Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

III. liga, 19. kolo – 18. apríla o 16.00 H: Žilina

B – K. N. Mesto (10.30, Repa, Králik, Likavcová, Kondek), Dolný Hričov – Rakytovce (I. Szabó, Špila, Staník, Zavaterník), Podbrezová B – Bytča (Petrinec, Pocklan, Fajčík, Orság), Čadca – T. Teplice (Valášek, Meliš, Horváth, Hubka). IV. liga sk. SEVER, 17. kolo – 18. apríla o 16.00 H: Bešeňová – Bánová (Uhorskai, Harezník, Havko, Spišiak), Stráňavy – Diviaky (Migaľová, Lauček, Dvorštiak, Mušák). V. liga sk. A, 17. kolo – 18. apríla o 16.00 H: Stará Bystrica – Predmier (Žbirka, Beňo, Perašín, Borcovan), Lietavská Lúčka – Belá (Vrtich, Glončák, Farský, Kolibáč), Varín – Teplička (Droppa, Kubačka, Repa, Holáčik), K. N. Mesto B – Rajec (17. 4., Žuffa, Gladiš, Močiliak, V. Ďurana), Raková – Strečno (Holub, Kuska, V. Šalata, Muráň), Čierne – Rosina (Ligas, Blahušiak, Chmúrny, Šmilňák). I. trieda, 17. kolo – 18. apríla o 16.00 H: Višňové – Zbyňov (Gašpierik, Krupík, Papík), Hrabové – Trnové (Hôrecký, Mintál, Žiak, Schmidt), Kotešová – Hlboké (Kováč, Mackovčin), Bytča B-Hliník – Bánová B-Brezany (17. 4., Rogoň, Taraba ml., Krajči), N. Lúčka – Dlhé Pole (Masár, Daubrava, Sobola), Turie – Bytčica (Mikurda, Kozina, Rujbr), Zádubnie – Rajecké Teplice-Konská (Bronček, Kúdelka) II. trieda, 17. kolo – 18. apríla o 16.00 H: Rašov - Štiavnik (Mihálik, Rogoň), Horný Hričov – Považský Chlmec (Bugáň, Matejčík), Kamenná Poruba – Lietava (Lemeš, Šedík), Závodie – Podhorie (Rogoň, Žeriava), Fačkov – Krasňany (Ondrušík, Bariak), Kotrčina Lúčka – Terchová (Bugala, Gaňa, Krajči, Krško). III. trieda sk. A, 13. kolo - nedeľa 18. apríla o 16.00 H: Stráža - Bitarová (Lietavec, Taraba st.), Mojš - Stránske (Filip, Oravec), Nededza - Zádubnie B (Milo, Taraba ml.), Veľká Čierna - Jasenové (Skotnický, Martinec st.), Dolná Tižina - Zástranie (Skukálek, Knapec). III. trieda sk. B, 11. kolo - nedeľa 18. apríla o 16.00 H: Ovčiarsko - Veľké Rovné (Bucha, Kubo), Divina - Kolárovice (Kľačanský, Brodňan), Hôrky - Jablonové (Ondrušík, Gamboš), Divinka - Brodno (Vanák, Cinko), Petrovice - Súľov (Tarač, Kristlbauer, Baláž).

