Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Futbalový sprievodca

Futbalové súťaže ročníka 2002/2003 skončili zápasm

i posledného kola v nedeľu 22. júna 2003. Futbalisti mužstiev dospelých i mládeže si mohli na čas vydýchnuť. Letná prestávka však netrvala dlho.

Novú sezónu rozbehli prvými kolami najvyššie futbalové súťaže na Slovensku – prvá a druhá liga. V prvoligovej má región zastúpenie prostredníctvom dvojnásobného majstra a čerstvého víťaza Superpohára – MŠK Žilinu.

Po futbalových súťažiach, ktoré sú v pôsobnosti Slovenského futbalového zväzu sú tento týždeň na programe aj úvodné kolá ligového ročníka 2003/2004, ktoré riadia Stredoslovenský futbalový zväz a Oblastný futbalový zväz Žilina. V III. lige Stred má región zastúpenie cez mužstvá Žiliny B Strážova, Dolného Hričova a Bytče. V IV. lige Sever budú bojovať Stráňavy a Bánová. Početné zastúpenie je v V. futbalovej lige – skupine A, kde v tomto ročníku štartuje osem tímov – Lietavská Lúčka, Strečno, Predmier, Belá, Teplička nad Váhom, Rajec, Varín a nováčik z Rosiny. To by sa mohlo pretaviť do postupu jedného z mužstiev nášho regiónu. Počas tohto víkendu štartujú aj prvé dve triedy dospelých a prvá trieda dorastu, ktoré organizuje Oblastný futbalový zväz v Žiline. Ostatné sú na programe o dva týždne.

Skryť Vypnúť reklamu

Diváci sa teda opäť môžu tešiť na svoju obľúbenú zábavu. Želaním nielen nich, ale aj funkcionárov, hráčov je, aby sa všetky stretnutia odohrávali v duchu fair – play. Súťaživosť o výsledok v tom – ktorom zápase, či o umiestnenie v tabuľke by mala byť naozaj zdravou. Bez zbytočných emócií, či nešportového správania všetkých zainteresovaných účastníkov.

Pri všetkých týchto zápoleniach budú aj redaktori a dopisovatelia Žilinských novín, Bytčianskych novín a Rajeckých novín. Náš futbalový servis pre vás – čitateľov a priaznivcov futbalu začíname už dnes prílohou Vyžrebovania futbalových súťaží jesennej časti nadchádzajúceho ročníka. To by malo byť vhodnou orientačnou pomôckou pri plánovaní si návštev na futbalových zápasoch práve toho svojho futbalového klubu. Veríme, že „Vyžrebovanie“ bude len úvodným krokom nášho vzájomného kontaktu redakcie s čitateľom a bude sa spolu stretávať na stránkach Žilinských, Bytčianskych a Rajeckých novín.

Skryť Vypnúť reklamu

III. A trieda

1. kolo – 17. 8. o 16.00 h:

Zástranie – Bitarová :

Kunerad – Jasenové :

Veľká Čierna – Zádubnie B :

Nededza – Stránske :

Mojš – Stráža :

2. kolo – 24. 8. o 16.00 h:

Bitarová – Stráža :

Stránske – Mojš :

Zádubnie B – Nededza :

Jasenové – Veľká Čierna :

Zástranie – Dolná Tižina :

3. kolo – 31.8. o 16.00 h:

Dolná Tižina – Bitarová :

Kunerad – Zástranie :

Nededza – Jasenové :

Mojš – Zádubnie B :

Stráža – Stránske :

4. kolo – 7.9. o 15.30 h:

Bitarová – Stránske :

Zádubnie B – Stráža :

Jasenové – Mojš :

Zástranie – Veľká čierna :

Dolná Tižina – Kunerad :

5. kolo – 14.9. o 15.30 h:

Kunerad – Bitarová :

Veľká Čierna – Dolná Tižina :

Nededza – Zástranie :

Skryť Vypnúť reklamu

Stráža – Jasenové :

Stránske – Zádubnie B :

6. kolo – 21.9. o 15.00 h:

Bitarová – Zádubnie B :

Jasenové – Stránske :

Zástranie – Mojš :

Dolná Tižina – Nededza :

Kunerad – Veľká Čierna :

7. kolo – 28.9. o 15.00 h:

Veľká Čierna – Bitarová :

Nededza – Kunerad :

Mojš – Dolná Tižina :

