Sobota, 17. apríl, 2021 | Meniny má RudolfKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

Muži, Dorastenci, Žiaci

Muži

3. liga, 18. kolo – nedeľa 11.

apríla o 15.30 h

Kysucké Nové Mesto – Turčianske Teplice (Hreus, Tokár, Poláček, Macák), Ružomberok B – Čadca (10.30 h., Glončák, Koša, Doboš, Holáčik), Tomášovce – Kremnička (10. 4., Kubačka, Horváth, Ihring, Kolibáč), Bytča – Liptovský Mikuláš (Putra, Fízel, Ambróz, Ševec), Revúca – Podbrezová B (Králik, Likavcová, Repa, Krahulec), Rakytovce – Martin (I. Krško, Ďuroška, Vorel, Jasenák), Lučenec – Dolný Hričov (Čiernik, Fazekaš, T. Kučera, Spišiak), Žilina B – Žiar (10.30 h., Palušák, I. Szabó, Tilesch, Kuteľ).

Skryť Vypnúť reklamu

4. liga sk. Sever, 16. kolo

– nedeľa 11. apríla o 15.30 h

Trebostovo – Krásno (Coma, Hurík, Michulek, Šmilňák), Diviaky – Dolný Kubín (Debnár, Gajdoš, Peter Turňa, Mastiš), Nižná – Stráňavy (Halfar, Čuboň, Cerchlan, Bomba), Lisková – Rudinská (harezník, Kubáni, Kapusta, Jekkel), Námestovo – Tvrdošín (L. Ondák, Košarník, Bariak, Baják), Bánová – Valča (Dvorštiak, Mikula, Drozd, Perašin), Liptovský Hrádok – Bešeňová (Hlava, Hnilica, Korenčík, Mušák).

5. liga sk. A, 16. kolo – nedeľa 11.

apríla o 15.30 h

Skalité – Strečno (Močiliak, Žbirka, Gladiš, Oravec), Rajec – Raková (Škvarek, Lisická, Zelezník, Kysel), Teplička – Kysucké Nové Mesto (Jacko, Tutura, Ligas, Kovacs), Belá – Varín (Holeša, Sitár, Ľ. Čunderlík, Hurík), Rosina – Lietavská Lúčka (Uhorskai, Ondruš, M. Krško, Turský), Predmier – Čierne (Gnida, Droppa, Reguly, Hubka), Makov – Stará Bystrica (Luciak, Cimprich, Dobroň, Vrteľ).

Skryť Vypnúť reklamu

1. trieda, 16. kolo – 11. apríla

o 15.30 h

Zbyňov – Rajecké Teplice (Daubrava, Chaban), Bytčica – Zádubnie (Krupík, Švorčík), Dlhé Pole – Turie (Bronček, Žiak), Bánová B – Nezbudská Lúčka (10. 4., Mihálik, M. Rogoň, Knapec), Hlboké – Bytča B (Bariak, Masár, Filip, Papík), Trnové – Kotešová (Gaňa, Oravec, Krško), Višňové – Hrabové (Taraba st., Mihálik).

2. trieda, 16. kolo – 11. apríla

o 15.30 h

Štiavnik – Terchová (Martinec, Knapec, Skukálek), Krasňany – Kotrčina Lúčka (Mikurda, Tarač), Podhorie – Hričovské Podhradie (Lemeš, Matejčík), Lietava – Závodie (Gamboš, Kúdelka), Považský Chlmec – Kamenná Poruba (Gašpierik, Sobola), Rašov – Hričovské Podhradie (Ondrušík, Kľačanský).

3. trieda sk. A, 12. kolo –

11. apríla o 15.30 h

Skryť Vypnúť reklamu

Bitarová – Zástranie (Cinko, Bugala), Jasenové – Kunerád (L. Rogoň, Vanák), Zádubnie B – Veľká Čierna (10. 4., Kľačanský, Ondrušík, Skotnický), Stránske – Nededza (Mackovčin, Kováč). Stráža – Mojš (Taraba ml., Kubo).

3. trieda sk. B, 10. kolo –

11. apríla o 15.30 h

Veľké Rovné – Súľov (Skotnický, Lietavec), Brodno – Petrovice (Bucha, Vaškovič, Bačinský), Jablonové – Divinka (Mintál, Bugáň, Šupka), Kolárovice – Hôrky (M. Rogoň, Milo, Pršek), Ovčiarsko – Divina (Krajči, Kristlbauer).

