Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

Dospelí III. LIGA, 23. kolo – 16. mája o 17.00 H:

Dospelí

III. LIGA, 23. kolo – 16. mája o 17.00 H: Žilina B – Bytča (10.30, Fajčík – Martin, Tilesch – Hubka), Dolný Hričov – Ružomberok B (Ambróz – Urda, Špila – Ševec). III. LIGA, 24. kolo – 19. mája o 17. 00 H: Turčianske Teplice – Dolný Hričov (Fazekaš – Čiernik, Poláček – Jasenák)Tomášovce – Žilina B (Petrinec – Ronec, I. Krahulec – Kuteľ), Bytča – Lučenec (Ihring – Fízel, Putra – Bomba). IV. LIGA sk. SEVER, 21. kolo – 16. mája o 17.00 H: Bánová – Lisková (Košarník – Kratochvíla, Šegú – Pavlák), Rudinská – Stráňavy (Chudý – Harezník, Migaľová – Kondek). V. LIGA sk. A, 21. kolo – 16. mája o 17.00 H: Rosina – Skalité (Lisická – Blahušiak, Kapusta – Oravec), Predmier – Belá (Sobola – Sikora, Meliš – Kameništiak), Makov – Teplička (Kuteľ – Chmúrny, Škvarek – Bubniak), Stará Bystrica – Rajec (Sitár – Ľ. Čunderlík, Droppa – Repa), Čierne – Strečno (Gladiš – Drapáč, Jacko – Kahan), Lietavská Lúčka – Raková (Močiliak – Vrtich, Perašín – Baják), Varín – Kysucké Nové Mesto (Žuffa – Tutura, Žbirka – V. Ďurana). I. TRIEDA, 21. kolo – 16. mája o 17.00 H: Hlboké – Zbyňov (Bronček, Kováč, Knapec, Pekara), Trnové – Bánová B-Brezany (Sobola, Bugala, Hruboška), Višňové – Dlhé Pole (Hôrecký, Oravec, Filip, V. Krško), Hrabové – Bytčica (Chaban, L. Rogoň, Gaňa, Šupka), Kotešová – Rajecké Teplice-Konská (Taraba st., Daubrava, Schmidt), Bytča B-Hliník – Zádubnie (15.5., Gaňa, Masár, Bariak, I. Krško), Nezbudská Lúčka – Turie (Mackovčin, Žiak, Sandanus). II. TRIEDA, 21. kolo – 16. mája o 17.00 H: Lietava – Štiavnik (Krupík, Mikurda), Považský Chlmec – Podhorie (Cinko, Kľačanský), Horný Hričov – Krasňany (Milo, M. Rogoň), Kamenná Poruba – Terchová (Mintál, SsFZ, Krajči), Závodie – Kotrčina Lúčka (Bariak, Masár, R. Martinec, Papík), Hričovské Podhradie – Fačkov (Vaškovič, Kúdelka). III. TRIEDA sk. A, 17. kolo – 16. mája o 17.00 H: Zádubnie B – Bitarová (15.5., Skukálek, Kľačanský, Bačinský), Stránske – Jasenové (Gamboš, Taraba ml., Bugáň, Baláž), Mojš – Zástranie (Kubo, Peťko), Nededza – Dolná Tižina (J. Krajči, Lemeš), Veľká Čierna – Kunerad (Gašpierik, Pršek). III. TRIEDA sk. B, 15. kolo – 16. mája o 17.00 H: Jablonové – Veľké Rovné (Skukálek, Tarač), Kolárovice – Brodno (Ondrušík, Skotnický), Ovčiarsko – Súľov (Lietavec, Bačinský), Divina – Petrovice (Kristlbauer, SsFZ), Hôrky – Divinka (Martinec st., Matejčík, ObFZ).

Skryť Vypnúť reklamu

Dorast

I. LSD, 24. kolo – 16. mája o 10.00 H: Žilina – Prešov (15. 5. o 11.00 h., J. Ďuriš – Petrák, Cerchlan). I. LMD, 24. kolo – 16. mája o 12.30 H: 15. 5. o 13.30 h., Petrák, Cerchlan, J. Ďuriš). III. LSD a LMD, 23. kolo – 16. mája o 10.00 a 12.30 H: Zvolen – Žilina B (Kadlec – Medveď, ObFZ ZV – Marko), Bánová – Revúca (12.30 – 14.45, Kratochvíla – Šegúl, ObFZ ZA – Vrteľ). IV. LIGA sk. SEVER, 21. kolo – 16. mája o 14.30 H: Rosina – Bytča (Kapusta – Blahušiak – Oravec), Predmier – Lisková (Meliš – Sobola – Kameništiak), Turčianske Teplice – Rajec (15. 5., Mihákla – ObFZ MT), Rabča – Strečno (Halfar – Korista), Dolný Hričov – Zuberec (15. 5. o 17.00 h., M. Krško – ObFZ ZA), Štiavnik – Stráňavy (Kubala – ObFZ ZA). V. LIGA sk. A, 21. kolo – 16. mája o 14.30 H: Radoľa – Belá (Harezník – Migaľová), Kysucký Lieskovec – Teplička (Staškovan – ObFZ CA), Podvysoká – Bytčica (15. 5. o 14.00 h., Čuboň – ObFZ CA), Závodie – Svrčinovec (Vrtich – Perašín), Divina – Raková (Zachar – ObFZ ZA). I. TRIEDA, 21. kolo – 16. mája o 14.30 H: Trnové – Podhorie (Bugala, Sobola), Višňové – Mojš (Filip, Oravec), Hrabové – Krasňany (Gaňa, L. Rogoň), Kotešová – Rajecké Teplice-Konská (Daubrava, Taraba st.), Hôrky – Kunerad (Matejčík, Martinec st.), Varín – Turie (15.5., Podhradský, R. Martinec). II. TRIEDA, 21. kolo – 16. mája o 14.30 H: Terchová – Bitarová (Rybárik), Horný Hričov – Zástranie (M. Rogoň, Milo), Dlhé Pole – Zádubnie (Hazda), Nededza – Gbeľany (Lemeš, Krajči).

