Streda, 14. apríl, 2021 | Meniny má JustínaKrížovkyKrížovky

Líder zaváhal v Stráži

III.A TRIEDA Stráža – Bitarová 0:0 (0:0), Obojstr

III.A TRIEDA

Stráža – Bitarová 0:0 (0:0), Obojstranne slabý výkon na oboch stranách. Oba tímy sa nevedeli presadiť a v priebehu prvého polčasu sa nebolo na čo pozerať. V druhom polčase sa domáci pustili do hostí, vytvorili si pár pekných akcií, ktoré nevyužili. Hostia sem-tam pohrozili protiútokmi ale stroskotali na domácej obrane. Hostia ako líder tabuľky neoslnili a po priemernom výkone si odnášajú remízový bod. R Lietavec, 80. STRÁŽA: Š. Poliak – Kováč, A. Kubala (75. Poliak), J. Bugáň, P. Bugáň, Vajda, M. Hazda, Hlávka, R. Kubala, Sotolár, P. Kubala. Bitarová: B. Capanda, P. Žalaj, J. Gaňa, Tomaščík, T. Gaňa, Belák, Tvrdý, Hubočan, Krajči, J. Capanda, Labuda.

Mojš – Stránske 0:2 (0:1). Od začiatku stretnutia boli herne lepší futbalisti Stránskeho, vypracovali si množstvo príležitostí, ktoré nedokázali premeniť. Podarilo sa im to v 20. minúte prvého polčasu. Domáci nedokázali do konca polčasu vyrovnať po obrovskej príležitosti. V druhom polčase hostia poistili víťazstvo a odniesli si tri cenné body. R Filip, 100.

MOJŠ: Kincl – Šarkózy, Remek, Hanko, Martinec, Vršanský, Milo, Hanus, Solár, Bulejčík, Buchta.

Nededza – Zádubnie B 1:1 (0:0),

Peťko – vlastný. Prvý polčas bol v réžii domácich, ktorí v útoku boli bezzubí a nevedeli sa gólovo presadiť. V druhom polčase mali obe mužstvá po jednej vyloženej šanci z ktorých nezapršalo. Domáci sa ujali vedenia gólom Peťka. Za pätnásť minút hostia vyrovnali vlastným gólom domácich a zabezpečili si remízový bod. R Milo, 150. NEDEDZA: Szabadoš – Žeriava, Horecký, Drábik, Balala, Pavel, Kluch, Podešva, R. Peťko.

Veľká Čierna – Jasenové 1:1

(0:1), Ľ. Harant – Mandáček. Prvý polčas bol v réžií domácich, no nevyužili dobré gólové šance. Hostia v úvode stretnutia strelili vedúci gól Mandáčkom. Do konca polčasu sa snažili vyrovnať, ale nevyšlo im to. V druhom polčase sa domáci veľmi snažili vyrovnať ale nevyužili množstvo pekných streleckých príležitostí. Napokon si hostia plný bodový zisk neodniesli, keď päť minút do konca zápasu sa domáci dočkali gólom Haranta.

R Skotnický, 50.

VEĽKÁ ČIERNA: J. Bohdal – Lednický, M. Domanický, M. Bohdal (60. P. Bohdal), J. Domanický, P. Mucha (60. Mikula), Biely, R. Bohdal, L. Harant, R. Harant, L. Mihál.

JASENOVÉ: Mikolka – Mandáček, V. Geľatík, Súkeník (45. Dubec), Chupek, Ľ. Dávidík, Imrišek, Kupka, Čerňanský, Babčan, J. Geľatík (75. P. Dávidík).

Dolná Tižina - Zástranie 0:2 (0:1),

25. Kubica, 75. Šmehýľ. Domáci sa ukázali od úvodných minút v dobrom svetle, keď si vypracovali množstvo šancí a mali hru pevne v rukách. Hostia sa snažili viac zakladať rýchle protiútoky, ktorými sa snažili skórovať. V 25. minúte sa to podarilo hosťujúcemu Kubicovi ktorý postavil hostí na nohy. V dobrom futbalovom predstavení diváci videli množstvo pekných akcií na oboch stranách. Rozhodli nakoniec hostia, keď v 75. minúte presne trafil Šmehýľ. R Skukalek, 150. Zástranie: Kuba – Pe. Mičica, Martinek, Gašpierik, Poliak, Jašo, Pa. Mičica (Kopas), Šmehýľ, Laurenčík, Ma. Kuba (Holeš).

1. Bitarová 11 8 2 2 38:16 26

2. Stránske 12 9 0 3 26:11 27

3. Zástranie 12 8 0 4 29:22 24

4. Kunerad 11 6 2 3 26:17 20

5. Jasenové 12 5 4 3 21:13 19

6. D. Tižina 11 6 0 5 22:17 18

7. Mojš 12 4 1 7 26:28 13

8. Stráža 12 3 3 6 17:19 12