Mládežnícke futbalové súťaže SsSZ
Žilina – Ku svojmu záveru sa blížia aj mládežnícke futbalové súťaže v riadení Stredoslovenského futbalového zväzu v Banskej Bystrici.
Starší dorast
3. liga
Námestovo – Brezno 2:3, Radvaň B – Krásno nad Kysucou 3:2, Dubová – Dudince 8:0, Bánová – Liptovský Mikuláš 0:4, Žilina B – Istebné 8:0, Ružomberok B- Nová Baňa 3:2, Podlavice – Lučenec 4:1, Podbrezová – Dolný Kubín 6:1.
1. Podbrezová 24 21 2 1 74:8 65
2. Žilina B 24 16 5 3 65:9 53
3. Podlavice 24 15 4 5 82:26 49
4. Ružomb. B 24 14 2 8 64:46 44
5. D. Kubín 24 12 4 8 43:38 40
6. L. Mikuláš 24 11 3 10 61:55 36
7. Dubová 24 10 5 9 48:37 35
8. Bánová 24 10 4 10 30:35 34
9. Lučenec 24 10 4 10 39:53 34
10. Námestovo 24 10 2 12 41:44 32
11. Radvaň B 24 9 3 12 45:48 30
12. Istebné 24 9 0 15 41:68 27
13. Brezno 24 8 1 15 28:63 25
14. N. Baňa 24 6 4 14 37:73 22
15. Krásno 24 5 5 14 32:52 20
16. Dudince 24 1 2 21 23:98 5
Mladší dorast
3. liga
Námestovo – Brezno 3:0, Radvaň B – Krásno nad Kysucou 7:2, Dubová – Dudince 4:0, Bánová – Litovský Mikuláš 0:4, Žilina B – Istebné 3:0, kontumačne, Ružobmerok B – Nová Baňa 3:0, Podlavice – Lučenec 0:2, Podbrezová – Dolný Kubín 1:2.
1. Žilina B 24 23 0 1 137:9 69
2. Ružomb. B 24 20 4 0 85:8 64
3. Lučenec 24 16 6 2 65:16 54
4. L. Mikuláš 24 15 3 6 70:25 48
5. Námestovo 24 15 3 6 46:29 48
6. Podbrezová 24 15 2 7 65:21 47
7. Podlavice 24 10 6 8 58:31 36
8. Bánová 24 11 3 10 33:48 36
9. Dubová 24 11 1 12 37:42 34
10. D. Kubín 24 8 3 13 33:49 27
11. Radvaň B 24 5 7 12 36:46 22
12. N. Baňa 24 5 4 15 29:86 19
13. Brezno 24 4 2 18 20:77 14
14. Istebné 24 3 5 16 16:74 14
15. Krásno 24 4 2 18 16:76 14
16. Dudince 24 1 1 22 9:118 4
Dorast
4. liga Sever
Bytča – Kysucké Nové mesto 0:1, Stráňavy – Rosina 4:3, Štiavnik – Zuberec 2:0, Rudina – Turčianske Teplice 3:0, Rajec – Liptovský Hrádok 2:1,
Lisková – Predmier 5:1, Liptovský Mikuláš Palúdzka – Strečno 2:3.
1. K. N. Mesto21 16 2 3 71:21 50
2. Štiavnik 21 13 3 5 68:34 42
3. Strečno 22 12 5 5 73:37 41
4. Lisková 21 12 2 7 55:30 38
5. Bytča 22 11 4 8 47:37 34
6. Rudina 22 9 3 10 43:40 30
7. L. Hrádok 22 9 3 10 31:39 30
8. T. Teplice 22 8 5 9 48:49 29
9. Zuberec 22 8 3 11 40:46 27
10. Rosina 22 8 3 11 55:65 27
11. Rajec 22 7 5 10 34:61 26
12. Stráňavy 21 6 5 10 29:57 23
13. Palúdzka 20 5 3 12 32:63 18
14. Predmier 22 5 0 17 25:72 15
Dorast
5. liga skupina A
Divina – Skalité 3:0, Rajecké Teplice Konská – Raková 3:2, Svrčinovec – Kysucký Lieskovec 0:0, Zborov – Dolný Hričov 1:3, Bytčica – Vysoká nad Kysucou 1:1, Teplička nad Váhom – Kamenná Poruba 2:1, Belá – Radoľa 1:4.
1. D. Hričov 22 15 3 4 57:14 48
2. K.Liesk. 22 14 5 3 54:22 47
3. Radoľa 21 12 3 6 51:32 39
4. Skalité 20 11 3 6 36:29 36
5. Svrčinovec 21 10 3 8 49:29 33
6. Teplička 20 10 3 7 32:40 33
7. Bytčica 22 8 4 10 45:42 28
8. Divina 22 7 6 9 38:39 27
9. Belá 20 8 2 10 32:45 26
10. Raková 21 7 4 10 35:43 25
11. K. Poruba 21 8 1 12 32:42 25
12. Vysoká 22 6 4 12 34:56 22
13. R. Teplice 22 6 2 14 26:60 20
14. Zborov 22 4 3 15 19:47 15
Starší žiaci
2. liga Sever
Závažná Poruba – Bánová 3:0, Martin B – Belá 1:2, Raková – Kysucký Lieskovec 3.0, Dolný Kubín – Žilina B 2:0, Ružomberok B – Istebné 0:1,
Trstená – Kysucké Nové Mesto 1:1, Sučany – Radoľa 1.0.
