Streda, 4. august, 2021 | Meniny má Dominik, DominikaKrížovkyKrížovky

Futbalové tabuľky po ročníku 2002/2003 z pohľadu tímov regiónu Slovenský futbalový zväz, Bratislava

Muži

1. liga

1. Žilina 36 21 7 8 69:31 70

2. Petržalka 36 20 7 9 49:32 67

3. Slovan 36 19 6 11 60:42 63

4. Trnava 36 15 11 10 55:47 56

5. Púchov 36 14 8 14 46:47 50

6. Inter 36 12 7 17 48:58 43

7. Dubnica 36 12 7 17 41:52 43

8. Ružomberok 36 12 6 18 45:60 42

9. Trenčín 36 11 5 20 48:69 38

10. Košice 36 6 12 18 41:64 30

* Majstrom Slovenska sa stala Žilina, Petržalka bude hrať Pohár UEFA, rovnako ako Púchov. S ligou sa rozlúčili Košice.

2. liga

1. B. Bystrica 30 21 6 3 53:18 69

Skryť Vypnúť reklamu

2. Ličartovce 30 19 4 7 59:33 61

3. Senec 30 18 5 7 48:27 59

4. R. Sobota 30 16 8 6 51:34 26

5. Podbrezová 30 13 9 8 45:24 48

6. Topoľčany 30 12 8 10 45:25 44

7. Dubová 30 12 6 12 41:52 42

8. D. Streda 30 11 8 11 39:40 41

9. Prešov 30 11 6 13 40:37 39

10. Senica 30 11 6 13 29:37 39

11. Humenné 30 11 6 13 30:42 39

12. Nitra 30 11 5 14 36:29 38

13. Čaňa 30 8 5 17 32:59 29

14. Slovan B 30 7 6 17 33:51 27

15. Devín 30 6 6 18 37:65 24

16. V. Leváre 30 3 6 21 20:65 15

* Do prvej ligy postupuje Banská Bystrica, so súťažou sa lúčia Čaňa, Slovan Bratislava B, Devín a Veľké Leváre.

