Piatok, 30. október, 2020 | Meniny má Simon, SimonaKrížovkyKrížovky

Zatiaľ sa hrá bez remízy

Žiaden z tímov 2. triedy nedosiahol zatiaľ nerozho

dný výsledok, plný počet bodov zatiaľ získalo Závodie a Krasňany, bez bodov sú štyri mužstvá. Výsledok zo zápasu 1. kola Fačkov - Lietava sme zatiaľ do tabuľky nezapočítali, pretože hostia podali protest, ktorý sa bude riešiť na najbližšom zasadnutí športovo-technickej komisie.

Štiavnik – Horný Hričov 4:0 (2:0). Góly: Ján Pobjak, Chlebina, František Podolan z pokutového kopu a Peter Pobjak. Štiavnik: Harvanec - Milan Machciník, Štefan Rakovan, Radoslav Kuciak, Dušan Mišejka, Peter Červenec, Ján Pobjak, Miro Gajdoš, Jozef Chlebina, František Podolan, Peter Pobjak, striedal Jozef Fujáček.

Domáci futbalisti potešili svojich priaznivcov, ktorých prišlo na nedeľný zápas asi 200 nielen peknou kombinačnou hrou, ale aj pekným výsledkom.

Rašov – Kamenná Poruba 6:1 (1:0). Góly za domácich: Lacko 2, Rasťo Kadáček 2, Peter Baláž st., Milan Tretinár. Rašov: Ján Hubocký - Martin Budko, Prášek, Križňan, Miloš Kadáček, Peter Baláž ml., Michálek, Tretinár, Buňo, Lacko, Rasťo Kadáček, striedali Gombár, Peter Baláž st. a Kostka.

V prvom polčase sa hral na oboch stranách vyrovnaný futbal. V druhom sa však konečne prebudili rašovskí strelci, čo urobilo zo zápasu jednoznačnú záležitosť domácich. Celé stretnutie podčarkol aj skvelý výkon rozhodcu Kováča a jeho kolegov na čiarach, ktorí s prehľadom zvládli celý zápas. Všetci diváci, ktorých prišlo asi 120, odchádzali z ihriska nadmieru spokojní.

Považský Chlmec – Závodie 2:3

(1:0). Góly: Badušek, Juraj Čejka - Sagan, Bičan 2. Považský Chlmec: Rastislav Kozlík - Horniak, Miroslav Kozlík, Beňo, Červenec, Pažický, Badušek, Juraj Čejka, Peter Čejka, Pavol Čejka, Ambra, striedal Dendis. Závodie: Ďurina - Židek, Špánik, Sagan, Mitringa, Gamboš, Rendík, Kučera, Hruboška, Baláž, Pecko, striedali Bičan, Kyška, Sekerka.

Domáci už v 13. minúte prvého polčasu strelili gól z pokutového kopu, ktorý rozhodca nariadil za podrazenie súpera v šestnástke. Po tomto góle získali jasnú prevahu. Na začiatku druhého polčasu pridali ďalší gól a viedli 2:0. Vo svojej hre však odrazu nepochopiteľne poľavili, za 20 sekúnd dostali dva vyrovnávajúce góly. Až do konca hry mali potom zápas pevne v rukách hostia, ktorí ešte pridali aj tretí gól.

Lietava – Hričovské Podhradie 5:2

(3:2). Góly za hostí Pavol Kahát a Červenec.

Podhorie – Fačkov 0:1 (0:0). Gól: Dušan Hollý. Podhorie: Nižný - Breziansky, Šupej, Grajciarik, Mazúr, Borák, Bukový, Chládek, Makuka, Danech, Štefánik. Fačkov: Klinec - Rajčan, Jozef Galia, Rasťo Galia, Miloš Vríčan, Dušan Hollý, Tomáš Hollý, Ľuboš Galia, Braňo Bielik, Vlastimil Bielik, Marián Hollý.

Na oboch stranách sa hral bojovný futbal na dobrej úrovni. Hostia strelili svoj víťazný gól v 70. minúte stretnutia po štandardnej situácii. Pred 40 divákmi rozhodoval Bugala.

Hvozdnica – Kotrčina Lúčka 2:1 (2:1). Góly za domácich: Chlebina a Gerčic. Hvozdnica: Putirka - Minárik, Radvaň, Hladký, Čižmár, Panáč, Martin Hruboš, Marián Hruboš, Gajdoš, Chlebina, Gerčic, striedali Lašček a Jarošinec.

Aj vo Hvozdnici videli diváci vyrovnaný zápas, ktorého začiatok dával domácim veľké nádeje. Už v 10. minúte viedli 2:0, hostia však pred koncom polčasu znížili. V druhom polčase domáci kládli väčší dôraz na obranu a snažili sa udržať výsledok polčasu do záverečného hvizdu, čo sa im aj podarilo.

Krasňany – Terchová 4:1 (1:0). Gól za hostí Vantuch.

14. Horný Hričov 2 0 0 2 2:12 0

Program 3. kola – nedeľa 17. augusta o 16.00 h: Terchová – Štiavnik (Martinec st., Sluka), Kotrčina Lúčka – Krasňany (Knapec, Mihálik - Pekara), Fačkov – Hvozdnica (Skukálek, Taraba st.), Hričovské Podhradie – Podhorie (Mackovčin, Beháň), Závodie – Lietava (Milo, Švorčík), Kamenná Poruba – Považský Chlmec (Mikurda, Zachar), Horný Hričov – Rašov (Filip, Sobola - Pekara). (eb)

1. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť
  2. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  3. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  4. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  5. Magazín SME Ženy už v predaji
  6. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  7. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  8. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  9. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  10. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  1. Magazín SME Ženy už v predaji
  2. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  4. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
  5. Fakulta drží tempo so súčasnými i budúcimi trendmi
  6. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  7. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  10. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?

Stavby budúcnosti s úctou k minulosti pozdvihnú úroveň architektúry mesta

Zaujímavé koncepty prináša dynamická developerská spoločnosť LICITOR.

Putovanie plagátmi Jana Rajlicha ml

Výstava bude prístupná verejnosti aj v novembri.

Pätnásťgólový Jakub Baranovič ťahá Hôrky za postupom

Hoci počas jesene strelil takmer polovicu gólov svojho mužstva, za ťahúňa sa nepovažuje. Vyzdvihuje snahu a bojovnosť svojich spoluhráčov a prezrádza, že v kabíne občas zaznie aj slovíčko postup.