Utorok, 13. apríl, 2021 | Meniny má AlešKrížovkyKrížovky

Gólová nádielka v Rašove a Nezbude

I. Trieda Futbalisti Rašova po postupe do vyššej súťaže prvý raz naplno zabrali a ich gólový apetít si odnieslo Závodie, ktoré prehralo vysoko 7:0. Nedarí sa Hrabovému, ktoré ešte nezvíťazilo.

I. Trieda
Zbyňov – Hlboké 4:1 (1:1). 15. Martinka, 47. Mišiak, 48. Jamečný, 87. Gažúr (z pokutového kopu) - 45. Puchoň. V prvom polčase sa hral vyrovnaný futbal, po štandardnej situácii odrážal loptu do brány Martinka. Hostia z prvej vážnejšej šance v poslednej minúte polčasu vyrovnali. Druhý polčas začal dvoma rýchlymi gólmi domácich, potom nastúpili „nervy“, domáci dostali 3 žlté karty, hostia jednu žltú a jednu červenú. R Mintál, 60. ZBYŇOV: Stráňanek - Barčiak, Dolník, Miškovský (75. Dubec) R. Urík, P. Jánošík, Gažúr, Mišiak, M. Urík, Jamečný, Martinka. HLBOKÉ: A. Blaško - D. Konečný, A. Adamov, S. Konečný, Zaduban, P. Adamov, Sekáč, Krajíček, Puchoň, L. Blaško, Vršanský.
Višňové – Hrabové 1:1 (1:1). 38. Vojtyla (za domácich). V priemernom stretnutí videli diváci množstvo zahodených šancí domácich hráčov, ktorým sa to neoplatilo a hostia z protiútoku dali prvý gól. To domácich vyburcovalo, súpera zatlačili a do konca polčasu vyrovnali. V druhom polčase sa hra nezmenila, hostia mali nebezpečné protiútoky, ale domáci hrali po šestnástku, snažili sa dať gól, Gaško mal tutovku na nohe, žiaľ, nerozhodný výsledok pasuje viac hosťom. R Taraba, 150. VIŠŇOVÉ: R. Martinka - Šimko, J. Husárik, D. Strelička (78. Čulák), M. Husárik, Laš, Valica, Franček, Vojtyla (86. Šupej), Gaško (82. Kubica), M. Stromček. HRABOVÉ: Bunta - J. Sedlák, J. Gajdošík st., Remeš, R. Gajdošík, Šimon, M. Sedliak, Rástočný, J. Gajdošík ml., M. Sedlák, Hrabovský.
Nezbudská Lúčka – Bánová B-Brezany 5:0 (3:0). 13., 88. R. Kubo, 26., 47. V. Samec, 36. M. Ondráš. Domáci mali jednoznačnú prevahu, nepremenili veľa vyložených šancí. Hostia na bránku ani nevystrelili, hralo sa len na ich polovici. R Švorčík, 80. NEZBUDSKÁ LÚČKA: Hruška - Ľ. Kubo, Michal Ondráš, M. Samec, P. Samec, R. Kubo, E. Kubo, Krivko, Miroslav Ondráš, Cigánik, V. Samec (80. P. Samec). BÁNOVÁ B-BREZANY: Petrík - Kadík, Štaffen, Kosa, Ďuratný, Švík, Hýll, Mariniak, Červený, Hudec, Zavadzan.
Rašov – Závodie 7:0 (1:0). Prvý polčas vyrovnané stretnutie, v druhom polčase sa po druhom góle mužstvo Závodia rozsypalo. Za posledných 20 minút dostali hostia 5 gólov. R L. Rogoň, 50. RAŠOV: Čupec - M. Kadáček, Michálek, Buňo, Križňan, Slaninka, Tretinár, Vrábel, P. Baláž ml. Lacko, R. Kadáček. ZÁVODIE: Trnka - Mára, Mitringa, Sekerka (70. Šoška), Špánik, Kudla, Hruboška, Gamboš, Ftorek, Mikula, Bronček.
Turie – Dlhé Pole 3:0 (1:0). 30. Pirošík, 60. Manga, 71. Špagľa. Začiatok zápasu bol vyrovnaný, šance mali aj hostia, avšak s pribúdajúcimi minútami domáci vyvinuli zvýšený tlak a bolo len otázkou času, kedy a koľko gólov padne do súperovej siete. Vynikajúci výkon podal aj domáci brankár, čo tiež prispelo k hernej pohode domáceho mužstva. R Matejčík, 120. TURIE: Mičky - Valíček, G. Chovanec, M. Tandara, Lonc, Manga, D. Tandara (85. Lokaj), Machyna, Pirošík (75. Knapec), Tvrdý, Špagľa. DLHÉ POLE: Bohdan - Šušlík, M. Feranec, R. Fuljer, P. Fuljer, Marančík, M. Feranec, Adamík, Tornáry, Hlavoň, Dzúrik.
Bytčica – Kotešová 3:0 (0:0). 55. Drahno, 70., 80. Dietrich. Vynikajúco odohraný zápas, oba kolektívy vo vysokom nasadení. Prvý polčas mali tri vyložené tutovky hostia, ale nepremenili. V druhom polčase sa šance striedali, domáci využili svoju čiastočnú prevahu a tri premenili na góly. R Milo, 120. BYTČICA: Malich - Kudla, Dubovec, M. Zuziak, Ľ. Zuziak, Štaffen, Dietrich (80. Dudoň), Repkovský, Mintál (50. Baleja), Klobucký. KOTEŠOVÁ: Frolo - Lacek, Košík (60. Ostrochovský), Mikulík, B. Bujný, M. Bujný, Urban, Galovič, Václavík, Žilinčiar, Kendy.
Rajecké Teplice-Konská – Zádubnie 3:2 (0:1). 60. Repkovský, 70. Sibyla, 90. Blahušiak - 30. Jankula, 49. Studník. Domáci začali tlakom, ale bez úspechu. V 30. min. z ojedinelého útoku hostia skórovali, a tak aj skončil prvý polčas. Druhý polčas začali lepšie hostia a zvýšili na 0:2. Potom sa prebrali hráči Rajeckých Teplíc a v 60. min. strelou Repkovského znížili na 1:2. O desať minút neskôr unikol po ľavej strane Dibyla a z 25m vyrovnal na 2:2. Domáci mali už hru pevne v rukách a v 90. min. Blahušiak rozhodol. R Bugala, 150. RAJECKÉ TEPLICE-KONSKÁ: Hubočan - Sibyla (85. Čulík), Šramo, Repkovský, Ružička, Mišúr, L. Baránek, Úkrop, Sopko, Zigo, O. Baránek (50. Blahušiak). ZÁDUBNIE: Ľ. Heiser - Majerčík, Sýkora (80. Frátrik), Studník, Pechočiak, Hošták, Belanec, Mesík, Talafa, Jankula, Sucháň.