Mládež

Dorast - starší

1. liga

1. Dubnica 14 10 1 3 33:11 34

2. Ružomberok 14 8 5 1 28:11 32

Skryť Vypnúť reklamu

3. Prešov 14 6 3 5 20:15 23

4. Inter 14 6 3 5 20:17 22

5. Slovan 14 5 4 5 11:12 21

6. Košice 14 4 2 8 16:31 15

7. Žilina 14 2 4 8 8:21 10

8. Trenčín 14 2 4 8 8:26 10

Dorast - mladší

1. liga

1. Žilina 14 7 5 2 26:14 29

2. Nitra 14 7 5 2 26:16 27

3. Ružomberok 14 8 1 5 27:18 25

4. B. Bystrica 14 6 3 5 20:22 23

5. Dubnica 14 6 3 5 18:20 21

6. Slovan 14 3 4 7 17:22 16

7. Prešov 14 3 3 8 12:22 13

8. Trnava 14 3 2 9 18:30 13

Žiaci – starší

1. liga Stred

1. Ružomberok 30 21 6 3 79:15 69

2. Žilina 30 20 6 4 71:15 66

3. Podbrezová 30 19 3 8 57:35 60

4. B. Bystrica 30 16 5 9 56:46 53

5. Čadca 30 14 10 6 57:29 52

6. R. Sobota 30 13 8 9 48:37 47

7. Podlavice 30 14 3 13 45:51 45

Skryť Vypnúť reklamu

8. L. Mikuláš 30 11 9 10 52:48 42

9. Lučenec 30 11 8 11 44:38 41

10. Revúca 30 12 4 14 52:48 40

11. Krásno 30 11 4 15 62:72 37

12. Martin 30 11 2 17 57:61 35

13. Zvolen 30 10 4 16 40:65 34

14. Žiar n. Hr. 30 6 4 20 31:68 22

15. Dlhá 30 6 1 23 31:91 19

16. Námestovo 30 5 3 22 34:97 18

Žiaci – mladší

1. liga Stred

1. Žilina 29 26 2 1 149:16 80

2. Podbrezová 30 23 5 2 90:29 74

3. Podlavice 30 19 4 7 69:33 61

4. Martin 30 17 6 7 81:37 57

5. R. Sobota 30 18 2 10 67:49 56

6. Ružomberok 30 16 4 10 68:36 52

7. Žiar n. Hr. 30 15 6 9 56:27 51

8. L. Mikuláš 30 14 6 10 59:44 48

9. Revúca 30 13 5 12 54:37 44

10. Lučenec 30 12 5 13 48:48 41

11. B. Bystrica 30 10 6 14 46:65 36

12. Zvolen 29 9 2 18 39:76 29

13. Námestovo 29 6 3 20 25:83 21

14. Dlhá 30 4 4 22 12:91 16

15. Čadca 29 2 3 24 16:86 9

16. Krásno 30 2 1 27 9:131 7

Ženy

1. liga

1. Žiar n. Hr. 14 12 2 0 70:14 42

2. Slovan 14 9 3 2 27:8 33

3. V. Krtíš 14 7 3 4 29:16 28

4. Nitra 14 7 3 4 32:15 26

5. Žilina 14 3 5 6 18:45 17

6. M. Dvorníky 14 4 2 8 20:32 15

7. Košice 14 3 1 10 8:31 12

8. Čadca 13 1 1 12 5:50 4

* Bonifikácia po jesennej časti: Žiar nad Hronom, Veľký Krtíš – 4 body, Slovan, Žilina – 3 body, Nitra, Košice – 2 body, Malé Dvorníky – 1 bod, Čadca – 0 bodov.

Žiačky

1. liga

1. Slovan 12 10 2 0 61:6 32

2. Košice 12 10 1 1 82:7 31

3. Žiar n. Hr. 12 6 2 4 22:25 20

4. Žilina 12 6 1 5 40:14 19

5. Čadca 12 4 2 6 27:27 14

6. M. Dvorníky 12 2 0 10 9:55 6

7. V. Krtíš 12 0 0 12 1:108 0

Stredoslovenský

futbalový zväz

Dospelí

3. liga Stred

1. Žiar n. Hr. 30 21 7 2 93:18 70

2. T. Teplice 30 21 6 3 63:19 69

3. Kremnička 30 16 8 6 54:26 56

4. Tomášovce 30 15 8 7 57:35 53

5. K. Liesk. 30 13 6 11 43:47 45

6. Podbr. B 30 11 9 10 42:28 42

7. Žilina B 30 12 4 14 48:58 40

8. Lučenec 30 10 7 13 41:52 37

9. D. Hričov 30 11 4 15 44:67 37

10. Bytča 30 10 6 14 37:44 36

11. L. Mikuláš 30 10 6 14 42:59 36

12. Rakytovce 30 10 4 16 43:60 34

13. Ružomb. B 30 9 6 15 33:48 33

14. Čadca 30 8 7 15 35:58 31

15. K. N. M. 30 8 6 16 35:59 30

16. Selce 30 6 4 20 42:74 22

* Do druhej futbalovej ligy postupuje Žiar nad Hronom, so súťažou sa lúčia posledné Selce.

4. liga Sever

1. Martin 26 18 2 6 57:22 56

2. Lisková 26 16 4 6 46:25 52

3. Krásno 26 13 4 9 46:38 43

4. Diviaky 26 10 6 10 40:35 36

5. Tvrdošín 26 10 6 10 35:35 36

6. D. Kubín 26 10 6 10 46:49 36

7. Valča 26 11 3 12 37:42 36

8. Trebostovo 26 11 3 12 31:41 36

9. Stráňavy 26 11 1 4 39:32 34

10. L.Hrádok 26 10 7 9 34:37 34

11. Bánová 26 7 4 13 34:39 31

12. Námestovo 26 9 3 13 29:39 31

13. Istebné 26 7 5 13 33:37 29

14. Čierne 26 8 2 16 24:60 26

* Do III. futbalovej ligy Stred postupuje Martin, so súťažou sa lúči Čierne. Liptovskému Hrádku boli odpočítané tri body.

