Boj o čelo tabuľky stále pokračuje

III. a trieda Bitarová – Zástranie 4:1 (1:0), Ho

III. a trieda

Bitarová – Zástranie 4:1 (1:0), Holá

ň, Capanda, vlastný, Vaško – Šmehýl. Domáci začali s väčším nasadením, z čoho vzišiel aj prvý gól Holáňa z dvadsiatich metrov. Až do konca prvého polčasu bola hra ustálená. Druhý polčas hostia po z jednej mála akcii vyrovnali nielen skóre, ale aj výkon. Domáci mali 10. minút útlm po góle a začali zvyšovať nasadenie. Capanda zvýšil na 2:1 a o päť minút si hostia v snahe zabrániť gólu dali vlastný. Posledným 4. gólom po rohovom signále spečatil Vaško víťazstvo Bitarovej.

R Cinko, 80.

BITAROVÁ: Capanda - Džalaj, J. Gaňa, P. Tomaščík, T. Gaňa, R. Hubočan (50. Závodský), M. Tvrdý, M. Holáň., Laško., J. Capanda. ZÁSTRANIE: Kuba – Pavol Ničica, Peter Ničica, Gašpierik, Kapitučin, Jančula, Šmehýl, Holeš, Kubica, Kopas, Lalenčík. Striedali: Kopas, Cesnek.

Jasenové – Kunerad 2:2 (1:1), Babčan, Kupka – Prieložný, J. Dolník. Bol to vyrovnaný zápas. Padla aj jedna červená karta. V poslednom protiútoku, kedy hrali domáci v oslabení, padol vyrovnávajúci druhý gól. Zápas skončil remízou, čo značí, že to bol primeraný zápas. R L. Rogoň, 40.

JASENOVÉ: Nikolka - Mandáček, J. Dávidík, Súkeník, Boroň, L. Dávidík, Imríšek, Kupka, Čerňanský, Babčan, M. Geľatík. Striedali: L. Geľatík, J. Geľatík. KUNERAD: L. Tuhý - P. Tuhý., J. Hodas, Čako, L. Horník, L. Dolník, Prieložný, Kavecký, J. Dolník, Horník, Remenec. Striedali: Kazimír, M. Tuhý.

Zádubnie B – Veľká Čierna 4:0

(2:0), Pytel 4. Celý zápas sa hralo prakticky na jednu bránu. Vynikajúci výkon podal najmä kanonier domácich Marián Pytel, ktorý strelil všetky štyri góly a vrchovatou mierou sa postaral o hladké víťazstvo svojho tímu. Prvý úspech zaznamenal po dorážke priameho kopu, keď sa k nemu odrazila lopta od žrde. Druhý gól bol prakticky totožný. Po zmene strán pridal ešte dva góly, a tak si Zádubňanci pripísali cenné víťazstvo.

R Kľačanský, 70.

ZÁDUBNIE B: Šašváry – Buňo, Fejfar, Hošták, Studník, Kapitulík, P. Talafa, Majer, Pytel, Pechočiak, Hulín. Striedali: Deák, Stárek. VEĽKÁ ČIERNA: J. Bohdal – Lednický, Briestenský, Mihál, J. Domanický, P. Bohdal, Biely, R. Bohdal, L. Harant, R. Harant, M. Domanický. Striedali: Vančo, Ťažký, Mucha.

Stránske – Nededza 3:0 (2:0), R. Chrachala 2, Štadani. Po celý zápas malo Stránske prevahu, kedy počas zápasu premenili tri gólové šance. Hostia mali jedinú gólovú príležitosť, ale nedokázali ju premeniť a tak prehrali rozdielom triedy. R Mackovčin, 50.

STRÁNSKE: Fašánok - Kasman Marian, Štrba, Hodas, Krajči, Lorenčík, Kasman Milan, Dubeň, Chrachala, Čanecký, Štadani. Striedali: Baránek. NEDEDZA: Szabadoš - Žeriava, Horecký, Drábik, Balala, Pavel, Kluch, Podešva, R. Peťko, V. Peťko, Hreus. Striedali: Ponechal, Marek Hreus.

Stráža – Mojš 2:3 (0:2), Bugáň, Poliak – Bulejčík, Milo, Buchta. Domáci prehrávali polčas 0:2 a hra bola nezaujímavá z oboch strán. Do druhého polčasu nastúpili hostia so zmenou v zostave a dostali gól a po ňom akoby ožili. Znížili behom 20 minút na 2:3 a vyrovnávajúci gól visel zo strany domácich na vlásku. Žiaľ, nepodarilo sa ho dať a hostia si odviezli tri body. R Taraba, 100.

STRÁŽA: Jankovský - P. Bugáň, Poliak, J. Bugáň, M. Hazda, P. Hazda, L., Kubala, R. Kubala, Sotolár, P. Kubala, J. Hlávka. Striedanie: Poliak, Kováč, Hlávka. MOJŠ: Kincl - Šarkozi, Remek, Hanko, Martinec, Vršanský, Milo, Hanús, Solár, Bulejčík, Buchta. Striedali: Čuraj, Martinec.(mif)

1. Bitarová 11 8 1 2 38:16 25

2. Stránske 11 8 0 3 24:11 24

3. Zástranie 11 7 0 4 27:22 21

4. Kunerad 11 6 2 3 26:17 20

5. Jasenové 11 5 3 3 20:12 18

6. D. Tižina 10 6 0 4 22:15 18

7. Mojš 11 4 1 6 26:26 13