3. V blízkosti Prezidentského paláca je na predaj 37 apartmánov
  4. Kedysi rádio, dnes mozog auta. Poznáte históriu infotainmentu?
  5. Vlastný zlatý poklad môže byť dobrou ochranou pred infláciou
  6. Výber žiarovky môže mať vplyv na celkové zdravie
  7. Neviete kam tento rok na bezpečnú dovolenku k moru?
  8. Kia prechádza transformáciou, vo vrecku má aj Guinnessov rekord
  9. Prešovská spoločnosť MAXECO sa presadila na medzinárodnom trhu
  10. Leto na ostrove Malta: desať najkrajších miest
  2. Neviete kam tento rok na bezpečnú dovolenku k moru?
  3. Jar je vo vzduchu. Alergie tiež
  4. Kia prechádza transformáciou, vo vrecku má aj Guinnessov rekord
  5. SodaStream na Slovensku predstavuje príchute nápojov od PEPSI
  6. V blízkosti Prezidentského paláca je na predaj 37 apartmánov
  7. Bratia Žampovci majú za sebou veľmi úspešnú lyžiarsku sezónu
  8. Biobavlnu nahradila viskóza
  9. Kedysi rádio, dnes mozog auta. Poznáte históriu infotainmentu?
  10. Pomoc z prírody pri infekcii covid-19 8 621

Vlci hrali výborne počas celého stretnutia.

Diskusiu vysielame v stredu 14. apríla od 10. hodiny.

9. apr
Marek Hovorka v žilinskom drese.

Rodák z Dubnice bol najproduktívnejším hráčom Vlkov v bronzovej sezóne 2016/2017 (74 bodov - 28 gólov plus 46 asistencií).