5. liga skupina A

1. Rudinská 26 17 1 8 54:32 52

2. Skalité 26 17 0 9 48:39 51

3. L. Lúčka 26 16 2 8 61:25 50

4. Strečno 26 16 2 8 47:30 50

5. Teplička 26 12 6 8 31:22 42

6. Predmier 26 12 4 10 43:36 40

7. Belá 26 11 6 9 46:35 39

8. Raková 26 9 8 9 33:33 35

9. Rajec 26 10 5 11 39:40 35

10. Varín 26 10 2 14 34:34 32

11. St. Bystrica 26 8 6 12 24:45 30

12. K. N. M.. B 26 8 5 13 31:44 29

13. Trnové 26 6 4 16 28:52 22

14. N. Lúčka 26 3 3 20 22:74 12

* Do IV. futbalovej ligy Sever postupuje Rudinská, so súťažou sa lúčia Trnové a Nezbudská Lúčka.

Mládež

Dorast – starší

3. liga

1. Podbrezová 30 25 3 2 89:15 78

2. Žilina B 30 20 7 3 77:12 67

3. Podlavice 30 17 7 6 87:29 58

4. L. Mikuláš 30 17 3 10 79:60 54

5. Ružomb. B 30 16 3 11 75:58 51

6. D. Kubín 30 14 6 10 54:45 48

7. Dubová 30 13 5 12 58:53 44

8. Bánová 30 14 4 12 46:48 46

9. Lučenec 30 13 4 13 56:67 43

10. Námestovo 30 11 2 17 51:62 35

11. Radvaň B 30 9 6 15 50:63 33

12. Brezno 30 10 2 18 40:81 32

13. Istebné 30 9 2 16 46:84 29

14. N. Baňa 30 9 4 17 55:84 31

15. Krásno 30 7 5 18 45:66 26

16. Dudince 30 3 3 24 33:114 12

Dorast – mladší

3. liga

1. Žilina B 30 27 1 2 149:15 82

2. Ružomb. B 30 23 5 2 96:13 74

3. Lučenec 30 20 6 4 94:20 66

4. L. Mikuláš 30 21 3 6 88:26 66

5. Podbrezová 30 20 3 7 86:24 63

6. Námestovo 30 17 3 10 56:45 54

7. Podlavice 30 14 7 9 66:34 49

8. Dubová 30 14 1 15 46:59 43

9. Bánová 30 13 3 14 38:67 42

10. Radvaň B 30 8 8 14 45:54 32

11. D. Kubín 30 8 4 18 38:64 28

12. Istebné 30 6 5 19 25:81 23

13. N. Baňa 30 6 4 20 37:104 22

14. Brezno 30 5 2 23 26:92 17

15. Krásno 30 6 2 22 24:95 20

16. Dudince 30 3 1 26 16:137 10

Dorast

4. liga Sever

1. K. N. M. 26 20 3 3 86:24 63

2. Štiavnik 26 1 4 6 87:42 52

3. Strečno 26 15 5 6 89:46 50

4. Lisková 26 14 3 9 68:43 45

5. Bytča 26 11 6 9 56:44 39

6. Rudina 26 11 4 11 57:46 37

7. Zuberec 26 10 4 12 50:56 34

8. L. Hrádok 26 9 6 11 34:45 33

9. Rosina 26 9 3 14 58:78 30

10. T. Teplice 26 8 5 13 50:62 29

11. Rajec 26 8 5 13 40:79 29

12. Stráňavy 26 7 7 12 36:65 28

13. Predmier 26 9 0 17 36:77 27

14. Palúdzka 26 5 5 16 44:87 20

Dorast

5. liga skupina A

1. D. Hričov 26 19 3 4 73:17 60

2. K. Liesk. 26 17 6 3 67:26 57

3. Teplička 26 14 3 9 42:51 45

4. Svrčinovec 26 13 3 10 57:35 42

5. Radoľa 26 13 3 10 55:39 42

6. Skalité 26 11 4 11 37:48 37

7. Bytčica 26 10 5 11 53:51 35

8. K. Poruba 26 11 2 13 47:51 35

9. Belá 26 10 3 13 45:52 33

10. Divina 26 8 7 11 44:49 31