Stráža – Zástranie :

Zádubnie B – Jasenové :

8. kolo – 5.10 o 14.30 h:

Bitarová – Jasenové :

Zástranie – Stránske :

Dolná Tižina – Stráža :

Kunerad – Mojš :

Veľká Čierna – Nededza :

9. kolo – 12.10 o 14.30 h:

Nededza – bitarová :

Mojš – Veľká Čierna :

Stráža – Kunerad :

Stránske – Dolná Tižina :

Zádubnie B – Zástranie :

10. kolo – 19.10. o 14.00 h:

Zástranie – Jasenové :

Dolná Tižina – Zádubnie B :

Kunerad – Stránske :

Veľká Čierna – Stráža :

Nededza – Mojš :

11. kolo – 26.10. o 14.00 h:

Mojš – Bitarová :

Stráža – Nededza :

Stránske – Veľká Čierna :

Zádubnie B – Kunerad :

Jasenové – Dolná Tižina :

III. B trieda

1. kolo – 17.8. o 16.00 h:

Súľov – Veľké Rovné :

Petrovice – Brodno :

Divinka – Jablonové :

Hôrky – Kolárovice :

Divina – Ovčiarsko :

2. kolo – 24.8. o 16.00 h:

Veľké Rovné – Ovčiarsko :

Kolárovice – Divina :

Jablonové – Hôrky :

Brodno – Divinka :

Súľov – Petrovice :

3. kolo – 31.8. o 16.00 h:

Petrovice – Veľké Rovné :

Divinka – Súľov :

Hôrky – Brodno :

Divina – Jablonové :

Ovčiarsko – Kolárovice :

4. kolo – 7.9. o 15.30 h:

Veľké Rovné – Kolárovice :

Jablonové – Ovčiarsko :

Brodno – Divina :

Súľov – Hôrky :

Petrovice – Divinka :

5. kolo – 14.9. o 15.30 h:

Divinka – Veľké Rovné :

Hôrky – Petrovice :

Divina – Súľov :

Ovčiarsko – Brodno :

Kolárovice – Jablonové :

6. kolo – 21.9. o 15.00 h:

Veľké Rovné – Jablonové :

Brodno – Kolárovice :

Súľov – Ovčiarsko :

Petrovice – Divina :

Divinka – Hôrky :

7. kolo – 28.9. o 15.00 h:

Hôrky – Veľké Rovné :

Divina – Divinka :

Ovčiarsko – Petrovice :

Kolárovice – Súľov :

Jablonové – Brodno :

8. kolo – 5.10 o 14.30 h:

Veľké Rovné – Brodno :

Súľov – Jablonové :

Petrovice – Kolárovice :

Divinka – Ovčiarsko :

Hôrky – Divina :

9. kolo – 12.10 o 14.30 h:

Divina – Veľké Rovné :

Ovčiarsko – Hôrky :

Kolárovice – Divinka :

Jablonové – Petrovice :

Brodno – Súľov :

Stredoslovenský futbalový zväz Banská Bystrica

III. futbalová liga Stred

1. kolo – sobota 2. augusta o 16.30 h:

Turčianske Teplice – Tomášovce :

Martin – Žilina B Strážov :

Liptovský Mikuláš – Rakytovce :

nedeľa 3. augusta o 10.30 h:

Ružomberok B Ľubochňa – Kysucké Nové Mesto :

o 16.30 h: Čadca – Bytča :

Kremnička – Revúca :

Podbrezová B – Lučenec :

Dolný Hričov – Žiar nad Hronom :

2. kolo – sobota 9. augusta o 16.30 h:

Tomášovce – Čadca :

nedeľa 10. augusta o 10.30 h:

Žilina B Strážov – Dolný Hričov :

Ružomberok B – Ľubochňa – Turčianske Teplice :

o 16.30 h: Kysucké Nové Mesto – Žiar nad Hronom :

Lučenec – Martin :

Rakytovce – Podbrezová B :

Revúca – Liptovský Mikuláš :

Bytča – Kremnička :

3. kolo – sobota 16. augusta o 16.00 h:

Turčianske Teplice – Kysucké Nové Mesto :

Liptovský Mikuláš – Bytča :

Podbrezová, Martin – Rakytovce :

nedeľa 17. augusta o 16.00 h:

Čadca – Ružomberok B – Ľubochňa :

Kremnička – Tomášovce :

