Stránskemu penalta nepomohla

III. A trieda Stránske – Bitarová 1:1 (0:0). 60

III. A trieda

Stránske – Bitarová 1:1 (0:0). 60. Matiašovský – 70. T. Gaňa. Stránske hralo prvý polčas o triedu lepší futbal, vypracovalo si veľké množstvo gólových príležitostí, ktoré však nepremenilo. Domáci tlačili hostí na svoju polovicu. V druhom polčase viedlo Stránske ale v 70. min. hostia premenili svoju šancu z priameho kopu, po ktorom vyrovnali. Domácim sa v závere nepodarilo využiť výhodu pokutového kopu. R Kúdelka, 80. STRÁNSKE: Vdovičík – Mar. Kasman, Štrba, Hodas, Gabčík, Lorenčík (45. Matiašovský), Milan Kasman, Dubeň, Chrachala, L. Gabčík, Štadáni. BITAROVÁ: Labuda - Džalaj, J. Gaňa, Tomaščík, T. Gaňa, Belák, Tvrdý (72. Závodský), Holáň, K. Gaňa, Capanda, J. Labuda.

Stráža – Zádubnie B 5:5 (2:4). R. Kubala 3, Š. Poliak (11m), M. Poliak – Hulín 2, Kapitulík, Deák, Hošták. V Stráži je hokejový ošiaľ, o čom svedčí vysoký výsledok. Domáci nezačali dobre, po hrubých chybách v obrane sa hostia dostali do dvojgólového vedenia, ktoré si udržali až do konca polčasu. Domáci nastúpili do druhého polčasu so zmenou a s inou taktikou hry. Päť minúť pred koncom sa im podarilo dať vedúci gól na 5:4, avšak po hrubej chybe toto vedenie stratili minútu pred koncom zápasu. R Kristlbauer, 60. STRÁŽA: Š. Poliak – A. Kubala, Hazda, J. Bugáň, J.Hlávka, P. Bugáň, V. Hlávka, M. Poliak, R. Kubala, Rybár (56. Sotolár), M. Poliak. ZÁDUBNIE B: Šašváry –Fejfar, Stárek, Fratik, Búňo, Hošták, Hulín, Poliaček, Kapitulík, Deák, Sýkora (46. Peťko).

Mojš – Jasenové 3:1 (0:1).55. Vršanský, 63. Buchta, 75. Solár – 30. Ľ. Dávidík. V prvom polčase mali hostia 3 protiútoky, v 10. min. dali brvno, a v 30. min. sa presadili gólom Dávidíka. Do konca polčasu sa už nič nezmenilo. V úvode druhej polovice zápasu domáci zahodili tri šance, ale onedlho sa už presadili. Využili prevahu hráčov a vsietili tri góly. R Bugala, 30. MOJŠ: Kincl – Šarkózy, Remek, Trizuliak, Vršanský, M. Martinec, Milo, Hanus (75. Čuraj), Solár, Bulejčík (81. T. Martinec), Buchta. JASENOVÉ: Mikolka – Babčan, P. Dávidík, Boroň, Ľ. Dávidík, Imrišek, Súkeník, Dubec.

Veľká Čierna – Zástranie 0:2 (0:1). 30. P. Mičica, 85. M. Kubica. Hostia boli od začiatku lepší, nedokázali si ale vytvoriť gólové príležitosti. V strede poľa im chýbal tvorca hry, ktorý by podržal loptu. Svoj dobrý výkon nakoniec korunovali Zástrančania dvoma gólmi. R Skukálek, 30. VEĽKÁ ČIERNA: J. Bohdal – Lednický, M. Domanický (40. Ťažký), Mikula, J. Domanický, Priestenský, P. Bohdal (70. M. Mikula), Ťažký,L. Harant, R. Harant (80.Vančo), Mihál. ZÁSTRANIE: Kuba – Poliak, Pe. Mičica, Gašpierik, Martinek, Lavrenčík, Šmehýl, Lyčko, Pa Mičica, Kubica, M. Holeša. Striedali: M. Holeša.

Kunerad – Dolná Tižina 2:0 (2:0).

20. Hodas (11m), 40. J. Prieložný. Vyrovnaný zápas, v ktorom mali hostia miestami navrch. V prvej polovici zápasu im dali domáci dva góly. Tižinčanom sa nepodarilo odpovedať ani z pokutového kopu. Domáci si udržali dvojgólové vedenie až do konca zápasu.

R Bucha, 100. KUNERAD: R. Capko – J. Prieložný, Hodas, K. Dolník, L. Horník, Tuhý (75. J. Dolník), Veselý, Kavecký, J. Dolník, Remenec (70. Kamenec), P. Dolník. DOLNÁ TIŽINA: L. Gromon - J. Ďurina, M. Bačinský, Šmehýl, Maťko, Pazderka, Zicho, Dávidík, Zákopčan, Bella, P. Ďurina. Striedali: Kubík, Synek, Bačinský.