Stolnotenisové súťaže v regióne vrcholia
Žilina – Stolnotenisové súťaže v regióne v tomto období vrcholia. Na čele druholigovej a treťoligovej súťaže sú stolní tenisti Žiliny a Bytče.
2. liga
19. kolo: Centrum Žilina B – Lokomotíva Vrútky 3:15, Centrum Žilina A – Žilina Radoľa B 14:4, TJ Družstevník Teplička nad Váhom - Liptovský Ján 7:11, HCH Čadca B – VTJ Ružomberok B 9:9, SCP Ružomberok – Žilina Radoľa C 13:5, Tvrdošín – Nižná B – Višňové 12:6, 20. kolo: Centrum Žilina B – Žilina Radoľa B 14:4, Centrum Žilina A – Vrútky 11:7, Teplička nad Váhom – VTJ Ružomberok B 4:14, Čadca B – Liptovský Ján 9:9, SCP Ružomberok – Višňové 10:8,
Tvrdošín – Nižná B – Žilina Radoľa C 12:6.
1. Centrum A 20 19 1 0 1281:79 59
2. L. Ján 20 11 6 3 210:150 48
3. Čadca B 20 12 3 5 212:148 47
4. Trvdošín 20 12 3 5 202:158 47
5. VTJ B 20 9 7 4 202:158 45
6. Vrútky 20 9 3 8 194:166 41
7. SCP 20 9 3 8 173:187 41
8. Teplička 20 9 2 9 176:184 40
9. Višňové 20 6 1 13 160:200 33
10. Centrum B 20 6 0 14 139:222 32
11. Radoľa C 20 3 1 16 125:236 27
12. Radoľa B 20 0 0 20 86:274 20
3. liga
27. kolo: STK Rajec – TZO Bytča B 5:13, Kovo Stránske B- Centrum Žilina C 6:12, SCP Ružomberok B – Medokýš Martin 8:10, Bobrovec – Vrútky B 9:9, Černová – VTJ Ružomberok C 9:9, Dolný Kubín – Ružomberok D 15:3, MSTK Martin C – Istebné
15:3, Neografia Martin – Námestovo 14:4, 28. kolo: STK Rajec – Centrum Žilina C 13:5, Kovo Stránske B – TZO Bytča B 6:12, SCP Ružomberok B – Vrútky B 9:9, Bobrovec – Medokýš Martin 9:9, Černová – VTJ Ružomberok D 15:3, Dolný Kubín – VTJ Ružomberok C 5:13, MSTK Martin C – Námestovo 15:3, Neografia Martin – Istebné 11:7.
1. Bytča B 28 24 0 4 335:169 76
2. Istebné 28 21 1 6 317:187 71
3. Neografia 28 15 5 8 282:222 63
4. Vrútky B 28 14 6 8 291:213 62
5. VTJ C 28 16 2 10 277:227 62
6. MSTK C 28 13 8 7 271:233 62
7. Rajec 28 14 5 9 277:227 61
8. Centrum C 28 14 4 10 274:230 60
9. Černová 28 13 6 9 265:239 60
10. Medokýš 28 12 7 9 267:237 59
11. D. Kubín 28 13 1 14 252:252 55
12. Stránske B 28 12 0 16 256:248 52
13. Bobrovec 28 7 4 17 218:286 46
14. SCP B 28 5 5 18 209:295 43
15. Námestovo 28 3 2 23 153:351 36
16. VTJ D 28 0 0 28 88:416 28
4. liga
21. kolo: Radoľa D – BCI Žilina 2:16,
Centrum E – Ošk Snežnica 3:15, TK Strečno – TJ Višňové B 2:16, TZO Bytča C – HCH Čadca 10:8, Korata Divian – Kovo Stránske 7:11, Centrum Žilina F – Centrum Žilina D 9:9.
1. Snežnica 21 19 0 2 269:109 59
2. Višňové B 21 18 1 2 270:108 58
3. BCI 21 17 1 3 266:112 56
4. Čadca C 21 15 0 6 261:117 51
5. Radoľa D 21 11 1 9 207:171 44
6. Centrum E 21 10 2 9 191:187 42
7. Centrum F 21 6 2 13 169:209 35
8. Divina 21 6 1 14 165:213 34
9. Bytča C 21 6 0 15 124:254 33
10. Stránske C 21 5 1 15 126:252 32
11. Strečno 21 2 1 18 108:270 26
5. liga
21. kolo: OŠK Snežnica B – Trnové 11:7, Radoľa E – Čadca E 4:14, Višňové C – Tento Žilina 8:10, TJ Slávia Zákopčie – Tepláreň Žilina A 4:14, Tepláreň Žilina B – Centrum Žilina G 9:9.
1. Čadca D 21 17 2 2 267:111 57
2. Snežnica 21 17 1 3 250:128 56
3. Tepláreň B 21 12 5 4 219:159 50
4. Zákopčie 21 13 2 6 222:156 49
5. Tepláreň A 21 11 4 6 233:145 47
6. Čadca E 21 11 2 8 204:174 45
7. Centrum G 21 5 4 12 134:244 35
8. Čierne 21 4 5 12 169:209 34
9. Višňové C 21 5 3 13 149:229 34
10. Radoľa E 21 6 1 14 142:236 34
11. Trnové A 21 4 3 14 148:230 32
12. Tento 21 4 2 15 131:247 31
6. liga
Poradie úspešnosti hráčov v sezóne 2002/2003: 1. J. Šeliga – 97,92, 2. J. Jaroš (obaja TJ Družstevník Teplička nad Váhom B), 3. R. Kysucký (Tepláreň Žilina C) – 91,04, 4. R. Kalman (TZO Bytča juniori A) – 85,11, 5. R. Čulák (Sto Višňové D) – 80.36, 6. P. Markuš (TJ Družstevník Teplička nad Váhom) – 74,42, 7. J. Melichač (HCH Čadca F) – 73,33, 8., J. Haviar (HCH Čadca G) – 73,08, 9. M. Adamov (TZO Bytča juniori B) – 71,43, 10. A. Rybárik (TZO Bytča juniori A) – 67,31, 11. P. Haviar (HCH Čadca F) – 66,67, 12. M. Sága (Komposesorát Nesluša) – 65,08.
Týchto dvanásť najlepších hráčov sa zúčastní v sobotu 5. apríla na turnaji TOP 12, kde budú štartovať aj hráči z 5. ligy.(mb, ii)