Streda, 10. august, 2022 | Meniny má Vavrinec

V prvom kole vyrovnané výsledky

Futbalu sa konečne dočkali aj diváci a futbalisti

Zástranie – Bitarová 2:3 (1:2), Šmehýl (11m) - Ďzalaj 2, Labuda. Veľmi dramatický zápas. Hosťom v 10 min. rozhodca vylúčil brankára. V druhom polčase hostia vyrovnali na 2:2 a Jozef Labuda v závere rozhodol. Zástranie: A. Kuba – Poljak, Gašpierik, Škorvánek, Lisko, Mičica, Šmehýl, Jančula, Kopas, Gašpierik, M. Kuba. Bitarová: B. Labuda – J. Gaňa, Michal Capanda, T. Gaňa, Závodský (10. B. Capanda), Belák (87. Hubočan), J. Labuda, Ďzalaj, K. Gaňa, Holáň (85. Kubica) , J. Capanda.

Rozhodoval: Bucha, ŽK: Ďzalaj, ČK: Gašpierik – Labuda, 80 divákov.

Kunerad – Jasenové 1:1 (1:1), Prieložný - Čerňanský. Vo vyrovnanom zápase rozhodlo to, že hostia nastúpili v základnej zostave s desiatimi hráčmi a tak nemohli pomýšľať na lepší výsledok, ako je remíza. Kunerad: Capko – Tuhý, Prieložný, Čako, P. Horník, Dubeň, J. Horník, Kavecký, Dolník, Tuhý, Kazimír. Jasenové: Mikolka – Gaľatík, Boroň, Kupka, Dubec, Dávidík, R. Čerňanský, M. Čerňanský, Geľatík.

Rozhodoval: Taraba ml. ŽK: Kavecký, Boroň. 50 divákov.

Veľká Čierna – Zádubnie B, z organizačných dôvodov sa Zádubnie B do Veľkej Čiernej nedostavilo.

Nededza – Stránske 1:2 (0:0), Peťko - Štrba, Fašanok. Počas celého zápasu malo Stránske miernu prevahu. Domáci vyrovnali z jedenástky, ale Stránske nakoniec rozhodlo o svojom tesnom víťazstve gólom Fašianoka. Nededza: Szdabadoš – Janek, Ponechal, Drábik, Lutišan, Stenchlák, Pavel, Peťko, Zajac, Peťko, Balala. Stránske: Chrachala - Krajči, Štrba, Chrachala, Laco Gabčík, Kasman, Fašianok, Dubeň, Lorenčík, Lubo Gabčík, Ďurjan.

Rozhodoval: Melo, ŽK: Lutišan, Peťko, Vajda – Laco Gabčík, Lubo Gabčík, 40 divákov.

Mojš – Stráža 2:2 (0:1), Sotolár, Poliak. Hostia začali vo veľkom štýle a ujali sa vedenia. Tento stav zotrval do konca polčasu. V druhom polčase domáci zapli na vyššie obrátky a výsledok otočili. Hostia vyrovnali vďaka nestarnúcemu Milanovi Poliakovi. Stráža: Vajda – P. Bugáň, Š. Poliak, M. Bugáň, Chovanculiak, R. Poliak (46. M. Poliak), P. Kubala, J. Bugáň, L. Kubala, R. Sotolár, P. Sotolár.

8. Nededza 1 0 0 1 1:2 0

Program 2. kola – sobota 23. augusta o 16.00 h: Zádubnie B – Nededza (Taraba ml., Sklenár). Nedeľa 24. augusta o 16.00 h: Bitarová – Stráža (Škvaridlo – Lietavec), Stránske – Mojš (Knapec, Bucha), Jasenové – V. Čierna (Milo, Sklenár), Zástranie – D. Tižina (Bugáň, Martinec st.).