Skryť Vypnúť reklamu

Žiaci

I. LSŽS a LMŽS, 21. kolo – 15. mája o 10.00 a 12.00 H: Žilina – Lučenec (M. Ondák – L. Ondák, Zachar). II. LSŽS a LMŽS, 21. kolo – 15. mája o 10.00 a 12.00 H: Martin B – Žilina B (Zelezník – Blahušiak), Belá – Trstená (Korista – Holeša). III. LSŽ a LMŽ sk. A, 21. kolo – 15. mája o 10.00 a 12.00 H: Teplička – Strečno (Michulek – Švorčík), Bytča – Závodie (I. Krško – Sobola), Veľké Rovné – Svrčinovec (Korenčík – Majsniar). I. TRIEDA SŽ a MŽ, 23. kolo – 15. mája o 10.00 a 12.00 H: Belá B – Predmier (Bugáň, T. Gábriš), Rosina – Stráňavy (Strna, Pršek), Bánová – Štiavnik (Červený, Bačinský), K. Poruba – Turie (Kľačanský, Súkeník), Krasňany – Rajec (Rybárik, Sedliaček), Lietavská Lúčka – Bytčica (16. 5., Matejčík, Martinec st.), Žilina – R. Teplice (Hazda, Chabada), Varín – Hôrky (Podhradský, R. Martinec). I. TRIEDA SŽ a MŽ, 17. kolo – 19. mája (streda) o 16.00 a 18.00 H: K. Poruba – Predmier (Skotnický, Kľačanský), Krasňany – Bánová (Milo, Matejčík), L. Lúčka – Rosina (Strna, T. Gábriš), Žilina – Belá (J. Krajči, Papík), Varín – Stráňavy (R. Martinec, Sedliaček), Hôrky – Štiavnik (Rybárik, A. Gábriš), R. Teplice – Turie (J. Martinec ml, Súkeník), Bytčica – Rajec (Hazda, Chabada). II. TRIEDA sk. A, 14. kolo – 16. mája o 10.00 H: Trnové – Zbyňov (15.5. o 15.00 h., J. Martinec ml.), Višňové – Lietava (J. Martinec ml.), Ďurčiná – Babkov (A. Gábriš), Jasenové – L. Svinná (Súkeník). II. TRIEDA sk. B, 14. kolo – 16. mája o 10.00 H: Mojš – Brezany (Chabada), Terchová – Bitarová (Rybárik), Nededza – Dolná Tižina (Pršek), Gbeľany – Zádubnie (Chabada), N. Lúčka – K. Lúčka (Taraba ml.). II. TRIEDA sk. C, 16. kolo – 16. mája o 10.00 H: Rašov – Dlhé Pole (Kristlbauer), Dolný Hričov – Hlboké (Bačinský), Kotešová – Súľov (Hazda), Jablonové – Petrovice (Papík), H. Podhradie – Divinka (Sedliaček). (jm)

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 35 044
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 33 989
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 12 489
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 660
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 9 316
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 316
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 791
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 493
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 432
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 398
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou v Žiline pracuje na zmenách, ktoré uľahčia objednávanie starším pacientom.

13m

Údržbu stopy vykonáva päť pracovníkov.

2 h

Vladimír Randa, Martin Kapitulík, Miriam Šuteková a poslanecký klub Iná Žilina o tom, čo sa podarilo a čo nepodarilo žilinskému primátorovi.

5 h

V systéme pribudla Spojená škola Rosinská cesta 4 a Základná škola s materskou školou Do Stošky v Bánovej.

11 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Záchranári odkazujú, nie každý s Covidom patrí do nemocnice.

9 h

Nahnevaní bežkári sa už obrátili listom aj na vedenie obce Králiky, aby začalo konať.

21. jan

Správa Národného parku Nízke Tatry sa obrátila na návštevníkov prírody s výzvou.

20. jan

Už ste čítali?