Dorastenci

1. liga starší dorast, 20. kolo

– 9. apríla o 11.00 h

Žilina - Bardejov (Podhradský, Putra, Vojtek), Ružomberok – Prešov (P. Hrčka, Ihring, Košarník).

1. liga mladší dorast, 20. kolo

– 9. apríla o 13.30 h

Žilina – Bardejov (Putra, Vojtek, Podhradský), Ružomberok – Prešov (Ihring, Košarník, P. Hrčka).

3. liga starší dorast a mladší

dorast, 18. kolo – 11. apríla

o 10.00 – 12.30 h

Kysucké Nové Mesto – Žilina B (Tokár, Poláček, ObFZ CA, Macák), Brezno – Bánová (21. 4. o 15.00 – 17.00, Ambróz, Fazekaš, Konček, Konečný), Krásno – Zvolen (Valášek, Korista, ObFZ CA, Kahan).

4. liga dorast skupina Sever,

16. kolo – 11. apríla o 13.00 h

Bytča – Strečno (Ambróz, fízel, Ševec), Rajec – Zuberec (Zelezník, lisická, Kysel), Rudina – Stráňavy (10. 4. O 15.30, Kubala, ObFZ CA).

5. liga dorast skupina A,

16. kolo – 11. apríla o 13.00 h

Skalité – Zborov (10. 4. o 14.00, Klušák, ObFZ CA), Bytčica – Svrčinovec (Švorčík, ObFZ ZA), Teplička – Raková (Tutura, Ligas, Kovacs), Belá – Divina (Sitár, Čunderlík, Hurík), Vysoká – ZA Závodie (Čambora, ObFZ CA), Radoľa – Kamená Poruba (Grznár, ObFZ CA), Kysucký lieskovec – Podvysoká (Ježík, ObFZ CA).

1. trieda, 16. kolo – 11. apríla

o 13.00 h

Veľké Rovné – Rajecké Teplice (Lietavec, Skotnický), Krasňany – Kunerad (Tarač, Mikurda), Mojš – Turie (Rybárik, Puček), Podhorie – Varín (Matejčík, Lemeš), Trnové – Kotešová (Oravec, Gaňa), Višňové – Hrabové (Mihálik, Taraba st.).

2. trieda, 16. kolo – 11. apríla

o 13.00 h

Zástranie – Zádubnie (Vaškovič), Bitarová – Gbeľany (Bugala, Cinko), Hlboké – Dlhé pole (Filip, Masár), Terchová – Horný Hričov (Martinec).

Žiaci

2. liga starší žiaci a mladší

žiaci, 16. kolo – 10. apríla o 10.00

– 12.00 h

Kysucké Nové Mesto – Krásno (Meliš, Žeriava), Žilina B – Belá (11. 4. o 14.00 – 15.50, um. Tráva, Szabó, Tilesch), Martin B – Kysucký Lieskovec (Kaprusta, Lisická).

3. liga starší žiaci a mladší

žiaci skupina A, 16. kolo –

10. apríla o 10.00 – 12.00 h

Stečno – Zborov (Michulek, Švorčík), Turzovka – ZA Závodie (Drozd, Hlava), Čierne – Svrčinovec (Špila, Cerchlan), Čadca B – Veľké Rovné (Čuboň, Masary,), Teplička – Bytča (Krško, Šedík), Korňa – Staškov (14.00 – 15.30, Hlava, Drozd), Makov – Skalité (kupka, Greňo).

3. liga starší žiaci a mladší

žiaci skupina B, 12. kolo –

10. apríla o 10.00 – 12.00 h

O. Veselé – Turčianske Teplice (13.30 – 15.30, Kubáni, ObFZ DK), Tvrdošín – Lisková (Paňko, Gnida).

1.trieda starší žiaci a mladší

žiaci, 18. kolo – 10. apríla

o 10.00 – 12.00 h:

Predmier – Bytčica (Horecký, Krajči), Rajec – Rajecké Teplice (Martinec ml., Pršek), Turie – Hôrky (Červený, Chabada), Štiavnik – Varín (Skukálek, Papík), Žilina – Stráňavy (14.00 a 15.45 Rybárik, Gabriš), Belá – Lietavská Lúčka (Podhradský, Gabriš), Rosina – Krasňany (Knapec, Bačinský).

2. trieda A, 10. kolo – 11. apríla

o 10.00 h

Lietava – Babkov (Rendek), Višňové – Stránske (Martinec st.), Jasenové – Ďurčiná (Hazda), Zbyňov – Lietavská Svinná (Súkeník).

