Nedeľa, 18. apríl, 2021 | Meniny má ValérKrížovkyKrížovky

Dohrávať sa bude tiež s trinástimi

I. trieda Prvú triedu definitívne opustilo mužstvo Kinex Bytča B-Hliník, a tak sa bude súťaž dohrávať len s trinástimi mužstvami, tak ako aj II. trieda. Stretnutia Bytče sa z tabuľky odpočítajú, tento týždeň vám však ešte prinášame neupravenú tabuľku. Vý

Prvú triedu definitívne opustilo mužstvo Kinex Bytča B-Hliník, a tak sa bude súťaž dohrávať len s trinástimi mužstvami, tak ako aj II. trieda. Stretnutia Bytče sa z tabuľky odpočítajú, tento týždeň vám však ešte prinášame neupravenú tabuľku. Výsledok tento týždeň chýba aj pri stretnutí z 22. kola Dlhé Pole - Trnové, tiež sa bude riešiť tento týždeň na disciplinárnej komisii ObFZ Žilina.
Bánová B-Brezany - Zbyňov 5:2
(3:2). 4., 14., 32. Červený, 48. Švík, 79. Charbuliak - 21. Bielik, 39. Mišiak. Domáci rozhodovali zápas na začiatku oboch polčasov. Už v 14. minúte vyhrávali 2:0. Hosťom sa v prvom polčase darilo doťahovať skóre, ale na štvrtý gól domácich, tri minúty po začiatku 2. polčasu už nedokázali odpovedať.
R Rogoň, 130.
BÁNOVÁ B-BREZANY: Adamčík - Kadík, Pranda, Ďuratný (46. Charbuliak), Podhradský, P. Trnka (46. Švík), Mariniak, Šatffen, Červený, Hudec, Zavadzan (88. Trnovec). ZBYŇOV: Moskál - Martinka, Dolník, Milan Urík,Bariak (83. Dubovec), P. Jánošík, Mišiak, Gažúr, Jamečný, Bielik (68. Sandanus), R. Urík.
Bytča B-Hliník - Nezbudská Lúčka nehralo sa. Vo štvrtok sa Bytča B-Hliník definitívne odhlásila zo súťaže.
Hlboké - Dlhé Pole 0:0. Vyrovnaný zápas s miernou prevahou domácich, ktorí nevyužili dve veľké šance v prvom polčase. Paradoxne hostia mohli rozhodnúť gólom v nastavenom čase. R Kúdelka, 150.
HLBOKÉ: Tencer - D. Konečný, Pavlík, S. Konečný, Síkeľ, Peter Adamov, Pinčík, Vlado Konečný, Puchoň, Hoferica, Paták. DLHÉ POLE: Bohdan - J. Štrbánik, M. Feranec, R. Fuljer, P. Fuljer, Janešík, Šimulák, K. Feranec, Tornáry, Hlavoň, Dzúrik.
Trnové - Bytčica 2:1 (2:0). 33. Výboch, 67. Bolibruch - 84. Drahno. Vcelku veľmi dobrý zápas, do ktorého zapadli aj rozhodcovia. V prvom polčase boli domáci lepší, množstvo šancí však nedokázali premeniť. V 2. polčase, po druhom góle prebrali taktovku hostia, hra sa vyrovnala a výsledok zodpovedá prevahe domácich. R Bronček, 120.
TRNOVÉ: Turčan - Bolibruch, Šindelář, Pirošík, J. Filo, Vrabec, Výboch (42. Gier), Kuba (80. Holeša), Tlachač ((61. Tavač), M. Filo, Machyna. BYTČICA: Hlaváč - Kudla, Dubovec, Zuziak, Ďuriš, Roman Štaffen (71. Morvay), Dietrich, Drahno, Repkovský, Baleja (46. Klobucký), Mintál.
Višňové - Rajecké Teplice-Konská
3:0 (2:0). 10. P. Stromček, 40. Laš, 60. M. Stromček. Za pekného počasia sa vo Višňovom hral dobrý futbal, hlavne zo strany domácich. Už v 10. min. dal P. Stromček po peknej akcii prvý gól, to domácich uspokojilo, hrali bez tlaku a korunovali to druhým gólom. Po zmene strán mali domáci stálu prevahu, po množstve šancí však dali jediný gól, ktorým spečatili víťazstvo. R Krupík, 100.
VIŠŇOVÉ: Majtaník (82. Martinka) - Vojtyla, Labuda, Hruboš (75. Mitringa), Laš, Šupej, P. Stromček, Franček, Strelička, M. Stromček, M. Valica (65. Pivko). RAJECKÉ TEPLICE-KONSKÁ: Hubočan - Šmárik, Šramo, Repkovský, Blahušiak (68. Remšík), Mišúr, Baránek, Úkrop, Sopko, Németh, Krkoška (82. Sibyla).
Hrabové - Zádubnie 1:0 (0:0). 65. Rástočný. Vyrovnaný zápas, v ktorom mali domáci viac vyložených šancí, a tak zaslúžene vyhrali. R Oravec, 150.
HRABOVÉ: Bunta - Remeš, Hrobárik, P. Hrabovský, J. Gajdošík st., J. Sedlák, Riljak, J. Sedliak, Rástočný, M. Sedlák (46. Rybárik), Daniš. ZÁDUBNIE: Heiser - Gašpierik, Holeš, Majerčík, Hosták, Studník, Pavol Belanec, Majer, Frátrik, Talafa, Pytel.
Kotešová - Turie 5:1 (1:1). 30., 56. Kendy, 59. Žilinčár, 61. Gašperec (z pokutového kopu), 86. Urban - 35. Manga. Domáci začali s miernou prevahou, ktorá vyústila v 28. min., keď Braňo Bujný vystrelil do prázdnej bránky, odkiaľ jeden z hostí strelu vyhlavičkoval. O minútu neskôr išiel Kendy sám na brankára, ten však jeho príležitosť zneškodnil. Domáci uspeli až v 30. minúte, keď Kendy otvoril skóre na 1:0. Hralo sa medzi šestnástkami, v 35. min. zobral na seba zodpovednosť Manga, ktorý prekvapil brankára strelou z 30 metrov a vyrovnal na 1:1. Po "čistení hláv" medzi polčasmi a po dvojitom striedaní domáci zobrali réžiu do svojich rúk, keď za šesť minút strelili tri góly a prakticky rozhodli o výsledku.
R Mihálik, 100.
KOTEŠOVÁ: Žák - Lacek, Košík, Mikulík, Bujný, Mikula (46. Urban), Gašperec (78. Puchoň), Galovič, Hranica, Adamík (46. Žilinčár), Kendy. TURIE: Mičky - Machyna, Valíček, Chovanec (46. Pirošík), Tvrdý, Štaffen, Kúdelka, Chupáň (69. Knapec), Manga, Špagľa, Lonc (46. Tandara).
1. Trnové 22 14 5 3 52:22 47
2. Hlboké 23 12 5 6 48:29 41
3. Bánová B 23 12 3 8 46:40 39
4. Kotešová 23 11 3 9 49:37 36
5. R. T.-Konská 23 9 7 7 36:42 34
6. Zbyňov 23 10 3 10 45:40 33
7. Dlhé Pole 22 9 4 9 42:33 31