Podbrezová B – Revúca :

Dolný Hričov – Lučenec :

Žiar nad Hronom – Žilina B – Strážov :

4. kolo – sobota 23. augusta o 16.00 h:

Tomášovce – Liptovský Mikuláš :

Turčianske Teplice – Čadca :

nedeľa 24. augusta o 10.30 h:

Ružomberok B Ľubochňa – Kremnička :

o 16.00 h: Kysucké Nové Mesto – Žilina B Strážov :

Lučenec – Žiar nad Hronom :

Rakytovce – Dolný Hričov :

Revúca – Martin :

Bytča – Podbrezová B :

15. kolo – streda 27. augusta o 16.00 h:

Dolný Hričov – Kysucké Nové Mesto :

Žiar nad Hronom – Martin :

Žilina B Strážov – Podbrezová B :

Lučenec – Liptovský Mikuláš :

Rakytovce – Čadca :

Revúca – Kremnička :

Bytča – Turčianske Teplice :

Tomášovce – Ružomberok :

5. kolo – sobota 30. augusta o 16.00 h:

Liptovský Mikuláš – Ružomberok B Ľubochňa :

Martin – Dolný Hričov :

nedeľa 31. augusta o 10.30 h:

Žilina B Strážov – Lučenec :

o 16.00 h: Čadca – Kysucké Nové Mesto :

Kremnička – Turčianske Teplice :

Podbrezová B – Tomášovce :

Dolný Hričov – Revúca :

Žiar nad Hronom – Rakytovce :

6. kolo – sobota 6. septembra o 15.30h:

Tomášovce – Martin :

Turčianske Teplice – Liptovský Mikuláš :

nedeľa 7. septembra o 10.30 h:

Ružomberok B Ľubochňa – Podbrezová B :

o 15.30 h: Kysucké Nové Mesto – Lučenec :

Rakytovce – Žilina B Strážov :

Revúca – Žiar nad Hronom :

Bytča – Dolný Hričov :

Čadca – Kremnička :

7. kolo – sobota 13. septembra o 15.30 h:

Liptovský Mikuláš – Čadca :

Martin – Ružombrok B Ľubochňa :

nedeľa 14. septembra o 10.30 h:

Žilina B Strážov – Revúca :

o 15.30 h: Kremnička – Kysucké Nové Mesto :

Podbrezová B - Turčianske Teplice :

Dolný Hričov – Tomášovce :

Žiar nad Hronom – Bytča :

Lučenec – Rakytovce :

8. kolo – sobota 20. septembra o 15.00 h:

Tomášovce – Žiar nad Hronom :

Turčianske Teplice – Martin :

nedeľa 21. septembra o 10.30 h:

Ružomberok B Ľubochňa – Dolný Hričov :

o 15.00 h: Kysucké Nové Mesto – Rakytovce :

Revúca – Lučenec :

Bytča – Žilina B Strážov :

Čadca – Podbrzeová B :

Kremnička – Liptovský Mikuláš :

9. kolo – sobota 27. septembra o 15.00 h:

Liptovský Mikuláš – Kysucké Nové Mesto :

Martin – Čadca :

nedeľa 28. septembra o 10.30 h:

Žilina B Strážov – Tomášovce :

o 15.00 h: Podbrezová B – Kremnička :

Dolný Hričov – Turčianske Teplice :

Žiar nad Hronom – Ružomberok B Ľubochňa :

Lučenec – Bytča :

Rakytovce – Revúca :

10. kolo – sobota 4. októbra o 14.30 h:

Tomášovce – Lučenec :

Turčianske Teplice – Žiar nad Hronom :

Liptovský Mikuláš – Podbrezová B :

nedeľa 5. októbra o 10.30 h:

Ružomberok B Ľubochňa – Žilina B Strážov :

o 14.30 h: Kysucké Nové Mesto – Revúca :

Bytča – Rakytovce :

Čadca – Dolný Hričov :

Kremnička – Martin :

11. kolo – sobota 11. októbra o 14.30 h:

Martin – Lipotvský Mikuláš :

nedeľa 12. októbra o 10.30 h:

Žilina B Strážov – Turčianske Teplice :

o 14.30 h: Podbrezová B -Kysucké Nové Mesto :

Dolný Hričov – Kremnička :

Žiar nad Hronom – Čadca :

Lučenec – Ružomberok B Ľubochňa :

