Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Takmer poltucet gólov v Dlhom Poli

I. TRIEDA V 24. kole I. triedy Oblastného futbalového zväzu v Žiline mal voľno Zbyňov. Odpočítanie výsledkov rezervy Bytče, ktorá pred koncom súťaže z nej odstúpila, mierne zamiešalo poradie. Zdá sa, že najväčším favoritom na postup bude Trnové, na konci

I. TRIEDA
V 24. kole I. triedy Oblastného futbalového zväzu v Žiline mal voľno Zbyňov. Odpočítanie výsledkov rezervy Bytče, ktorá pred koncom súťaže z nej odstúpila, mierne zamiešalo poradie. Zdá sa, že najväčším favoritom na postup bude Trnové, na konci sa ešte môže stať všeličo.
Nezbudská Lúčka – Kotešová 2:2
(2:2). 5. Belko, 12. M. Ondráš (z pok. kopu) - 25. Žilinčiar, 30. Mikulík. Domáci mali na začiatku prvého polčasu výraznú prevahu, rýchlo za sebou dali súperom z Kotešovej dva góly, druhý z nich z pokutového kopu, ktorý rozhodca nariadil za hru rukou. Do konca polčasu však hostia vyrovnali. V druhom polčase sa hra vyrovnala, gólu sa však už diváci nedočkali. R Masár, 70.
NEZBUDSKÁ LÚČKA: Hruška - Marek Mrázik, Martin Mrázik, Repáň, R. Kubo, Michal Ondráš, Belko, Šipčiak, Švejdík (80. P. Samec), M. Kubo, Miro Ondráš. KOTEŠOVÁ: Žák - Lacek, Košík, Mikulík, Bujný, Urban, Gašperec, Galovič, Žilinčiar (90. Podkrivacký), Šukala, Kendy.
Turie – Hrabové 4:0 (0:0). 60., 75.Machyna, 62. Manga, 70. Špagľa. V prvom polčase sa hral vyrovnaný futbal so šancami na oboch stranách, akurát premieňanie bolo u oboch mužstiev slabšou stránkou. Hráči z Turia dali svojim súperom za pätnásť minút druhého polčasu štyri góly a bolo rozhodnuté. R Filip, 100.
TURIE: Mičky - G. Chovanec, Valíček, A. Chovanec (80. M. Tandara), Kúdelka, Štaffen, Lonc (70. Pirošík), I. Chupáň (46. D. Tandara), Manga, Špagľa, Machyna. HRABOVÉ: Bunta - Rybárik, Hrobárik, Remeš, J. Gajdošík st., Ján Sedlák, Juraj Sedlák, J. Gajdošík ml., Rástočný, M. Sedlák, Riljak.
Zádubnie – Višňové 2:0 (1:0). 30. Pytel, 65. Majer. Domáci boli v celom zápase jednoznačne lepší. Podarilo sa im nastreliť aj dve brvná, hostia do brvna trafili raz, ale gól nedali. R L. Rogoň, 80.
ZÁDUBNIE: Heiser - Gašpierik, Holeš, Sucháň (75. Frátrik), Hošták, Studník, Pavol Belanec, Pytel, Talafa, Jankula, Majer. VIŠŇOVÉ: Majtaník - Vojtyla, Labuda, Hruboš, Šupej, Pivko, P. Stromček, Franek, M. Valica, Strelička, M. Stromček.
Rajecké Teplice-Konská – Trnové 3:4 (1:0). 10., 50. Németh, 80. Krkoška - 70. Machyna, 75. Frátrik, 85. vlastný (Remšík), 90. M. Filo. Domáci začali veľmi dobre, už v 10. min. sa ujali vedenia. Šance sa striedali na jednej i druhej strane, napokon polčas skončil 1:0. V 50. min. domáci opäť zvýšili skóre na 2:0. Po druhom góle však nepochopiteľne poľavili a začali sa na nich valiť útoky futbalistov Trnového. Za pár minút dokázali otočiť na 2:4, domáci už len znižovali na konečných 3:4. Do 60. minúty sa v tíme domácich zranili traja hráči - Blahušiak, Šramo a Németh. R Žiak, 150.
RAJECKÉ TEPLICE-KONSKÁ: Hubočan - Čulík, Šramo (46. Remšík), Repkovský, Blahušiak (43. Sibyla), Mišúr, L. Baránek, Úkrop, Sopko, Németh (83. M. Baránek), Krkoška. TRNOVÉ: Turčan - Bolibruch, Šindelář (50. Holeša), Pirošík, J. Filo, Vrabec, Gier, Kuba (80. Frátrik), Tavač (60. Vršanský), M. Filo, Machyna.
Bytčica – Hlboké 3:1 (2:1). 20., 35. Mintál, 85. Drahno - 42. Paták. Zápas, na túto triedu veľmi dobrej úrovne, šance sa striedali na oboch stranách. V prvom polčase boli lepší domáci, v druhom ich o trochu prevyšovali hostia, najviac šancí však ostalo nepremenených. R Gaňa, 80.
BYTČICA: Malich - Kudla, Dubovec, Zuziak, Ďuriš, Štaffen (70. Dudoň), Dietrich (88. Morvay), Drahno, Repkovský, Mintál (68. Baleja), Klobucký. HLBOKÉ: Zaduban - A. Adamov, Pavlík, Slavo Konečný, Hvorečný, Krajíček (68. P. Adamov), Pinčík, Vlado Konečný, Puchoň, Sikeľ (46. Hoferica), Paták.
Dlhé Pole – Bánová B-Brezany 5:0
(2:0). 25., 84. Dzúrik, 56., 72. Tornáry, 30. Janešík. Zápas začali vo veľkom štýle hostia, ale vystrieľali sa v úvode stretnutia, keď mohol skórovať najmä Štaffen. Domáci udreli v 25. minúte hlavičkou Dzúrika. Do polčasu zvýšil po skrumáži Janešík. Druhý polčas už bol v réžii domácich, dvoma gólmi sa blysol Tornáry. Krutú prehru hostí korunoval po chybe hosťujúceho brankára Dzúrik. R Knapec, 220.
DLHÉ POLE: Bohdan - Jaro Štrbánik (11. Jozef Štrbánik), M. Feranec, R. Fuljer, P. Fuljer, Janešík, K. Feranec, Šimulák, Tornáry, Hlavoň, Dzúrik. BÁNOVÁ B-BREZANY: Medveď - Kadík, Pranda, Michálek, Podhradský, Švík (46. Trnovec), Mariniak, Štaffen (64. Trnka), Červený, Zavadzan (75. Forbak), Hudec.

4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 605

Situácia v Žiline je po otvorení odberových miest pokojná.

5 h

Poliaci sú rozmiestnení v okresoch Čadca, Kysucké Nové Mesto, Žilina, Martin, Ružomberok a Tvrdošín.

Testovanie na koronavírus.

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Žiline.