11. Vysoká 26 8 5 13 44:60 29

12. Raková 26 8 4 14 40:58 28

13. Zborov 26 17 3 16 28:52 24

14. R. Teplice 26 6 3 17 31:74 21

Žiaci - starší

2. liga Sever

1. Ružomb. B 26 23 1 2 100:15 70

2. Žilina B 26 22 2 2 171:13 68

3. Belá 26 19 4 3 111:19 61

4. Martin B 26 16 2 8 85:33 50

5. Trstená 26 14 5 7 57:38 47

6. D. Kubín 26 11 7 8 66:55 40

7. K. N. M. 26 12 2 12 76:49 38

8. Istebné 26 9 5 12 36:62 32

9. Sučany 26 9 4 13 25:70 31

10. Raková 26 7 7 12 38:60 28

11. K. Liesk. 26 4 7 15 29:96 19

12. Bánová 26 3 3 20 25:98 12

13. Radoľa 26 3 3 20 18:160 12

15. Z. Poruba 26 3 2 21 16:85 11

Žiaci – starší

3. liga Sever

1. Nižná 22 16 2 4 66:24 50

2. Skalité 22 13 2 7 46:28 41

3. Zborov 22 12 4 6 54:31 40

4. Závodie 22 11 3 8 51:35 36

5. Čierne 22 10 6 6 41:32 36

6. Svrčinovec 22 9 7 6 39:33 34

7. L. Hrádok 22 9 4 9 35:30 31

8. Rabča 22 7 6 9 35:33 27

9. Turzovka 22 8 1 13 31:53 25

10. Makov 22 7 4 11 32:58 25

11. Bytča 22 5 6 11 27:38 21

12. Tvrdošín 22 2 1 19 28:90 7

Žiaci – mladší

3. liga Sever

1. Čierne 22 21 1 0 103:12 64

2. Svrčinovec 22 14 3 5 63:33 45

3. Skalité 22 14 3 5 41:15 45

4. Makov 22 14 2 6 82:31 44

5. Nižná 22 10 4 8 36:47 34

6. Bytča 22 9 2 11 33:48 29

7. Závodie 22 8 3 11 51:55 27

8. L. Hrádok 22 7 4 11 38:43 25

9. Turzovka 22 7 3 12 27:54 24

10. Rabča 22 6 2 14 34:49 20

11. Zborov 22 5 3 14 28:49 18

12. Tvrdošín 22 1 2 19 14:114 5

Oblastný futbalový zväz Žilina

Dospelí

1. trieda

1. Rosina 26 19 3 4 66:30 60

2. Bytčica 26 17 6 3 55:28 54

3. R. Teplice 26 14 5 7 58:37 47

4. Turie 26 10 8 8 58:52 38

5. Kotešová 26 11 5 10 47:48 38

6. Hrabové 26 10 3 13 30:40 33

7. Bytča B 26 10 3 13 38:59 33

8. Bánová B 26 10 2 14 43:42 32

9. Zbyňov 26 7 10 9 43:43 31

10. Dlhé Pole 26 9 6 11 46:49 30

11. Višňové 26 7 8 11 47:49 29

12. Zádubnie 26 9 2 15 49:68 29

13. Terchová 26 8 6 12 39:44 27

14. Hvozdnica 26 5 5 16 23:53 20

* Bytčici, Dlhému Poľu a Terchovej boli odpočítané tri body.

2. trieda

1. Hlboké 26 20 1 5 74:36 61

2. Fačkov 26 16 3 7 61:42 51

3. K. Lúčka 26 14 4 8 59:35 46

4. H. Podhradie 26 13 5 8 66:48 44

5. K. Poruba 26 11 5 10 55:46 38

6. Závodie 26 11 4 11 55:41 37

7. P. Chlmec 26 10 6 10 49:41 36

8. Rašov 26 10 6 10 47:47 36

9. Krasňany 26 10 6 10 46:48 36

10. Štiavnik 26 10 4 12 52:43 34

11. Podhorie 26 9 2 15 45:63 29

12. Hôrky 26 7 4 15 43:78 25

13. Kunerad 26 5 7 14 29:66 22

14. Stráža 26 6 3 17 30:74 21

* Stráži boli odpočítané tri body.

