1.trieda dospelých
1.kolo, 8. augusta o16.30 h
Kysucký Lieskovec B - Korňa
Staškov - Radoľa
Podvysoká - Turzovka
Zborov - Vysoká
Snežnica - Svrčinovec
Ochodnica - Rudina
Čierne - Nová Bystrica
2.kolo, 15. augusta o 16.30 h
Korňa - Nová Bystrica
Rudina - Čierne
Svrčinovec - Ochodnica
Vysoká - Snežnica
Turzovka - Zborov
Radoľa - Podvysoká
Kysucký Lieskovec B - Staškov
3. kolo, 22. augusta o 16.00 h
Staškov - Korňa
Podvysoká – Kysucký Lieskovec B
Zborov - Radoľa
Snežnica - Turzovka
Ochodnica - Vysoká
Čierne - Svrčinovec
Nová Bystrica - Rudina
4. kolo, 29. augusta o 16.00 h
Korňa - Rudina
Svrčinovec - Nová Bystrica
Vysoká - Čierne
Turzovka - Ochodnica
Radoľa - Snežnica
Kysucký Lieskovec B - Zborov
Staškov - Podvysoká
5. kolo, 5. septembra o 15.30 h
Podvysoká - Korňa
Zborov - Staškov
Snežnica – Kysucký Lieskovec B
Ochodnica - Radoľa
Čierne - Turzovka
Nová Bystrica - Vysoká
Rudina - Svrčinovec
6. kolo, 12. septembra o 15.30 h
Korňa - Svrčinovec
Vysoká - Rudina
Turzovka - Nová Bystrica
Radoľa - Čierne
Kysucký Lieskovec B - Ochodnica
Staškov - Snežnica
Podvysoká - Zborov
7. kolo, 19. septembra o 15.00 h
Zborov - Korňa
Snežnica - Podvysoká
Ochodnica - Staškov
Čierne – Kysucký Lieskovec B
Nová Bystrica - Radoľa
Rudina - Turzovka
Svrčinovec - Vysoká
8. kolo, 26. septembra o 15.00 h
Korňa - Vysoká
Turzovka - Svrčinovec
Radoľa - Rudina
Kysucký Lieskovec B - Nová Bystrica
Staškov - Čierne
Podvysoká - Ochodnica
Zborov - Snežnica
9. kolo, 3. októbra o 14.30 h
Snežnica - Korňa
Ochodnica - Zborov
Čierne - Podvysoká
Nová Bystrica - Staškov
Rudina – Kysucký Lieskovec B
Svrčinovec - Radoľa
Vysoká - Turzovka
10. kolo, 10. októbra o 14. 30 h
Korňa - Turzovka
Radoľa - Vysoká
KysuckýLieskovec B - Svrčinovec
Staškov - Rudina
Podvysoká – Nová Bystrica
Zborov - Čierne
Snežnica - Ochodnica
11. kolo, 17. októbra o 14.00 h
Ochodnica - Korňa
Čierne - Snežnica
Nová Bystrica - Zborov
Rudina - Podvysoká
Svrčinovec - Staškov
Vysoká - Kysucký Lieskovec B
Turzovka - Radoľa
12. kolo, 24. októbra o14.00 h
Korňa - Radoľa
Kysucký Lieskovec B - Turzovka
Staškov - Vysoká
Podvysoká - Svrčinovec
Zborov - Rudina
Snežnica - Nová Bystrica
Ochodnica - Čierne
13. kolo, 31. Októbra o 14.00 h
Čierne - Korňa
Nová Bystrica - Ochodnica
Rudina – Snežnica
Svrčinovec - Zborov
Vysoká - Podvysoká
Turzovka - Staškov
Radoľa – Kysucký Lieskovec B
2. trieda dospelých
1. kolo, 22. augusta o 16.00 h
Rudinská B - Olešná
Dunajov - Čadca B
Povina - Zákopčie
Klokočov - Klubina
2. kolo, 29. augusta o 16.00 h
Olešná - Klubina
Zákopčie - Klokočov
Čadca B - Povina
Rudinská B - Radôstka
3. kolo, 5. septembra o 15.30 h
Radôstka - Olešná
Dunajov - Rudinská B
Klokočov - Čadca B
Klubina - Zákopčie
4. kolo, 12. septembra o 15.30 h
Olešná - Zákopčie
Čadca B - Klubina
Rudinská B - Povina
Radôstka - Dunajov
5. kolo, 19. septembra o 15.00 h
Dunajov - Olešná
Povina - Radôstka
Klokočov - Rudinská B
Zákopčie - Čadca B
6. kolo, 26. septembra o 15.00 h
Olešná - Čadca B
Rudinská B - Klubina
Radôstka - Klokočov
Dunajov - Povina
7. kolo, 3. októbra o 14.30 h
Povina - Olešná
Klokočov - Dunajov
Klubina - Radôstka
Zákopčie - Rudinská B
8. kolo, 10. októbra o 14.30 h
Rudinská B - Čadca B
Radôstka - Zákopčie
Dunajov - Klubina
Povina - Klokočov
9. kolo, 17. októbra o 14.00 h
Klokočov - Olešná
Klubina - Povina
Zákopčie - Dunajov
Čadca B - Radôstka