Skryť Vypnúť reklamu

Dorastenci

III. LSD a LMD, 19. kolo - 18. apríla o 10.00 a 12.30 H: Bánová - Podlavice (Kubačka, Glončák, ObFZ ZA, Perašín), Žilina B - Námestovo (13.00 a 15.00, Králik - Likavcová, ObFZ ZA - Hurík). IV. liga sk. SEVER, 17. kolo - 18. apríla o 13.30 h: L. Hrádok - Bytča (17. 4. o 14.00 h., Lihavcová - Vrtich), T. Teplice - Predmier (17. 4., Kapusta - ObFZ MT), Rabča - Rosina (Kubáni - ObFZ DK), D. Hričov - Lisková (17. 4. o 15.30 h., Michulek - ObFZ ZA), Štiavnik - Rudina (Kubala - ObFZ ZA), Stráňavy - Rajec (Dvorštiak, Lauček, Mušák), Zuberec - Strečno (Paňko - ObFZ DK). V. liga sk. A, 17. kolo - 18. apríla o 13.30 H: K. Poruba - Vysoká (Šedík - ObFZ Za), Žilina Závodie - Belá (Žeriava, ObFZ ZA), Divina - Teplička (Brodňan - ObFZ ZA), Raková - Bytčica (Kuska, V. Šalata, Muráň). I. trieda, 17. kolo – 18. apríla o 13.30 H: Višňové – Veľké Rovné (Krupík, Gašpierik), Hrabové – Trnové (Žiak, Mintál), Kunerad – Rajecké Teplice (Martinec st., Skotnický), Hôrky – Podhorie (Gamboš, Ondrušík), Varín – Mojš (17. 4., Matejčík, Bačinský), Turie – Krasňany (Kozina, Mikurda). II. trieda, 17. kolo – 18. apríla o 13.30 H: Horný Hričov – Považský Chlmec (Matejčík, Bugáň), Zádubnie – Rašov (Kúdelka, Bronček), Nededza – Bitarová (Taraba ml., Milo), Gbeľany – Zástranie (Oravec, Filip). I.LSŽS a LMŽS, 17. kolo – 17. apríla o 10.00 – 12.30 H: Žilina – Čadca (9.00 – 15.30, Hreus, Ondák M., Ondák L.). II. LSŽS a LMŽS, 17. kolo – 17. apríla o 10.00 – 12.00 H: Radoľa – Žilina B (Drozd, Chládek), Belá – Nižná (Valášek, Brodňan). III. LSŽ a LMŽ sk. A, 17. kolo – 17. apríla o 10.00 – 12.00 H: Makov- Stečno (Kubala, Cimprich), Staškov – Teplička (Kupka, Staškovan), Bytča – Čadca B (Korenčík, Zachar), Veľké Rovné – Čierne (Korista, Šedík), Žilina Závodie – Zborov (Coma, Capko). I. trieda SŽ a MŽ, 19. kolo – 17. apríla o 10.00 a 12.00 H: Bánová – Predmier (Martinec ml., Chabada), Kamenná Poruba – Rosina (Martinec R., Súkeník), Krasňany – Belá (Pršek, Sedliaček), Lietavská Lúčka – Stráňavy (Hazda, Gábriš T.), MŠK Žilina – Štiavnik (14.00 a 15.45, Strna, Papík), Varín – Turie (Matejčík, Bačinský), Hôrky – Rajec (Rybárik, Rendek), Rajecké Teplice – Bytčica (Puček, Gábriš A.). II. A trieda, 11. kolo – 18. apríla o 10.00 H: Jasenvé – Zbyňov (Pršek), Ďurčiná – Višňové (Bačinský), Stránske – Trnové (Martinec st.), Babkov – Lietavská Svinná (Súkeník). II. B trieda, 11. kolo – 18. apríla o 10.00 H: Nededza – Brezany (Sedliaček), Gbeľany – Terchová (Rendek), Nezbudská Lúčka – Mojš (Kubo), Kotrčina Lúčka – Bitarová (Gábirš A.), Zádubnie – Dolná Tižina (Knapec). II. C trieda, 13. kolo – 18. apríla o 10.00 H: Hrabové – Dlhé Pole (Papík), Kotešová – Dolný Hričov (Hazda), Jablonové – Rašov (Krajči J.), Hričovské Podhradie – Hlboké (Chabada), Petrovice – Súľov (Kristlbauer).(jm)

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 36 619
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 35 367
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 11 860
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 497
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 980
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 363
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 029
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 640
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 561
  10. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 6 306
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Dvomi gólmi proti Humennému sa zaskvel Jakub Cíger

Zverenci Dušana Gregora zdolali Humenné aj tretíkrát v sezóne.

5 h
Minister Krajčí hodnotí epidemilogickú situáciu.

Reprodukčné číslo je pod hodnotou 1.

10 h

Vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou v Žiline pracuje na zmenách, ktoré uľahčia objednávanie starším pacientom.

13 h

Údržbu stopy vykonáva päť pracovníkov.

15 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V druhom kole malo pozitívne testy 1,02 percenta testovaných. Na Borovej ulici však číslo vyskočilo na 6,45 percenta.

16 h

Prednostka neodpísala, rezort vnútra poslal len všeobecné stanovisko.

8 h

Záchranári odkazujú, nie každý s Covidom patrí do nemocnice.

22 h

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Už ste čítali?