Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Hričovské Podhradie dostalo doma osem

II. TRIEDA Posledným, 26. kolom skončil tento ročník oblastnej futbalovej súťaže aj v II. triede dospelých. O počte postupujúcich ani vypadávajúcich sa ešte nerozhodlo.

II. TRIEDA
Posledným, 26. kolom skončil tento ročník oblastnej futbalovej súťaže aj v II. triede dospelých. O počte postupujúcich ani vypadávajúcich sa ešte nerozhodlo. Druhú triedu však jednoznačne vyhralo Závodie s trojbodovým náskokom. Už pred týždňom dohrali súťaž Krasňany. Posledné Hričovské Podhradie dostalo na vlastnom ihrisku osem gólov od druhého Rašova.
Štiavnik - Kamenná Poruba 4:1
(1:0). 10., 77. J. Pobjak, 50. P. Pobiak, 85. Radvan - 75. Š. Hodas. Zápas posledného kola, v ktorom domáci i hostia hrali uvoľnene. Víťazstvo domácich však bolo zaslúžené.
R Milo, 150.
ŠTIAVNIK: Parčiš (80. Rakovan) - Frolo, Machciník, Šutara, Hraboš (55. J. Podolan), Mišutka (70. Belko), Gašperec, J. Pobjak, Sedala, P. Pobiak, Radvan. KAMENNÁ PORUBA: Kasman - Andrejka, M. Tretina, Podkopčan, J. Hodás, Štrba, Sádecký, Jasenovský, Š. Hodás, Ľ. Tretina, Chovančík.
Závodie - Horný Hričov 6:2 (3:2).
Bičan 2, Pecko, Kučera, Randík, Mitringa. V príjemnej atmosfére obaja súperi slávnostne nastúpili už na začiatok zápasu. Hralo sa veľmi slušne, i gólová nádielka potešila divákov, ktorí prišli so svojimi futbalistami osláviť postup do I. triedy. Hral sa veľmi jemný a kombinačný futbal. R Filip, 150.
ZÁVODIE: Trnka (46. Ďurina) - Mitringa, Sekerka, Sagan, Hruboška, Pecko, Kučera, Randík (46. Kudla), Šoška (46. Brezovský), Bičan, Bronček. HORNÝ HRIČOV: Uhrík - Jahvodka, Krško, Eichler, Barták, Polák, Káčer, Marčiš, Horňák, Šumichrast, Krajíček.
Hričovské Podhradie - Rašov 2:8 (0:5). 68., 75. Sobola (za domácich). Súboj sa odvíjal presne tak, ako stoja mužstvá v tabuľke. Súper nepotreboval pomoc hlavného rozhodcu.
R Vaškovič, 60.
HRIČOVSKÉ PODHRADIE: M. Vančík - Zaduban, Kahát, M. Randa, Poliak, Vančík, Sobola, J. Randa, Fujko, Škvaridlo. RAŠOV: Hubocký - Butko, A. Prášek, Gombár, Križňan, Michálek, Tretinár, M. Lacko, P. Baláž ml., S. Lacko, R. Kadáček.
Fačkov - Považský Chlmec 3:2 (0:1).
50. J. Bielik, 55. R. Galia, 63. T. Hollý - 25. Stenchlák, 82. Pavol Čejka. Hralo sa v Kamennej Porube, pretože Fačkov má na dva zápasy zatvorené ihrisko. Zápas priemernej úrovne, obojstranne slušný. Domáci v prvom polčase nepodali oslnivý výkon, v druhom však otočili vývoj zápasu vo svoj prospech. Hostia upravili stav zápasu tesne pred koncom. R Kubo, 50.
FAČKOV: P. Galia - Juraj Mikula, R. Galia, Jozef Mikula, Rajčan (40. Záň), T. Hollý, J. Bielik, D. Hollý, R. Galia, Vríčan, Ligas (85. Mišiak). POVAŽSKÝ CHLMEC: R. Kozlík - Plačko, M. Kozlík, J. Čejka, Vaňovič, Stenchlák, Kubány, Matúš (46. Chuchút), Beňo, Pavol Čejka, Ambra.
Kotrčina Lúčka - Lietava 5:1 (2:0). Martinček 2, Škorvánek 2, Káčerík - 55. J. Gašpierik. Hralo sa v Zástraní, pretože mužstvo Kotrčinej Lúčky má na dva zápasy zastavené ihrisko. Bol tam veľmi ťažký, rozmočený terén. Hoci hostia mali územnú prevahu, nedokázali ju vyjadriť gólovo. R Ondrušík, 50.
KOTRČINA LÚČKA: Trnovec - Šmehýl, Jašurek, Slúčik, Káčerík, Ďurnek, Orieščík, Mikolaj, Praták, Bielik, Martinček. LIETAVA: Kudla - P. Gašpierik, Sedliak, Gaňa, M. Brezáni, Hradský, J. Gašpierik, Tužinčin, Ďurajka (46. Miloš Gašpierik), M. Gašpierik (68. Isteník), Belan.
Terchová - Podhorie 2:2 (1:0). 25. Sotolár (z pokutového kopu), 90. Komačka - 67. Bukový, 80. Šupej. Na ťažkom teréne sa hralo o tretie miesto a tomu nasvedčovala aj hra oboch tímov. Domáci sa ujali vedenia z pokutového kopu za ruku hostí. Druhý polčas chceli domáci rozhodnúť, ale boli to hostia, ktorí dvoma gólmi otočili skóre zápasu. Domáci vyrovnali až v poslednej minúte.
R Taraba st., 50.
TERCHOVÁ: Závacký - Nemček, Š. Chovanec, Meško, P. Sotolár, Bobáň, Komačka, P. Chovanec, Mažgut, Hanuliak, R. Sotolár (80. Kováč). PODHORIE: Nižný - B. Mazúr, Šupej, Borák, P. Mazúr, Chládek, Bukový, Ľ. Makuka ml., Poľko, Danech, Štefánik.

1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 177

Koronavírus: Odberné miesta v Rajci (Celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Rajci.