2. trieda B, 10. kolo – 11. apríla

o 10.00 h

Brezany – Dolná Tižina (10. 4. Rendek), Bitarová – Zádubnie (Martinec ml.), Mojš – Kotrčina Lúčka (Sedliaček), Terchová – Nezbudská Lúčka (Martinec), Gbeľany – Nededza (Gabriš).

2. trieda C, 12. kolo – 11. apríla

o 10.00 h

Dlhé Pole – Súľov (Bičanský), Hlboké – Divinka (Pršek), Rašov – Hričovské Podhradie (Papík), Dolný Hričov – Jablonové (Chabada), Hrabové – Kotešová (Skukálek).

Ženy

1. liga ženy (žiačky), 17. kolo

– 10. apríla o 15.00 h:

Čadca – Nitra (11. 4. Čierne, Staník, Klušák, Špila), Žilina – Veľký Krtíš (Andová, Hreus, Ondák), Žiar – M. Dvorníky (Repiský, Šegúl, Švehlík).(jm)

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Telefóny čaká zásadná zmena. Z dnešných nezostane takmer nič
  2. Happy Hour vymysleli námorníci, dnes poteší aj vaše auto
  3. Dobrým začiatkom stavby vyriešime veľa budúcich problémov.
  4. Desať obľúbených miest Slovákov na letnú dovolenku v Chorvátsku
  5. Pozor, stravné môže vzbudiť vlnu nevôle vašich zamestnancov
  6. Prihláste sa na odber nových newslettrov od SME
  7. Chceli by ste televízor alebo práčku k nákupu ako bonus?
  8. Korporátne dlhopisy s fixným ročným výnosom od 7 do 8 %
  9. Festival pre dušu prináša návod, ako si zachovať duševnú pohodu
  10. Slováci sú rekordéri, majú aj 20 vernostných programov súčasne
  1. Happy Hour vymysleli námorníci, dnes poteší aj vaše auto
  2. Podcasty zdravotnej poisťovne Union sú najpočúvanejšie
  3. AURES Holdings sa vydáva na západ
  4. Výčínanie počasia spôsobuje najviac škôd v júni
  5. Dodávame len preverené riešenia, hovorí šéf ABRA Software
  6. Dobrým začiatkom stavby vyriešime veľa budúcich problémov.
  7. Desať obľúbených miest Slovákov na letnú dovolenku v Chorvátsku
  8. Pozor, stravné môže vzbudiť vlnu nevôle vašich zamestnancov
  9. Reverzné inžinierstvo na FVT
  10. Chceli by ste televízor alebo práčku k nákupu ako bonus?
  1. Telefóny čaká zásadná zmena. Z dnešných nezostane takmer nič 49 075
  2. Zo žraloka rybka. Ako sa rozpadlo impérium Maria Hoffmanna? 19 434
  3. Leto na ostrove Malta: desať najkrajších miest 13 904
  4. Krvou a železom: Ako Bismarck pred 150 rokmi zjednotil Nemecko 10 390
  5. Desať obľúbených miest Slovákov na letnú dovolenku v Chorvátsku 9 363
  6. Slovákom hrozia malé dôchodky. V čom je problém? 8 768
  7. Veľkonočné inšpirácie, rozhovor so Zuzanou Šebovou 8 185
  8. Plánujete dovolenku na leto? Toto sú najkrajšie pláže Turecka 7 696
  9. Výber žiarovky môže mať vplyv na celkové zdravie 6 384
  10. Bolesti kĺbov po Corone? Zbystrite pozornosť! 5 951
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Celkovo už napiekli a rozdali 13 500 veterníkov.

16 h
Ilustračné foto.

Sťažnosti z Bytčice začali prichádzať po tom, čo zhotoviteľ prác začal s vývozom zeminy cez ulice Antona Bielka a Chalupkova.

16 h
Ilustračné foto.

Žiadosť si rodičia môžu stiahnuť na webových stránkach materských škôl.

15. apr

V nemocnici nachádza 72 pacientov s koronavírusom.

15. apr

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Ak bude počasie priaznivé, väčšinu prepravy budeme realizovať zadnou cestou, sľubuje investor.

15. apr

Na nešťastie si tento rok spomenuli aj niektorí Turčania. Od požiaru uplynulo už 39 rokov.

8 h

Na cintoríne pribudla vsypová lúčka na spopolnené pozostatky.

15. apr

Približne trojročný medveď s odhadovanou hmotnosťou 120 - 150 kilogramov sa v stredu ráno 14. apríla prechádzal po ceste v obľúbenej turistickej lokalite v Hrádockej doline v okrese Nové Mesto nad Váhom.

19 h

Už ste čítali?