Utorok, 3. august, 2021 | Meniny má JergušKrížovkyKrížovky

Majstrovská definitíva stále nepadla

Mestská liga malého futbalu Bytča - V 24. kole, t

Mestská liga malého futbalu

Bytča - V 24. kole, tri zápasy pred koncom, stále nepadla majstrovská definitíva. Gáter aj StavoArtikel zvíťazili a rozdiel medzi nimi je 5-bodový. Ak sa tak však stane aj nabudúce, všetko bude jasné aj na papieri a Gáter môže zahájiť oficiálne oslavy. Na poslednú priečku sa vďaka horšiemu skóre dostala Forza. Tá na svoj zápas ani nenastúpila, pretože jej chýbali hráči.

FC Dríči – Gáter Team 3:9 (0:2). Ďurana 3 – L. Skotnický 3, O. Skotnický 2, Židek 2, Kušo, Korduliak. Vo vyrovnanom úvode sa presadili Dríči. Po nevyužitých šanciach však prišiel zákonitý trest, keď líder za 6 minút strelil 5 gólov a rozhodol zápas. Strelecky sa presadili Dríč Ďurana a Gátrista L. Skotnický, ktorí skórovali 3-krát. Rozhodoval M. Bologa, ŽK: L. Skotnický. FC: Ciesarík, Španihel, Kendy, Ďurana, Masiarik, Kypús. Gáter: L. Skotnický, O. Skotnický, M. Skotnický, Struhal, Dybala, Raždík, Kušo, Korduliak, Židek.

Real – Forza FatraSport.com 5:0. kontumácia.

FC Rockstone – Junior Mikšová 4:4

(1:3). Kupčuliak 2, Šušolík, Bočej – Tomaník 2, Minárik, Bučko. Zápas začal lepšie Junior a dvomi gólmi Tomaníka sa ujal vedenia. V strhujúcom závere však Rockstone dokázal tromi gólmi vyrovnať na konečných 4:4.

Rozhodoval Struhal. FC: M. Petrus, J. Bočej, Šujan, Šušolík, Kupčuliak. Junior: Bučko, Minárik, Borovička, Tomaník, Martin Hozák, Mikolášik, Sojčák.

Roda 1101 Okružná – StavoArtikel 1:6

(1:1). Bučko – Fehervári 2, Mužík 2, Weber, Tretinár. Po vyrovnanom prvom polčase sa po chybách Rody presadili ostrostrelci zo StavoArtiklu. V závere sa Roda rozsypala a prehrala o 5 gólov. Rozhodoval Struhal, ŽK: Mahdoň.

Roda: J. Hruštinec, Puškár, M. Bologa, J. Daniš, Holáš, Mahdoň, Bučko, Vráblik. Stavo: Holinec, Tabačík, Mužík, Weber, Fehervári, Tretinár, Kmecík.

FK Botafogo – TJ Banditi 3:2 (1:1). Ondrušík 3 – Pánik 2. Vo vyrovnanom zápase sa presadili len dvaja strelci. Tibor Ondrušík z Botafoga dal však o 1 gól viac ako Jano Pánik, a tak Botafogo zvíťazilo. Rozhodoval Struhal. FK: K. Lašček, M. Lašček, Polko, Varhaník, Ondrušík, Talafa, Gálik. TJ: Gajdoš, Ján Bodlala, Inšpektor, Židek, Labuda, Pánik, Hudec, Motošický, Haranta.

Aurora Team – Arsenal Hliník 6:6

(5:3). Petrovský 3, Martin Labuda, Milan Šiko, Rupík – Čakánek 3, Sklenár 2, R. Mitúch. Aurora prekvapujúco remizovala s Arsenalom a odpútala sa tak z posledného miesta tabuľky. Strelecky sa presadili Petrovský a Čakánek, autori troch gólov. Rozhodoval Struhal.

Aurora: Matej Šiko, Kostelný, Petrovský, Rupík, Milan Šiko, Gažo, Miloš Labuda, Martin Labuda. Arsenal: Gabriš, Sklenár, Frolo, R. Mitúch, Š. Mitúch, Čakánek.

Titanic Pšurnovice – Biele Medvede 8:2 (5:0). Blaško 4, Hryzák 3, Tucik – V. Lamlech ml., Majstrík. Zápas mal prekvapujúco jednoznačný priebeh. Biele Medvede nestačili na svojho súpera, keď sa štyrikrát strelecky presadil Zdeno Blaško a stal sa strelcom kola.

Rozhodoval Struhal. Titanic: M. Ačiak, P. Ačiak, Játy, Levko, Blaško, Hryzák, Paiš, Tucík. B. Medvede: Lipka, B. Kubala, Kosson, M. Kubala, V. Lamlech ml., Majstrík, Chrenšt.

14. Forza 23 6 1 16 58:111 13

Program 24. kola – sobota 25. októbra (usporiadateľ Banditi): o 9.00 h: Gáter Team – Titanic Pšurnovice (zapisovateľ Forza), o 10.00 h: Forza FatraSport.com – Arsenal Hliník (zapisovateľ Rockstone), o 11.00 h: FC Rockstone – Aurora Team (zapisovateľ Dríči), o 12.00 h: FC Dríči – Real (zapisovateľ Banditi), o 13.00 h: TJ Banditi – Junior Mikšová (zapisovateľ Medvede), o 14.00 h: Biele Medvede – StavoArtikel (zapisovateľ Roda), o 15.00 h: Roda 1101 Okružná – FK Botafogo (zapisovateľ Dríči).(mif)