Sobota, 19. jún, 2021 | Meniny má AlfrédKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

Dospelí III. LIGA, sk. STRED, 3. kolo - 22. augusta o 16.00 h: Rakytovce - Kysucký Lieskovec (Fajčík - Doboš, Kuchársky - Jasenák),

Dospelí
III. LIGA, sk. STRED, 3. kolo - 22. augusta o 16.00 h: Rakytovce - Kysucký Lieskovec (Fajčík - Doboš, Kuchársky - Jasenák), Dolný Kubín - Bytča (Šulek - Čiernik, Ambróz - D. Hrčka), Kysucké Nové Mesto - Žilina B (21.8., Repa - I. Szabó, Podhradský - Baják). IV. LIGA sk. SEVER, 3. kolo - 22. augusta o 16.00 h: Valča - Dolný Hričov (Cerchlan - Drozd, Grenčík - Mušák), Lietavská Lúčka - Rudinská (Zelezník - Náther, Lysická - Kysel), Stráňavy - Nižná (M. Kučera - Košarník, Kratochvíla - Piatek), Námestovo - Bánová (Košík - Bajús, Wollinger - Kmoško). V. LIGA sk. A, 3. kolo - 22. augusta o 16.00 h: Kysucké Nové Mesto B - Rosina (Nesluša, M. Poliak - Jacko, Blahušiak - Barcovan), Varín - Belá (Rohoň - Králik, Vrtich - Tomčík), Rajec - Teplička (Švec - Chudý, Škvarek - Vrteľ), Raková - Strečno (Uhorskai - Frančák, Farský - Važan), Predmier - Trnové (Žeriava - Brodňan, Tomáš - Roštár). I. TRIEDA, 3. kolo - 22. augusta o 16.00 h: Rajecké Teplice-Konská - Zbyňov (Žiak, R. Martinec, Brodňan, I. Krško), Zádubnie - Bytčica (Kováč, Gašpierik, M. Rogoň, Šupka), Kotešová - Turie (Capko, Mintál, Korista, Hruboška), Dlhé Pole - Rašov (Gaňa, Martinec st., Švorčík, Schmidt), Závodie - Nezbudská Lúčka (Chaban, Daubrava, Hreus, Baláž), Bánová B-Brezany - Višňové (21. 8., J. Martinec, Krajči, Kúdelka, Papík), Hrabové - Hlboké (Bronček, Sobola). II. TRIEDA, 3. kolo - 22. augusta o 16.00 h: Terchová - Divinka (Bariak, Ondrušík, Žeriava, ObFZ), Stránské - Súľov (Sklenár, Milo), Považský Chlmec - Štiavnik (21. 8. Bugáň, Kubo), Kotrčina Lúčka - Kamenná Poruba (Mikurda, A. Gábriš), Podhorie - Horný Hričov (Hôrecký, Súkeník, V. Krško), Lietava - Hričovské Podhradie (Dubovec, Sedliaček, Rujbr), Krasňany - Fačkov (Krajči, Kubo, Ďuroška). III. TRIEDA sk. A, 1. kolo - 22. augusta o 16.00 h: Zástranie - Dolná Tižina (Lietavec Matejčík, Hazda), Mojš - Nededza (Mackovčin, Bugala), Veľká Čierna - Kunerad (Rybárik, Taraba, Juríček, Sandanus), Brodno - Gbeľany (Strna, Bugáň), Zádubnie - Bitarová (21. 8., Súkeník, Krupík). III. TRIEDA sk. B, 1. kolo - 22. augusta o 16.00 h: Jablonové - Veľké Rovné (Krupík, L. Rogoň), Kolárovice - Svederník (Červený, Podhradský), Hliník - Ovčiarsko (Skukálek, Tarač, Beniač, Krajči), Petrovice - Divina (Kúdelka, Krško).
Dorast
III. LSD a LMD, 3. kolo - 22. augusta o 13.30 a 16.00 h: Bánová - Podlavice (Králik - Vrtich, ObFZ ZA - Hurík), Bytča - Dolný Kubín (M. Petrák - Halfar, ObFZ ZA - Perašín). III. LSD a LMD, 14. kolo - 25. augusta o 13.30 a 16.00 h: Bánová - Čadca (Podhradský - Lisická, Blahušiak - Mastiš), Bytča - Kysucké Nové Mesto (Horák - Ligas, Kuteľ - Šmilňák). IV. LIGA sk. SEVER, 3. kolo - 22. augusta o 13.30 h: Košťany - Dolný Hričov (21.8. o 16.00, Drapáč - ObFZ MT), Štiavnik - Zuberec (Krško - ObFZ ZA), Stráňavy - Rosina (21.8. o 16.00, Michulek - ObFZ ZA), Rajec - Belá (Chudý - Škvarek - Vrteľ), Rabča - Strečno (Wollinger - Bajús). V. LIGA sk. A, 3. kolo - 22. augusta o 13.30 h: Podvysoká - Bytčica (Kupka - ObFZ CA), Varín - Kamenná Poruba (21.8. o 14.00, Žeriava - ObFZ ZA), Žilina C - Vysoká (Závodie, Lisická - Náther), Predmier - Divina (Brodňan - Tomáš - Roštár). I. TRIEDA, 3. kolo - 22. augusta o 14.00 h: Rajecké Teplice-Konská - Mojš (R. Martinec, Žiak), Hôrky - Veľké Rovné (Daubrava, Chaban), Kotešová - Turie (Mintál, Capko), Terchová - Kunerad (Ondrušík, Bariak), Podhorie - Teplička (Súkeník, Hôrecký), Dlhé Pole - Višňové (Martinec st., Gaňa), Hrabové - Trnové (Sobola, Bronček). II. TRIEDA, 1. kolo - 22. augusta o 14.00 h: Zástranie - Dolná Tižina (Matejčík, Lietavec), Zádubnie - Petrovice (Gašpierik, Kováč), Krasňany - Horný Hričov (Kubo, Krajči), Nededza - Gbeľany (A. Gábriš, Mikurda).
Žiaci
II. LSŽ a LMŽ sk. SEVER, 3. kolo - 21. augusta o 10.00 a 12.00 h: Žilina B - Liptovský Mikuláš (ihr. Kasárne, 22.8., ObFZ ZA - ObFZ ZA). III. LSŽ a LMŽ sk. A, 3. kolo - 21. augusta o 10.00 - 12.00 h: Svrčinovec - Žilina C (Moják - Cerchlan), Veľké Rovné - Bytča (Coma - Brodňan), Rajec - Korňa (Sobola - Knapec), Strečno - Staškov (M. Ondák - L. Ondák). I. LSD, 3. kolo - 17. augusta o 14.30 h: Žilina - Ružomberok (SFZ - Horák, Podhradský). I. LMD, 3. kolo - 17. augusta o 17.00 h: Žilina - Ružomberok (Hreus - Horák, Podhradský). I. LSŽS a I. LMŽS, 2. kolo - 17. augusta o 15.00 a 17.00 h: Čierny Balog - Belá (Braučok - Peter Turňa, Roštár), Podlavice - Žilina (Poláček - Šegúl, Faber). I. TRIEDA SŽ a MŽ, sk. A, 3. kolo - 21. augusta o 10.00 a 12.00 h: Rajecké Teplice-Konská - Stráňavy (J. Martinec), Bytčica - Rosina (Matejčík, Chabada), Žilina D - Višňové (Hazda, Rybárik), Bánová - Lietavská Lúčka (Sklenár), Kamenná Poruba - Zbyňov (R. Martinec). I. TRIEDA SŽ a MŽ, sk. B, 3. kolo - 21. augusta o 10.00 a 12.00 h: Belá B - Teplička (Mackovčin), Dlhé Pole - Predmier (Strna), Krasňany - Štiavnik (Taraba, Sedliaček). II. TRIEDA sk. A, 1. kolo - 22. augusta o 10.00 h: Babkov - Turie (Šupej), Ďurčiná - Hôrky (Juríček), Stránske - Jasenové (Chabada), Fačkov - Dolný Hričov (Súkeník), Lietava - Lietavská Svinná (Červená). II. TRIEDA sk. B, 1. kolo - 22. augusta o 10.00 h: Mojš - Trnové (Krajíček), Zádubnie - Dolná Tižina (Bugala), Nededza - Nezbudská Lúčka (Paňák), Brodno - Gbeľany (Beniač), Brezany - Kotrčina Lúčka (21. 8., Martinec st.). II. TRIEDA sk. C, 1. kolo - 22. augusta o 10.00 h: Jablonové - Súľov (R. Martinec), Divinka - Rašov (Sedliaček), Kotešová - Hričovské Podhradie (Hazda), Petrovice - Bitarová (Martinec st.), Hrabové - Hlboké (J. Martinec).