Rakytovce – Tomášovce :

Revúca – Bytča :

12. kolo – sobota 18. októbra o 14.00 h:

Tomášovce – Revúca :

Turčianske Teplice – Lučenec :

Liptovský Mikuláš – Dolný Hričov :

nedeľa 19. októbra o 10.30 h:

Ružomberok B Ľubochňa – Rakytovce :

o 14.00 h: Kysucké Nové Mesto – Bytča :

Čadca – Žilina B Strážov :

Kremnička – Žiar na Hronom :

Podbrezová B – Martin :

13. kolo – sobota 25. októbra o 14.00 h:

Martin – Kysucké Nové Mesto :

nedeľa 26. októbra o 10.30 h:

Žilina B Strážov – Kremnička :

o 14.00 h: Dolný Hričov – Podbrezová B :

Žiar nad Hronom – Liptovský Mikuláš :

Lučenec – Čadca :

Rakytovce – Turčianske teplice :

Revúca – Ružomberok B Ľubochňa :

Bytča – Tomášovce :

14. kolo – sobota 1. novembra o 13.30 h:

Turčianske Teplice – Revúca :

Liptovský Mikuláš – Žilina B Strážov :

Martin – Dolný Hričov :

nedeľa 2. novembra o 13.30 h:

Ružomberok B Ľubochňa – Bytča :

o 13.30 h: Kysucké Nové Mesto – Tomášovce :

Čadca – Rakytovce :

Kremnička - Liptovský Mikuláš :

Podbrezová B – Žiar nad Hronom :

IV. futbalová liga Sever

1. kolo – nedeľa 3. augusta o 16.30 h:

Diviaky – Trebostovo :

Krásno nad Kysucou – Nižná :

Dolný Kubín – Lisková :

Stráňavy – Námestovo :

Rudinská – Bánová :

Tvrdošín – Liptovský Hrádok :

Valča – Bešeňová :

2. kolo – nedeľa 10. augusta o 16.30 h:

Trebostovo – Bešeňová :

Liptovský Hrádok –Valča :

Bánová – Tvrdošín :

Námestovo – Rudinská :

Lisková – Stráňavy :

Nižná – Dolný Kubín :

Diviaky – Krásno nad Kysucou :

3. kolo – nedeľa 17. augusta o 16.00 h:

Krásno nad Kysucou – Trebostovo :

Dolný Kubín – Diviaky :

Stráňavy – Nižná :

Rudinská – Lisková :

Tvrdošín – Námestovo :

Valča – Bánová :

Bešeňová – Lipotvský Hrádok :

4. kolo – nedeľa 24. augusta o 16.00 h:

Trebostovo – Liptovský Hrádok :

Bánová – Bešeňová :

Námestovo – Valča :

Lisková – Tvrdošín :

Nižná – Rudinská :

Diviaky – Stráňavy :

Krásno nad Kysucou – Dolný Kubín :

5. kolo – nedeľa 31. augusta o 16.00 h:

Dolný Kubín – Trebostovo :

Stráňavy – Krásno nad Kysucou :

Rudinská – Diviaky :

Tvrdošín – Nižná :

Valča – Lisková :

Bešeňová – Námestovo :

Liptovský Hrádok – Bánová :

6. kolo – nedeľa 7. septembra o 15.30 h:

Trebostovo – Bánová :

Námestovo -Liptovský Hrádok :

Lisková – Bešeňová :

Nižná – Valča :

Diviaky – Tvrdošín :

Krásno nad Kysucou – Rudinská :

Dolný Kubín – Stráňavy :

7. kolo – nedeľa 14. septembra o 15.30 h:

Stráňavy – Trebostovo :

Rudinská – Dolný Kubín :

Tvrdošín – Krásno nad Kysucou :

Valča – Diviaky :

Bešeňová – Nižná :

Liptovský Hrádok – Lisková :

Bánová – Námestovo :

8. kolo – nedeľa 21. septembra o 15.00 h:

Trebostovo – Námestovo :

Lisková – Bánová :

Nižná – Liptovský Hrádok :

Diviaky – Bešeňová :

Krásno nad Kysucou – Valča :

Dolný Kubín – Tvrdošín :

Stráňavy – Rudinská :

9. kolo – nedeľa 28. septembra o 15.00 h:

Rudinská – Trebostovo :

Tvrdošín – Stráňavy :

Valča – Dolný Kubín :

