Kiná
Pondelok 9. 2.
Centrum – JEDNA RUKA NETLESKÁ - ČR, MN 15, 17.00 a 19.00 h
Úsvit - PÁN PRSTEŇOV: NÁVRAT KRÁĽA - USA/NZ/VB, MN 12, 19.00 h
Kino klub - LÁSKOU BUCHNUTÁ - USA, MP 12, 18.00 a 20.00 h
Utorok 10. 2.
Centrum – DVAJA PÁTRAČI 3D GAME OVER - USA, MN 12, 17.00
a 19.00 h
Úsvit - PÁN PRSTEŇOV: NÁVRAT KRÁĽA - USA/NZ/VB, MN 12, 19.00 h
Kino klub - TAJOMNÁ RIEKA - USA-Austrália, MP 12, 17.30 h
Kino klub - PORNOGRAFICKÝ VZŤAH - Belg-Fr-Lux-Švajč., MN 15, 20.00 h
Streda 11. 2.
Centrum – DVAJA PÁTRAČI 3D GAME OVER - USA, MN 12, 17.00
a 19.00 h
Úsvit - VEĽKÁ RYBA - USA, MN 12, 17.45 a 20.00 h
Kino klub - TAJOMNÁ RIEKA - USA-Austrália, MP 12, 17.30 a 20.00 h
Štvrtok 12. 2.
Centrum – DVAJA PÁTRAČI 3D GAME OVER - USA, MN 12, 17.00
a 19.00 h
Úsvit - VEĽKÁ RYBA - USA, MN 12, 17.45 a 20.00 h
Kino klub - JEDNOTKA RÝCHLEHO NASADENIA - USA, MP 12, 17.45
a 20.00 h
Piatok 13. 2.
Centrum – VTEDY V MEXIKU - USA, MN 12, 17.00 a 19.00 h
Úsvit - VEĽKÁ RYBA - USA, MN 12, 17.45 a 20.00 h
Kino klub - JEDNOTKA RÝCHLEHO NASADENIA - USA, MP 12, 17.45
a 20.00 h
Sobota 14. 2.
Centrum – VTEDY V MEXIKU - USA, MN 12, 17.00 a 19.00 h
Úsvit - VEĽKÁ RYBA - USA, MN 12, 17.45 a 20.00 h
Kino klub - FEBIOFEST: STARÉ, NOVÉ, POŽIČANÉ, MODRÉ - Dánsko, MP 12, 18.00 h
Kino klub - FEBIOFEST: EDI - Poľsko, MP 12, 20.00 h
Nedeľa 15. 2.
Centrum – VTEDY V MEXIKU - USA, MN 12, 17.00 a 19.00 h
Úsvit - VEĽKÁ RYBA - USA, MN 12, 17.45 a 20.00 h
Kino klub - FEBIOFEST: STRACH A CHVENIE - Francúzsko-Japonsko, MP 12, 18.00 h
Kino klub - FEBIOFEST: KRÁĽ ZLODEJOV - ČR-SR-Nem-Rak-Fr., MP 12, 20.00 h
Pondelok 16. 2.
Centrum – LIGA VÝNIMOČNÝCH - USA, MN 15, 17.00 a 19.00 h
Úsvit - VEĽKÁ RYBA - USA, MN 12, 17.45 a 20.00 h
Kino klub - FEBIOFEST: ĎALŠÍCH DESAŤ MINÚT II. - SR-ČR, MP 12, 18.00 h
Kino klub - FEBIOFEST: NIKDE V AFRIKE - SRN, MP 12, 20.00 h
Divadlá
Pondelok 9. 2.
Bábkové divadlo - KEĎ LÍSTIE Z DUBA OPADÁ - 9.00 a 10.30 h
Utorok 10. 2.
Bábkové divadlo - KEĎ LÍSTIE Z DUBA OPADÁ - 9.00 a 11.00 h
Mestské divadlo - DLHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ - 9.00 a 10.30 h
Streda 11. 2.
Bábkové divadlo - KEĎ LÍSTIE Z DUBA OPADÁ - 9.00 a 11.00 h
Mestské divadlo - DLHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ - 9.00 a 10.30 h
Štvrtok 12. 2.
Bábkové divadlo - KEĎ LÍSTIE Z DUBA OPADÁ - 9.00 a 13.30 h
Mestské divadlo - ZMÚDRENIE DONA QUIJOTA - 9.00 a 11.00 h
Sobota 14. 2.
Bábkové divadlo - SOBOTA S ROZPRÁVKOU, autorské inscenované čítanie - 10.00 h
Nedeľa 15. 2.
Bábkové divadlo - ABRAK A DRAK (Hosť Divadlo Maska Zvolen) - 14.30 h
Pondelok 16. 2.
Bábkové divadlo - ABRAK A DRAK (Hosť Divadlo Maska Zvolen) - 9.00 a 10.30 h
KLUBY
Utorok 10. 2.
Guruklub - MENZOWICA (party) - 20.00 h
Piatok 13. 2.
Guruklub - FREEFUNDAY (party) - 20.00 h
Sobota 14. 2.
Guruklub - MY BLOODY VALENTYNE (party) - 20.00 h