3. trieda skupina A

1. Lietava 18 13 3 2 40:9 42

2. Stránske 18 11 1 6 55:25 34

3. Bitarová 18 8 6 4 35:23 30

4. Nededza 18 9 1 8 38:34 28

5. D. Tižina 18 8 3 7 29:27 33

6. Zástranie 18 8 2 8 32:31 26

7. Jasenové 18 6 4 8 26:28 22

8. Brodno 18 5 3 10 18:34 18

9. Mojš 18 4 3 11 21:37 15

10. Zádubnie B 18 4 2 12 24:61 14

3. trieda skupina B

1. H. Hričov 16 11 4 1 38:14 37

2. Divinka 16 10 5 1 42:10 35

3. Jablonové 16 10 1 5 34:16 31

4. Súľov 16 8 3 5 39:27 27

5. V. Rovné 16 5 2 9 37:37 17

6. Ovčiarsko 16 5 2 9 22:44 17

7. Kolárovice 16 4 3 9 25:44 15

8. Divina 16 4 2 10 15:33 14

9. Petrovice 16 3 2 11 19:46 11

Mládež

Dorast

1. trieda

1. Závodie 24 18 3 3 96:32 57

2. Mojš 24 15 3 6 61:33 48

3. Varín 24 15 2 7 70:36 47

4. Trnové 24 13 5 6 51:31 44

5. Kotešová 24 13 4 7 52:30 43

6. V. Rovné 24 10 1 13 49:63 31

7. Hôrky 24 8 5 11 56:58 29

8. Hrabové 24 8 5 11 40:51 29

9. Kunerad 24 9 1 14 51:56 28

10. Višňové 24 8 4 12 33:38 28

11. Krasňany 24 8 1 15 39:74 25

12. Turie 24 6 4 14 29:76 22

13. Lietavaa 24 6 0 18 23:72 18

2. trieda

1. Podhorie 16 12 0 4 68:26 36

2. Zbyňov 16 10 2 4 40:26 32

3. Hlboké 16 8 3 5 43:35 27

4. Rašov 16 6 5 5 22:35 23

5. Zadubnie 16 7 1 8 46:42 22

6. P. Chlmec 16 6 4 6 39:56 22

7. Nededza 16 5 2 9 30:36 17

8. Stráža 16 5 2 9 31:31 17

9.H. Hričov 16 2 3 11 14:46 9

Žiaci

1. trieda

1. Teplička 22 19 2 1 87:18 59

2. Terchová 22 15 2 5 71:24 47

3. Rajec 22 13 3 6 76:21 42

4. Petrovice 22 13 3 6 71:26 42

5. Belá 22 13 2 7 92:29 41

6. Hôrky 22 12 2 8 71:34 38

7. Predmier 22 10 4 8 36:35 34

8. Mojš 22 10 1 11 47:66 31

9. K. Poruba 22 8 0 14 53:67 24

10. Višňové 22 5 0 17 22:85 15

11. Divinka 22 2 1 19 9:111 7

12. D. Pole 22 2 0 20 10:129 6

II. trieda skupina A

1. Turie 14 10 1 3 43:21 31

2. R. Teplice 14 9 3 2 36:18 30

3. Stránske 14 7 1 6 28:24 22

4. Trnové 14 6 2 6 23:27 20

5. Zbyňov 14 6 1 7 22:26 19

6. Ďurčina 14 4 1 9 22:34 13

7. Fčkov 14 2 5 7 16:28 11

8. Lietava 14 3 2 9 21:39 11

II. trieda skupina B

1. K. Lúčka 14 10 2 2 37:7 32

2. Nededza 14 9 2 3 48:20 29

3. Brezany 14 9 1 4 48:33 28

4. Gbeľany 14 8 1 5 37:15 25

5. Zádubnie 14 6 0 8 32:38 18

6. Bitarová 14 5 1 8 30:45 16

7. Krasňany 14 3 2 9 16:37 11

8. N. Lúčka 14 1 1 12 6:59 4

II. trieda skupina V

1. Jablonové 14 12 0 2 70:11 36

2. Hvozdnica 14 11 0 3 55:14 33

3. Kotešová 14 11 0 3 45:14 33

4. Hrabové 14 8 0 6 33:46 24

5. H. Podhradie 14 4 1 9 17:50 13

6. Hlboké 14 4 0 10 20:43 12

7. Rašov 14 2 2 10 12:51 8

8. Súľov 14 2 1 11 15:38 7

Mladší žiaci

1. Štiavnik 20 16 3 1 96:22 51

2. Žilina A 20 14 3 3 90:19 45

3. Žilina B 20 14 2 4 68:33 44

4. Teplička 20 13 0 7 101:34 39

5. Bytčica 20 12 1 7 49:28 37

6. Belá 20 9 3 8 53:52 30

7. Stráňavy 20 7 2 11 51:64 23

8. Závodie 20 6 3 11 37:61 21

9. K. Poruba 20 5 1 14 32:76 16

10. Nededza 20 4 0 16 13:108 12

11. R. Teplice 20 1 0 19 8:121 3

