Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Hlboké spečatilo postup do vyššej súťaže

V 23. kole 2. futbalovej triedy ObFZ Žilina Žilin

V 23. kole 2. futbalovej triedy ObFZ Žilina

Žilina - Hlboké si už tri kolá pred koncom zabezpečilo výhrou nad Kuneradom postup do 1. triedy. Na druhú, ale už s istotou nepostupovú priečku, sa posunul Fačkov.

Hôrky – Hričovské Podhradie 2:1

(1:0)

Góly: Židek 2 - Kahát

Hôrky: Flekáč – Mandúch, J. Špánik , Laš, Hodoň, Suja, Sagan (46. Pallo), Drdák (75. Korčák), P. Špánik (65. Kačjak), Židek, Šramo.

V prvom polčase sa domáci, hrajúci pod psychickým tlakom, ujali vedenia 1:0. V druhom už Hôrčania kontrolovali hru a zvýšili na 2:0. Hosťom sa podarilo už iba skorigovať.

90 divákov, rozhodoval Mintál.

Krasňany – Štiavnik 4:1 (1:1)

Góly: Chabada, Brezany, Bela, Davidík – Sedala

Krasňany: Fronek – Vrábel, Mariáš, Chabada, P. Bielka (55. Brezany), Martinický, M. Bielka, Berešík (46. Krajčík), Bela, Zaťko, Davidík.

Domáci dali už v 20. sekunde gól a to poznačilo zápas. V druhom polčase Štiavnik odpadol kondične a tri krát inkasoval.

Rozhodoval: Mikurda, 100 divákov.

Kamenná Poruba – Fačkov 1:2 (0:1)

Gól: Galia, Čerňanský – Tretina

Kamenná Poruba: J. Vereš – Bielik, Stupňan, Chovančík (80. Ondrejka), Sandanus, Juraj Hodas, Lorenčík, Sádecký (46. Ján Hodas), M. Vereš, Štrba (70. Tretina), Jasenovský.

Vyrovnaný zápas. Domáci zahodili viacero šancí a hostia sa ujali vedenia z priameho kopu. Druhý polčas začali domáci tlakom a vyrovnali. Z protiútoku však Fačkov strelou spoza šestnástky upravil na konečných 1:2.

Rozhodoval Masár. 350 divákov.

Stráža – Kotrčina Lúčka 3:2 (3:1)

Góly: Žabka 2 (K. Lúčka).

K. Lúčka: Trnovec – Káčerík, Jašurek, Slúčik, Mikolaj, Šmehýl, Žabka, Bielik, Ďurnek, Martinček, Kopas.

Obojstranne slabý zápas. Domáci mali viac šancí a zvíťazili.

Rozhodoval Zachar, 100 divákov.

Hlboké – Kunerad 3:0 (2:0)

Góly: Hoferica, Adamov, M. Puchoň.

Hlboké: Putnár – D. Konečný, Pavlík, S. Konečný, A. Adamov, P. Adamov, Pinčík, V. Konečný, R. Puchoň (70. Sikel), Hoferica, M. Puchoň (73. Remeš).

Jednoznačný priebeh, hralo sa prakticky na jednu bránu, pretože hostia nastúpili iba s desiatimi hráčmi. Víťazstvo znamená pre Hlboké spečatený postup do 1. triedy.

Rozhodoval Milo, 250 divákov.

Rašov – Závodie 3:1 (1:1)

Góly: Kadáček, Gombár, Kostka (Rašov)

Rašov: Hubocký – J. Budko, Prášek, Michálek, M. Budko, Masiarik (70. Jašo), P. Baláž st., Tretinár, Kostka, Kadáček, Gombár.

Výborný zápas dvoch technicky vyspelých mužstiev. Rašov si vypracoval viac šancí a zaslúžene zvíťazil. V dobrom svetle sa ukázal striedajúci Jašo.

Rozhodoval Sluka, 120 divákov

Podhorie – Považský Chlmec 1:3

(0:1)

Góly: Palko - Ambra 2, Stenchlák

Podhorie: R. Kozlík – Ondráš (80. Dendis), M. Kozlík, Beňo (87. Matúš), Vaňovič, Stenchlách, Pažický, J. Čejka, Pavol Čejka, Peter Čejka, Ambra (88. Kramara).

Považský Chlmec si po celý zápas udržiaval územnú prevahu a veľmi dobre využíval voľné krídelné priestory na rýchle protiútoky. Z viacerých šancí sa však ujali len tri.

Rozhodoval Šupej, ŽK: Stenchlák, 50 divákov.

14. Stráža 23 4 3 16 25:70 15

Program 24. kola – nedeľa 8. júna o 17.00 h: Hričovské Podhradie – Podhorie (Charbuliak, Gamboš), Považský Chlmec – Rašov (Chaban, Kozina, Červený, Pekara), Závodie – Hlboké (Kováč, Oravec, Podhradský), Kunerad – Stráža (Gašpierik, Sobola, Bucha), Kotrčina Lúčka – Kamenná Poruba (Beháň, Kúdelka), Fačkov – Krasňany (Krajči, Švorčík), Štiavnik – Hôrky (Lietavec, Masár, Drozd, Hruboška).(mif)