1. D. Kubín 22 22 0 0 113:6 66
2. Žilina B 22 15 2 5 60:18 47
3. Belá 21 13 4 4 51:18 43
4. Radoľa 22 12 4 6 33:25 40
5. Istebné 22 11 4 7 33:30 37
6. Ružomb. B 22 11 2 9 61:28 35
7. Z. Poruba 22 7 5 10 30:53 26
8. Martin B 22 8 1 13 32:35 24
9. K. N. M. 21 7 3 11 32:35 24
10. L. Liesk. 22 7 3 12 29:60 24
11. Trstená 22 6 5 11 33:50 23
12. Raková 22 6 3 13 20:60 21
13. Bánová 22 4 4 14 18:67 16
14. Sučany 22 3 4 15 9:39 13
Mladší žiaci
2. liga Sever
Závažná Poruba – Bánová 1:0, Martin B – Belá 1:0, Raková – Kysucký Lieskovec 1.1, Ružomberok B – Istebné 2:1, Sučany – Radoľa 6:0.
1. Ružomb. B 22 19 1 2 76:15 58
2. Žilina B 21 18 2 1 144:9 56
3. Belá 21 15 4 2 95:15 49
4. Martin B 22 12 2 8 70:32 38
5. Trstená 21 10 5 6 48:34 35
6. K. N. M. 19 11 1 7 70:35 34
7. D. Kubín 21 8 6 7 48:48 30
8. Istebné 22 8 5 9 34:52 29
9. Raková 22 6 7 9 26:44 25
10. Sučany 21 7 4 10 19:51 25
11. K. Liesk. 22 2 7 13 21:83 13
12. Radoľa 22 3 3 16 18:133 12
13.Z. Poruba 22 3 2 17 15:76 11
14. Bánová 22 2 3 17 20:77 9
Starší žiaci
3. liga Sever
Rabča – Svrčinovec 1:0, Čierne – Liptovský Hrádok 1:0, Zborov – Bytča 4:1, Makov – Žilina Závodie 2:1, Skalité – Turzovka 0:0, Nižná – Tvrdošín 3:1.
1. Nižná 18 13 2 3 53:23 41
2. Skalité 18 12 2 4 40:17 38
3. Závodie 17 10 2 5 44:23 32
4. Zborov 17 8 3 6 42:29 27
5. Svrčinovec 16 7 5 4 30:26 26
6. Čierne 17 7 5 6 30:31 26
7. Turzovka 18 8 1 9 30:36 25
8. Rabča 18 6 5 7 31:25 23
9. L. Hrádok 18 7 2 9 27:28 23
10. Makov 17 4 4 9 20:48 16
11. Bytča 17 4 2 11 23:36 14
12. Trvdošín 18 2 1 15 25:73 7
Mladší žiaci
3. liga Sever
Rabča – Svrčinovec 0:1, Čierne – Liptovský Hrádok 5:1, Zborov – Bytča 0:2, Makov – Žilina Závodie 7:0, Skalité – Turzovka 2:0, Nižná – Tvrdošín 5:0.
1. Čierne 18 17 1 0 71:11 52
2. Makov 18 12 2 4 69:27 38
3. Skalité 18 10 3 5 32:15 33
4. Svrčinovec 16 10 2 4 43:23 32
5. Nižná 18 9 4 5 31:33 31 6. Bytča 18 7 2 9 26:41 23
7. Závodie 17 6 3 8 42:40 21
8. Turzovka 18 6 3 9 25:33 21
9. L. Hrádok 18 5 3 10 27:34 18
10. Rabča 18 5 2 11 29:41 17
11. Zborov 17 4 2 11 19:40 14
12. Tvrdošín 18 1 1 16 11:87 4
Žiaci
4. liga skupina A
Rudinská – Staškov 1:3, Bytčica – Varín 2:1, Vysoká nad Kysucou – Štiavnik 5:3, Strečno – Dolný Hričov 3:0, Stráňavy – veľké Rovné 2:3.(lh)
1. Staškov 18 15 3 0 78:13 48
2. Strečno 13 13 2 3 53:17 41
3. V. Rovné 17 10 3 5 40:21 32
4. Štiavnik 18 10 2 6 49:20 32
5. Vysoká 18 10 2 6 56:42 32
6. Varín 17 8 2 7 45:33 26
7. D. Hričov 18 6 3 9 31:40 21
8. Bytčica 17 6 2 9 47:71 20
9. L. Lúčka 14 5 3 6 34:24 18
10. Stráňavy 18 3 4 11 25:55 13
11. Rosina 17 2 5 10 24:50 11
12. Rudinská 17 0 1 16 10:106 1