Bešeňová – Krásno nad Kysucou :

Liptovský Hrádok – Diviaky :

Bánová – Nižná :

Námestovo – Lisková :

10. kolo – nedeľa 5. októbra o 14.30 h:

Trebostovo – Lisková :

Nižná – Námestovo :

Diviaky – Bánová :

Krásno nad Kysucou – Liptovský hrádok :

Dolný Kubín – Bešeňová :

Stráňavy – valča :

Rudinská – Tvrdošín :

11. kolo – nedeľa 12. októbra o 14.30 h:

Tvrdošín – Trebostovo :

Valča – Rudinská :

Bešeňová – Stráňavy :

Liptovský Hrádok – Dolný Kubín :

Bánová – Krásno nad Kysucou :

Námstoov – Diviaky :

Lisková – Nižná :

12. kolo – nedeľa 19. októbra o 14.00 h:

Trebostovo – Nižná :

Diviaky – Lisková :

Krásno nad kysocu – Námestovo :

Dolný Kubín – Bánová :

Stráňavy – Liptovský Hrádok :

Rudinská – Bešeňová :

Tvrdošín – Valča :

13. kolo – nedeľa 26. októbra o 14.00 h:

Valča – Trebostovo :

Bešeňová – Tvrdošín :

Lipotvský Hrádok – Rudinská :

Bánová – Stráňavy :

Námestovo – Dolný Kubín

Lisková – Krásno nad Kysucou :

Nižná – Diviaky :

V. futbalová liga skupina A

1. kolo - sobota 2. augusta o 16.30 h:

Kysucké Nové Mesto B Povina – Rosina :

nedeľa 3. augusta o 16.30 h:

Rajec – Skalité :

Strečno – Teplička nad Váhom :

Raková – Belá :

Varín – Predmier :

Lietavská Lúčka – Makov :

Čierne – Stará Bystrica :

2. kolo – nedeľa 10. augusta o 16.30 h:

Skalité – Strá Bystrica :

Makov – Čierne :

Predmier – Lietavská Lúčka :

Rosina – Varín :

Belá – Kysucké Nové mesto Povina :

Teplička nad Váhom – Raková :

Rajec – Strečno :

3. kolo – sobota 16. augusta o 16.00 h:

Kysucké Nové Mesto B Povina – Teplička nad Váhom :

nedeľa 17. augusta o 16.00 h:

Strečno – Skalité :

Raková – Rajec :

Varín – Belá :

Lietavská Lúčka – Rosina :

Čierne – Predmier :

Stará Bystrica – Makov :

4. kolo – nedeľa 24. augusta o 16.00 h:

Skalité – Makov :

Predmier – Stará Bystrica

Rosina – Čierne :

Belá – Lietavská Lúčka :

Teplička nad Váhom – Varín :

Rajec – kysucké Nové Mesto B Povina :

Strečno – Raková :

5. kolo – sobota 30. augusta o 16.00 h:

Kysucké Nové Mesto B Povina – Strečno :

nedeľa 31. augusta o 16.00 h:

Raková – Skalité :

Varín – Rajec :

Lietavská Lúčka – Teplička nad Váhom :

Čierne – Belá :

Stará Bystrica – Rosina :

Makov – Predmier :

6. kolo – nedeľa 7. septembra o 15.30 h:

Skalité – Predmier :

Rosina – Makov :

Belá – Stará bystrica :

Teplička nad Váhom – Čierne :

Rajec – Lietavská Lúčka :

Strečno – Varín :

Raková – Kysucké Nové Mesto B Povina :

7. kolo – sobota 13. septembra o 15.30 h:

Kysucké Nové Mesto B Povina – Skalité :

nedeľa 14. septembra o 15.30 h:

Varín – Raková :

Lietavská Lúčka – Strečno :

Čierne – Rajec :

Stará Bystrica – Teplička nad Váhom :

Makov – Belá :

Predmier – Rosina :

8. kolo – sobota 20. septembra o 15.00 h:

Kysucké Nové Mesto B Povina – Varín :

nedeľa 21. septembra o 15.00 h:

Skalité – Rosina :

Belá – Predmier :

Teplička nad Váhom – Makov :

Rajec – Stará Bystrica :

Strečno – Čierne :

Raková – Lietavská Lúčka :

9. kolo – nedeľa 28. septembra o 15.00 h:

Varín – Skalité :