Inzercia - Tlačové správy

  1. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  2. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  3. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  4. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  5. Crème de la crème po slovensky
  6. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  7. Po Slovensku na motorke
  8. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  9. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
  10. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  1. Posledné dni nešťastnej Anny Boleynovej
  2. Čo všetko je potrebné vedieť o ochrane očí počas leta
  3. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  6. Driverama má strategické partnerstvo s nemeckým Stop + Go
  7. Správna strava po tréningu: Siahnite po 100 % smoothie a šťavách
  8. Zázračná škola so zelenou strechou
  9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  10. Crème de la crème po slovensky
  1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 28 588
  2. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 11 971
  3. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 7 756
  4. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 7 325
  5. Po Slovensku na motorke 6 449
  6. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 6 401
  7. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 5 304
  8. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku 5 248
  9. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 4 272
  10. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 4 208
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Dobré správy z MY

V tomto článku nájdete: Cukrovku úspešne liečia bez liekov. Obnovujú viac ako storočný zámok. Dva tipy na výlety s deťmi, nádherné fotky, ktoré dobyli svet a mnoho iného ;)


10 h

Z tohto vrchu budete mať Terchovú ako na dlani.


10 h
Dezinfikátor po vykládke diviakov nakazených africkým morom ošípaných.

Kafiléria v Mojšovej Lúčke pri Žiline je jediným zariadením na Slovensku.


22 h

Súťažilo viac ako 200 párov z celého Slovenska.


18. jún

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?