(lh, mg)

Najčítanejšie na My Žilina

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako si zabezpečiť krytie liečby a karantény v zahraničí?
  2. Poznáte horúci trend interiérového dizajnu?
  3. Podnikáte? Otvorte si účet online a ušetrite
  4. Ficov priateľ a oligarcha Miroslav Výboh zmenil kurz v biznise
  5. Ak sa včas nespamätáme, vlaky z Číny získajú Maďari a Poliaci
  6. Na čo si dávať pri investovaní do kryptomien pozor
  7. Odomknite si SME.sk na viacerých zariadeniach
  8. Slovensko v tieni tureckého polmesiaca
  9. Dominika Kavaschová: Netušila som, že mám v sebe toľko nehy
  10. Ako sa dostať z Bratislavy do Nitry, Bystrice, Popradu a Prešova
  1. Zázračné účinky Arónie na zdravie
  2. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  3. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  4. Poznáte horúci trend interiérového dizajnu?
  5. Ficov priateľ a oligarcha Miroslav Výboh zmenil kurz v biznise
  6. Dekarbonizácia má byť súčasťou moderných dodávateľských vzťahov
  7. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  8. Ako zvýšiť produktivitu vašej prevádzky?
  9. Ak sa včas nespamätáme, vlaky z Číny získajú Maďari a Poliaci
  10. Na čo si dávať pri investovaní do kryptomien pozor
  1. Dovolenka v Turecku: Skvelé hotely na leto 2021 5 769
  2. Ficov priateľ a oligarcha Miroslav Výboh zmenil kurz v biznise 4 800
  3. Ako sa dostať z Bratislavy do Nitry, Bystrice, Popradu a Prešova 4 660
  4. Dominika Kavaschová: Netušila som, že mám v sebe toľko nehy 4 311
  5. Jeden deň na Bratislavu nestačí 3 921
  6. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky 3 765
  7. Ako nájsť dobrý jogurt? Ak neobsahuje toto, ani ho nekupujte 3 462
  8. Ak sa včas nespamätáme, vlaky z Číny získajú Maďari a Poliaci 3 274
  9. Na čo si dávať pri investovaní do kryptomien pozor 2 820
  10. Slovensko v tieni tureckého polmesiaca 2 369
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Cestu k zvýšeniu zaočkovanosti v kraji vidí župa u VakciZuzky.


TASR 2 h
Relácia MY Športujeme denne prináša dynamický prehľad športových aktualít, exkluzívne rozhovory a aj rady a tipy nielen pre športovcov.

Dozviete sa aj aký historický úspech dosiahli hokejisti, že Zlaté Moravce majú legionárskou posilou a legenda Nitry otvorene hovorí na adresu FC.


10 h
Ján Bernát s Pavlom Staňom po víťazstve na Cypre.

Pár viet redakcie MY Žilinských novín k odchodu Jána Bernáta do Belgicka.


22 h

Práce by mali byť ukončené do konca augusta.


3. aug

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

K vyhliadkovej veži vedie nový náučný chodník.


TASR 24 h

Stavebné povolenie nikto nenapadol. Susedia hovoria, že sa o ňom dozvedeli, až keď bolo právoplatné.


20 h

Najhoršie sú piatky a nedele, autá sa posúvajú slimačím tempom.


3. aug

Stojí na okraji lesa, hrozilo rozšírenie požiaru do lesného porastu.


3. aug

Už ste čítali?