Lietavská Lúčka – Kysucké Nové Mesto B Povina :

Čierne – Raková :

Stará Bystrica – Strečno :

Makov – Rajec :

Predmier – Teplička nad Váhom :

Rosina – Belá :

10. kolo – sobota 4. októbra o 14.30 h:

Kysucké Nové Mesto B Povina – Čierne :

nedeľa 5. októbra o 14.30 h:

Skalité – Belá :

Teplička nad Váhom – Rosina :

Rajec – Predmier :

Strečno – Makov :

Raková- Stará Bystrica :

Varín- Lietavská Lúčka :

11. kolo - nedeľa 12. októbra o 14.30 h:

Lietavská Lúčka – Skalité :

Čierne – Varín :

Stará Bystrica – Kysucké Nové Mesto B Povina :

Makov – Raková :

Predmier – Strečno :

Rosina – Rajec :

Belá – Teplička nad Váhom :

12. kolo – sobota 18. októbra o 14.30 h:

Kysucké Nové Mesto B Povina – Makov :

nedeľa 19. októbra o 14.30 h:

Skalité – Teplička nad Váhom :

Rajec – Belá :

Strečno – Rosina :

Raková – Predmier :

Varín – Stará Bystrica :

Lietavská lúčka – Čierne :

13. kolo – nedeľa 26. októbra o 14.00 h:

Čierne – Skalité :

Stará Bystrica – Lietavská Lúčka :

Makov- Varín :

Predmier – Kysucké Nové Mesto B Povina :

Rosina – Raková :

Belá – Strečno :

Teplička nad Váhom – Rajec :

Oblastný futbalový zväz Žilina

I. trieda

1. kolo – sobota 2. augusta o 16.30 h:

Bytča B – Hliník nad Váhom – Višňové :

nedeľa 3. augusta o 16.30 h:

Bytčica – Zbyňov :

Rajecké Teplice – Konská – Dlhé Pole :

Zádubnie – Bánová B – Brezany :

Turie – Hlboké :

Nezbudská Lúčka – Trnové :

Kotešová – Hrabové :

2. kolo – sobota 9. augusta o 16.30 h:

Bánová B – Brezany – Turie :

nedeľa 10. augusta o 16.30 h:

Zbyňov – Hrabové :

Višňové – Kotešová :

Trnové – Bytča B – Hliník nad Váhom :

Hlboké – Nezbudská Lúčka :

Dlhé Pole – Zádubnie :

Bytčica – Rajecké Teplice – Konská :

3. kolo – sobota 16. augusta o 16.00 h:

Bytča B – Hliník nad Váhom – Hlboké :

nedeľa 17. augusta o 16.00 h:

Rajecké Teplice – Konská – Zbyňov :

Zádubnie – Bytčica :

Turie – Dlhé Pole :

Nezbudská Lúčka – Bánová B – Brezany :

Kotešová – Trnové :

Hrabové – Višňové :

4. kolo – sobota 23. augusta o 16.00 h:

Bánová B – Brezany – Bytča B – Hliník nad Váhom :

nedeľa 24. augusta o 16.00 h:

Zbyňov – Višňové :

Trnové – Hrabové :

Hlboké – Kotešová :

Dlhé Pole – Nezbudská Lúčka :

Bytčica – Turie :

Rajecké Teplice – Konská – Zádubnie :

5. kolo – sobota 30. augusta o 16.00 h:

Bytča B – Hliník nad Váhom – Dlhé Pole :

nedeľa 31. augusta o 16.00 h:

Zádubnie – Zbyňov :

Turie – Rajecké Teplice – Konská :

Nezbudská Lúčka – Bytčica :

Kotešová – Bánová B – Brezany :

Hrabové – Hlboké :

Višňové – Trnové :

6. kolo – sobota 6. septembra o 15.30 h:

Bánová B – Brezany – Hrabové :

nedeľa 7. septembra o 15.30 h:

Zbyňov – Trnové :

Hlboké – Višňové :

Dlhé Pole – Kotešová :

Bytčica – Bytča B – Hliník nad Váhom :

Rajecké Teplice – Konská – Nezbudská Lúčka :

Zádubnie – Turie :

7. kolo – sobota 13. septembra o 15.30 h:

Bytča B – Hliník nad Váhom – Rajecké Teplice – Konská :

nedeľa 14. septembra o 15.30 h:

Turie – Zbyňov :

