Krajské futbalové mládežnícke súťaže
Žilina – Dorastenci Dolného Hričova sú po nekompletnom kole stále na prvom mieste 5. ligy v skupine A.
Starší dorast
3. liga
18. kolo: Istebné – Námestovo 1:5, Liptovský Mikuláš – Nová Baňa 3:4, Dudince – Lučenec 1:1, Krásno nad Kysucou – Dolný Kubín 1:2, Bánová – Žilina B 0:2.
1. Podbrezová15 13 1 1 45:5 40
2. Žilina B 16 12 2 2 42:5 38
3. D. Kubín 17 8 3 6 27:24 27
4. Dubová 16 8 2 6 31:25 26
5. Lučenec 17 8 2 7 31:35 26
6. Ružomb. B 17 8 1 5 37:25 25
7. L. Mikuláš 16 8 1 7 46:42 25
8. Podlavice 15 7 3 5 41:20 24
9. Radvaň B 16 7 3 6 34:26 24
10. Bánová 17 7 3 7 18:23 24
11. Istebné 17 8 0 9 33:43 24
12. Námestovo 16 7 1 8 27:31 22
13. Krásno 16 5 2 9 27:32 17
14. N. Baňa 16 4 3 9 24:53 15
15. Brezno 15 2 1 12 14:43 7
16. Dudince 17 1 2 14 18:63 5
Žilina – Dubová 0:0.
Mladší dorast
3. liga
18. kolo: Istebné – Námestovo 0:1, Liptovský Mikuláš – Nová Baňa 5:3, Dudince – Lučenec 0:6, krásno nad Kysucou – Dolný Kubín 0:1, Bánová – Žilina B 1:6.
1. Žilina B 16 15 0 1 95:6 45
2. Lučenec 17 12 4 1 54:11 40
3. Ružomb. B 14 12 2 0 53:5 38
4. L. Mikuláš 16 11 2 3 53:16 35
5. Námestovo 16 10 1 5 35:25 31
6. Podbrezová 15 9 2 4 33:13 29
7. Podlavice 15 8 4 3 44:16 28
8. Bánová 17 7 3 7 21:34 24
9. Dubová 16 6 1 9 24:32 19
10. Radvaň B 16 3 6 7 21:27 15
11. D. Kubín 17 4 2 11 21:43 14
12. Krásno 16 4 1 11 11:40 13
13. Istebné 17 3 4 10 14:54 13
14. Brezno 15 4 0 11 14:41 12
15. N. Baňa 16 3 2 11 23:73 11
16. Dudince 17 0 0 17 4:84 0
Žilina - Dubová 5:0 (0:0)
Góly: 55: Dobroň, 55. Brtnický, 63. Vocek, 76. Jaroštiak, 77. Jaroštiak.
Žilina: Murárik - Suchomel, Popluhár, Mahút – Horvát, Brtnický, Knapec, Štefanek – Dobroň, Jaroštiak, Vlček, striedali – Hulin, Šichman.
V prvom polčase prevaha domácich, šance sa však premieňali až v druhej polovici. Jaroštiak strelil stý gól rezervy Žiliny.
Program 19. kola: Nová Baňa – Námestovo, Istebné – Lučenec, Liptovský Mikuláš – Dolný Kubín, Dudince – Podbrezová, Krásno nad Kysucou – Podlavice, Brezno – Ružomberok B, Radvaň B – Žilina B, Dubová – Bánová.
Dorast
4. liga Sever
15. kolo: Turčianske Teplice – Bytča 4:2, Rudina – Rajec 5:0.
1. K.N. Mesto 13 10 2 1 50:10 32
2. Štiavnik 13 8 2 3 43:18 26
3. Strečno 14 7 4 3 44:27 25
4. Lisková 13 8 0 5 36:19 24
5. T. Teplice 13 7 3 3 33:21 24
6. Bytča 14 6 3 5 33:27 21
7. L. Hrádok 14 6 1 7 21:32 19
8. Rajec 14 5 3 6 24:40 18
9. Rudina 14 5 2 7 27:29 17
10. Rosina 14 5 2 7 36:45 17
11. Zuberec 13 5 1 7 24:30 16
12. Stráňavy 12 3 4 5 16:29 13
13. Palúdzka 13 3 1 9 14:46 10
14. Predmier 12 1 0 11 16:44 3
Program 17. kola: Liptovský Hrádok – Bytča, Turčianske Teplice – Predmier, Zuberec – Strečno, Rosina – Palúdzka, Kysucké Nové Mesto – Lisková, Stráňavy – Rajec, Štiavnik – Rosina.
Dorast
5. liga
15. kolo: Dolný Hričov – Divina 2:1, Kysucký Lieskovec – vysoká nad Kysucou 2:0, Zborov – Bytčica 1.0.
1. D. Hričov 15 10 2 3 41:10 32 2. K. Lieskovec 14 9 2 3 37:17 29
3. Skalité 13 9 1 3 25:13 28
4. Radoľa 12 7 3 2 32:17 24
5. Bytčica 14 6 1 7 29:26 19
6. Teplička 11 6 1 4 18:23 19
7. Svrčinovec 12 5 2 5 34:17 17
8. Divina 14 4 5 5 28:25 17
9. K. Poruba 13 5 2 6 21:24 17
10. Raková 14 4 3 7 25:35 15
11. Belá 12 5 0 7 20:30 15
12. Zborov 13 3 3 7 12:25 12
13. Vysoká 15 3 2 10 22:48 11
14. R. Teplica 14 3 1 10 11.45 10
Program 17. kola: Vysoká nad Kysucou – Divina, Dolný Hričov – Kamenná Poruba, Kysucký Lieskovec – Radoľa, Raková – Belá, Skalité – Teplička nad Váhom, Rajecké Teplice – Bytčica, Svrčinovec – Zborov.
(lh)