Jozef Solár, za TJ Veľké Rovné Jozef Adamusík, Rudolf Frolo - menovaný predloží RP a OP, ďalej rozhdocov Daniela Tarabu a a Romana Martinca.
92. KM dodatočne schvaľuje výsledok MFS ml.žiakov Kamenná Poruba - Závodie 3:0.
93. KM upozorňuje TJ Kamenná Poruba na hraciu plochu.
94. KM žiada TJ Hôrky o písomné nahlásenie hráča, ktorý nastúpil na RP Jána Kincláka, 880303, do 23. 10. 2002.
Komisia mládeže
95. KM schvaľuje výsledky MFS odohratých v dňoch 12. a 13. 10. 2002:
Dorast I. trieda: Mojš - Veľké Rovné - v riešení, Kotešová - Hôrky 4:2, Hrabové - Závodie 5:2, Trnové - Kunerad 2:1, Turie - Lietava 4:2, Višňové - Zástranie 15:0, Varín - Krasňany 10:3
Žiaci I. trieda: Hôrky - Teplička 2:5, Predmier - Mojš 3:3, Petrovice - Belá 3:0, Terchová - Divinka 10:0, Višňové - Rajec 0:3, Kamenná Poruba - Dlhé Pole 13:0
Mladší žiaci: Raj.Teplice-Konská - MŠK Žilina B 0:4, MŠK Žilina A - Bytčica 3:1, Kamenná Poruba - Stráňavy 5:1, Belá - Štiavnik neodohraté, Teplička - Závodie 9:0.
96. KM žiada TJ Štiavnik a TJ Belá - ml.žiaci o vzájomnú dohodu odohratia MFS Belá - Štiavnik (ÚS č. 8, KM/55).
97. KM predvoláva na zasadnutie 23. 10. 2002 o 16.30 h sekretára mládeže MŠK Žilina (zástupcu), hráča Jána Kincla a Jána Kincláka z TJ Hôrky. Menovaní predložia registračné preukazy a rodné listy.
Sekretariát
4. Informácie zo sekretariátu ObFZ:
- upozorňujeme FK na uhradenie pokút a poplatkov v stanovených termínoch na poštových poukážkach ObFZ
- v prípade úhrady poplatku za ČK, 4 ŽK atď. je potrebné ústrižok o zaplatení predložiť do zasadnutia komisie. V opačnom prípade priestupok nebude prejednaný.
Pokuty a poplatky uverejnené v tejto Úradnej správe sú splatné do 15 dní od jej zverejnenia!
Proti rozhodnutiam uvedeným v tejto Úradnej správe je možno sa odvolať do 15 dní od jej zverjnenia!
Ing. Ľubomír Kadík v.r.
predseda ObFZ
Mgr. Mária Gašková v.r.
sekretár ObFZ
Delegovanie rozhodcov -
13. kolo - 27. októbra 2002
o 14.00 h
Dospelí
I.trieda: Kotešová - Zbyňov (Bronček, Chaban, Šupej - Schmidt), Hrabové - Rosina (Sobola, Taraba, Daubrava - Šupka), Hvozdnica - Bytča B (Kúdelka, Mintál, Peťko - Pekara), Turie - Rajecké Teplice-Konská (Charbuliak, Kováč, Knapec - Vanák), Višňové - Terchová (Milo, Ondák L., Krupík - Sandanus), Bánová B-Brezany - Zádubnie (... , ... , Krajči V. - Hruboška, hrá sa 26.10.2002 v ÚHČ), Dlhé Pole - Bytčica (Sluka, Hôrecký, Rogoň M. - Krško).
II. trieda: Rašov - Hrič.Podhradie (Martinec, Ondrušík), Hlboké - Podhorie (Dubovec, Mikurda), Stráža - Pov.Chlmec (Oravec, Cinko), Kamenná Poruba - Závodie (Gamboš, Lietavec, SsFZ), Krasňany - Kunerad (Gašpierik, Škvaridlo, Matejčík), Hôrky - Kotrč.Lúčka (Skotnický, Kubo), Štiavnik - Fačkov (Mackovčin, Vaškovič SsFZ).
Dorast
I. trieda 27. 10. 2002 o 11.30 h.
Kotešová - Veľké Rovné (Šupej, Chaban), Hrabové - Mojš (Daubrava, Taraba), Trnové - Hôrky (Rybárik, Taraba ml.), Turie - Závodie (Knapec, Kováč), Višňové - Kunerad (Ondák L., Krupík), Varín - Lietava (Podhradský, hrá sa 26. 10. 2002), Krasňany - Zástranie (Matejčík, Škvaridlo)
Žiaci
I.trieda: 11.kolo 27. 10. 2002 o 10.00 h.
Predmier - Teplička (Krajči J.),
Petrovice - Hôrky (Vaškovič), Terchová - Mojš (Strna), Višňové - Belá (Markuliak), Kamenná Poruba - Divinka (Kľačanský), Dlhé Pole - Rajec (Rogoň M.).
Mladší žiaci 11.kolo 26. 10. 2002 o 10.00 h.
MŠK Žilina A - MŠK Žilina B (Puček)
Kamenná Poruba - Raj.Teplice-Konská (Martinec J. ml.), Belá - Bytčica (Červený, hrá sa 27. 10. 2002 o 8.30 h.
Teplička - Stráňavy (Súkeník, hrá sa 27. 10. 2002 v ÚHČ), Nededza - Štiavnik (Hazda).