Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

Stránske zvýšilo náskok

III. A trieda Jasenové - Bitarová 3:0 (0:0). 70. a 83. Ľ. Dávidík, 86. Boroň. Počas prvého polčasu mohli diváci vidieť vyrovnaný zápas so šancami na oboch stranách. V druhej polovici stretnutia sa však domácim podarilo po štandardnej situácii streliť gól

III. A trieda
Jasenové - Bitarová 3:0 (0:0). 70. a 83. Ľ. Dávidík, 86. Boroň. Počas prvého polčasu mohli diváci vidieť vyrovnaný zápas so šancami na oboch stranách. V druhej polovici stretnutia sa však domácim podarilo po štandardnej situácii streliť gól. V 83. min. už po slabom tlaku zo strany hostí využil situáciu Dávidík a vsietil druhý gól. Posledný bod domácich padol tiež z rýchleho protiútoku, keď hostia už hrali vabank.
R Taraba st., 60.
JASENOVÉ: Čerňanský - J. Dávidík, Súkeník, Boroň, Ľ. Dávidík, Imrišek, Dubec, M. Gelatík, J. Gelatík (44. Kupka), Mandáček, Babčan. BITAROVÁ: B. Capanda - Džaraj, Jo. Gaňa, P. Tomaščík, T. Gaňa (60. Tvrdý), Belák, Ja. Gaňa, Holáň, K. Gaňa (65. Krajči), Z. Gaňa, Labuda,
Stránske - Zástranie 1:1 (0:1). 65. Chrachala - 38. Mičica. Prvý polčas zápasu bol vcelku vyrovnaný, trochu navrch mali domáci, ale po chybe brankára sa ujali vedenia hostia. Druhý polčas bol už v réžii domácich. Hralo sa na jednu polovicu a bolo otázkou času kedy domáci vyrovnajú. Po mnohých nevydarených šanciach sa im to podarilo a zápas nakoniec skončil remízou. R Kováč, 60.
STRÁNSKE: Vdovičík - Mar. Kasman, Štrba, Hodas, Gabčik, Lorenčík, Mi. Kasman, Fašánok, Matiašovský (76. Baránek), Chrachala, Čanecký. ZÁSTRANIE: Kuba - Lavrenčík, Pe. Mičica, Martinek, Jaššo, Gašpierik, Lisko, Šmehýl, Pa Mičica, Kubica, Moteš (80.Vajčovec).
Stráža - Dolná Tížina 3:3 (2:1). 13. Mil. Poliak, 18. P. Kubala, 70. J. Bugáň - 36. Synek, 68. Pazderka, 84. vlastný. Stráža mala nečakaný nástup, keď v 13. min. najstarší hráč na ihrisku Mil. Poliak krásnou hlavičkou domácich poslal do vedenia. V 18. min. Kubala zvýšil na 2:0, ale Tižinčanom sa v 36. min. podarilo znížiť Synekom. Druhá časť zápasu sa niesla v znamení šancí, ktoré využili hostia. V 70. min. krásnym gólom stopéra Bugáňa sa ale domáci dostali do vedenia. Pred koncom stretnutia vhodili hostia loptu do šestnástky a vlastným gólom sa lopta dostala do siete, čím sa toto stretnutie skončilo nerozhodným výsledkom. R Daubrava, 380.
STRÁŽA: Jankovský - Sotolár, P. Bugáň, Š. Poliak, J. Bugáň, M. Poliak, P. Hazda, Milan Poliak, R. Kubala, M. Hazda, P. Kubala. DOLNÁ TIŽINA: Lacek - Ďurina, Macák, Šmehýl, M. Maťko, Pazderka, Dávidík, Synek, Krištofík, Bella, P. Ďurina.
Mojš - Kunerad 3:1(1:1).
Mojšania, ktorí okupujú spodnú polovicu tabuľky, privítali v zápase štvrtý tím. Tabuľkový rozdiel však nebolo vidno. Naopak, domáci sa vypäli k dobrému výkonu a zaslúžene zvíťazili 3:1. R Krajči, 70.
MOJŠ: Kincl - Šarkózy, Remek, Hanko, Martinec, Vršanský, Milo, Hanus, Solár, Bulejčík, Buchta. KUNERAD: L. Tuhý - P. Tuhý, Hodas, L. Horník, Capko, L. Dolník, J. Horník, Kavecký, J. Dolník, P. Dolník, Remenec.
Nededza - Veľká Čierna 5:0 (4:0). 10. a 30.Vajda, 17. Podešva, 23. V. Peťko, 52. Horecký. Domáci pokračujú v dobrých výsledkoch, čo potvrdili aj v tomto zápase. Hostia hrýzli len na začiatku stretnutia, ale ako skóre stúpalo, tak sa viac ukazovala herná pohoda domáceho kolektívu. R Pršek, 100.
NEDEDZA: Szabados - Ponechal (75. M. Pavel), Žiak, P. Drábik, Vajda, L. Pavel, Podešva, R. Peťko, Hreus, V. Peťko (70. M. Drábik), Žeriava. VEĽKÁ ČIERNA: Biely - Lednický, M. Harant, M. Bohdal, Babský, Halina (60. P. Bohdal), Brieštenský, R. Bohdal, L. Harant, Rob. Harant, Hrbek (46. Domanický).
1. Stránske 17 12 2 3 39:14 38
2. Bitarová 17 10 4 4 56:25 34
3. Zástranie 18 10 3 5 41:31 33
4. Kunerad 17 8 4 5 38:28 28
5. D. Tižina 17 8 2 7 32:26 26
6. Jasenové 18 7 5 6 30:28 26
7. Nededza 17 7 3 7 33:28 24