Nezbudská Lúčka – Zádubnie :

Kotešová – Bytčica :

Hrabové – Dlhé Pole :

Višňové – Bánová B – Brezany :

Trnové – Hlboké :

8. kolo – sobota 20. septembra o 15.00 h:

Bánová B – Brezany – Trnové :

nedeľa 21. septembra o 15.00 h:

Zbyňov – Hlboké :

Dlhé Pole – Višňové :

Bytčica – Hrabové :

Rajecké Teplice – Konská – Kotešová :

Zádubnie – Bytča B – Hliník nad Váhom :

Turie – Nezbudská Lúčka :

9. kolo – sobota 27. septembra o 15.00 h:

Bytča B – Hliník nad Váhom – Turie :

nedeľa 28. septembra o 15.00 h:

Nezbudská Lúčka – Zbyňov :

Kotešová – Zádubnie :

Hrabové – Rajecké Teplice – Konská :

Višňové – Bytčica :

Trnové – Dlhé Pole :

Hlboké – Bánová B – Brezany :

10. kolo – nedeľa 5. októbra o 14.30 h:

Zbyňov – Bánová B – Brezany :

Dlhé Pole – Hlboké :

Bytčica – Trnové :

Rajecké Teplice – Konská – Višňové :

Zádubnie – Hrabové :

Turie – Kotešová :

Nezbudská Lúčka – Bytča B – Hliník nad Váhom :

11. kolo – sobota 11. októbra o 14.30 h:

Bytča B – Hliník nad Váhom – Zbyňov :

Bánová B – Brezany – Dlhé Pole :

nedeľa 12. októbra o 14.30 h:

Kotešová – Nezbudská Lúčka :

Hrabové – Turie :

Višňové – Zádubnie :

Trnové – Rajecké Teplice – Konská :

Hlboké – Bytčica :

Bánová B – Brezany – Dlhé Pole :

12. kolo – sobota 18. októbra o 14.00 h:

Bytča B – Hliník nad Váhom – Kotešová :

nedeľa 19. októbra o 14.00 h:

Zbyňov – Dlhé Pole :

Bytčica – Bánová B – Brezany :

Rajecké Teplice – Konská – Hlboké :

Zádubnie – Trnové :

Turie – Višňové :

Nezbudská Lúčka – Hrabové :

13. kolo – sobota 25. októbra o 14.00 h:

Bánová B – Brezany – Rajecké Teplice – Konská :

nedeľa 26. októbra o 14.00 h:

Kotešová – Zbyňov :

Hrabové – Bytča B – Hliník nad Váhom :

Višňové – Nezbudská Lúčka :

Trnové – Turie :

Hlboké – Zádubnie :

Dlhé Pole – Bytčica :

II. trieda

1. kolo – nedeľa 3. augusta o 16.30 h:

Krasňany – Štiavnik :

Terchová – Hvozdnica :

Kotrčina Lúčka – Podhorie :

Fačkov – Lietava :

Hričovské Podhradie – Považský Chlmec :

Závodie – Rašov :

Kamenná Poruba – Horný Hričov :

14. kolo - nedeľa 10. augusta o 16.30 h:

Štiavnik – Horný Hričov :

Rašov – Kamenná Poruba :

Považský Chlmec – Závodie :

Lietava – Hričovské Podhradie :

Podhorie – Fačkov :

Hvozdnica – Kotrčina Lúčka :

Krasňany – Terchová :

3. kolo – nedeľa 17. augusta o 16.00 h:

Terchová – Štiavnik :

Kotrčina Lúčka – Krasňany :

Fačkov – Hvozdnica :

Hričovské Podhradie – Podhorie :

Závodie – Lietava :

Kamenná Poruba – Považský Chlmec :

Horný Hričov – Rašov :

4. kolo – nedeľa 24. augusta o 16.00 h:

Štiavnik – Rašov :

Považský Chlmec – Horný Hričov :

Lietava – Kamenná Poruba :

Podhorie – Závodie :

Hvozdnica – Hričovské Podhradie :

Krasňany – Fačkov :

Terchová – Kotrčina Lúčka :

5. kolo – nedeľa 31. augusta o 16.00 h:

Kotrčina Lúčka – Štiavnik :

Fačkov – Terchová :

Hričovské Podhradie – Krasňany :

Závodie – Hvozdnica :

Kamenná Poruba – Podhorie :

Horný Hričov – Lietava :

Rašov – Považský Chlmec :

6. kolo – nedeľa 7. septembra o 15.30 h:

Štiavnik – Považský Chlmec :

Lietava – Rašov :

Podhorie- Horný Hričov :

Hvozdnica – Kamenná Poruba :

Krasňany – Závodie :

Terchová – Hričovské Podhradie :

Kotrčina Lúčka – Fačkov :

7. kolo – nedeľa 14. septembra o 15.30 h:

Fačkov – Štiavnik :

Hričovské Podhradie – Kotrčina Lúčka :

Závodie – Terchová :

Kamenná Poruba – Krasňany :

Horný Hričov – Hvodznica :

Rašov – Podhorie :

Považský Chlmec – Lietava :

8. kolo – nedeľa 21. septembra o 15.00 h:

Štiavnik – Lietava :

Podhorie – Považský Chlmec :

Hvozdnica – Rašov :

Krasňany – Horný Hričov :

Terchová – Kamenná Poruba :

Kotrčina Lúčka – Závodie :

Fačkov – Hričovské Podhradie :

9. kolo – nedeľa 28. septembra o 15.00 h:

Hričovské Podhradie – Štiavnik :

Závodie – Fačkov :

KamennáPoruba – Kotrčina Lúčka :

Horný Hričov – Terchová :

Rašov – Krasňany :

Považský Chlmec – Hvozdnica :

Lietava – Podhorie :

10. kolo – nedeľa 5. októbra o 14.30 h:

Štiavnik – Podhorie :

Hvozdnica – Lietava :

Krasňany – Považský Chlmec :

Terchová – Rašov :

Kotrčina Lúčka – Horný Hričov :

Fačkov – Kamenná Poruba :

Hričovské Podhradie – Závodie :

11. kolo – nedeľa 12. októbra o 14.30 h:

Závodie – Štiavnik :

Kamenná Poruba – Hričovské Podhradie :

Horný Hričov – Fačkov :

Rašov – Kotrčina Lúčka :

Považský Chlmec – Terchová :

Lietava – Krasňany :

Podhorie – Hvozdnica :

12. kolo – nedeľa 19. októbra o 14.00 h:

Štiavnik – Hvozdnica :

Krasňany – Podhorie :

Terchová – Lietava :

Kotrčina Lúčka – Považský Chlmec :

Fačkov – Rašov :

Hričovské Podhradie – Horný Hričov :

Závodie – Kamenná Poruba :

13. kolo nedeľa 26. októbra o 14.00 h:

Kamenná Poruba – Štiavnik :

Horný Hričov – Závodie :

Rašov – Hričoské Podhradie :

Považský Chlmec – Fačkov :

Lietava – Kotrčina Lúčka :

Podhorie – Terchová :

Hvozdnica – Krasňany :

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  7. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  8. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 25 868
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 21 429
  3. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 12 548
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 542
  5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 637
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 7 048
  7. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 910
  8. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 627
  9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 433
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 760
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Koronavírus: Odberné miesta v Žiline (Celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Žiline.

Antigénové testovanie na koronavírus SARS-CoV-2.

Menovec slovenskej národnej legendy chce s Bytčou skončiť do šiesteho miesta

Futbalistom mesta s viac ako jedenásťtisíc obyvateľmi jesenná časť absolútne nevyšla.

Mužstvo MFK Bytča pred začiatkom súťažného ročníka 2020/2021. Kapitán Juraj Jánošík v hornom rade druhý zľava.

Koronavírus: Odberné miesta v Bytči (Celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Bytči.

Ilustračná fotografia.

Koronavírus: Odberné miesta v Rajci (Celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Rajci.

Testovanie v Rajci

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Frajeri jazdili autom po zamrznutej priehrade, prelomil sa ľad

Ľad si zmýlili s cestou. Mementom pre všetkých by mali byť tragédie, ktoré sa na Oravskej priehrade stali, no zdá sa, že ľudia sú nepoučiteľní.

Zoznam mobilných odberových miest v Turci

Tieto mobilné odberové miesta fungujú už dlhšie, ďalšie odberové miesta budú mestá a obce vytvárať.

Informácie o skríningovom testovaní v Martine

Zatiaľ je v meste k dispozícií deväť funkčných odberových miest, celoplošne sa v metroplote Turca bude testovať najmä počas víkendu.

Už ste čítali?