Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Gbeľany zabrali v Bitarovej

III. Trieda sk. A Mojš – D. Tižina 1:1 (1:0). 30. L. Remek – 85. Vršanský (vl.). Hostia prišli s omladeným kádrom. Zatlačili domácich, ale tým sa paradoxne podarilo skórovať. V druhom polčase Tižinčania zvýšili tlak a šťastne vyrovnali po vlastnom góle V

III. Trieda sk. A
Mojš – D. Tižina 1:1 (1:0). 30. L. Remek – 85. Vršanský (vl.). Hostia prišli s omladeným kádrom. Zatlačili domácich, ale tým sa paradoxne podarilo skórovať. V druhom polčase Tižinčania zvýšili tlak a šťastne vyrovnali po vlastnom góle Vršanského. R Ondrušík, 250.
MOJŠ: Kincel – Rasťo Milo, Svetko, Vršanský, Honko, Remek, Solár, Šarkézy, Moravčík, Buchta, Bulejčík.
V. Čierna – Zástranie 1:2 (1:0). 18. M. Domanický – 65. Jaššo, 72. Šmehýl. V prvom polčase obojstranne vyrovnaný zápas. Domácim sa však podarilo premeniť jednu príležitosť, a tak do prestávky viedli. Po zmene strán mali už viac šancí hostia a vsietili dva góly. R Puček, 30
VEĽKÁ ČIERNA: R. Bohdal – Lednický, Ra. Harant, Ma. Domanický, J. Harant (65. Jurkech), Mi. Domanický, Brieštenský (75. Domanický), Ťažký, Ľ. Harant, Ro Harant, L. Mihál. ZÁSTRANIE: Kuba – Cesnek, Martinec, Mičica, Jaššo, Lisko (80. Vajčovec), Šmehýl, Gašpierik, Lorenčík, Poliak, Kubica (68. Javro).
Brodno – Kunerad 3:1 (1:1). Trnka, Hartel, Makúch.
V priemernom zápase sa postupne hra zlepšovala. Pri prvom góle spravil hosťujúci obranca chybu. Hostia dokázali vyrovnať. Po zmene strán domáci prebrali iniciatívu, strelili dva góly a zaslúžene vyhrali.
Zádubnie B – Rajec B 2:2 (2:0). Kotrík, Davidík (Rajec). Zápas sa vyvíjal dobre pre domácich. Tí skórovali po rohu hneď z prvého útoku. V 30. min. po samostatnom nájazde zvýšili na 2:0. Rajec nepremenil šance, ale v druhom polčase začal hrať aktívnejšie. Kotrík znížil, Hájek nastrelil žrď. Po rýchlom protiútoku strelil Dávidík vyrovnávajúci gól a v závere mohol aj rozhodnúť. R Melo, 30.
RAJEC: Kmeč – Marián Imrišek, Martin Imrišek, Dubec, Mandáček, Ďurec, Kotrík, Pekara, Janík (45. Dávidík), Veselý, Hájek (80. Boroň).
Bitarová – Gbeľany 2:3 (0:3). 65. Z. Gaňa, 75. Tvrdý – 15., 25. a 35. Kubena (prvý z 11 m). Hostia potrestali ľahostajnú hru domácej obrany v prvom polčase hetrikom strelecky disponovaného kapitána hostí Petra Kubenu. Domáci v druhom polčase mohli otočiť skóre, ale vlastnou nervozitou nepremenili celý rad šancí. Obidvaja súperi sa zhodli, že v slabom stretnutí bol najslabším článkom hlavný rozhodca.
R Gábriš, 40. BITAROVÁ: B. Capanda – Džalaj (70. M. Gaňa), Michal Capanda, R. Hubočan (80. Juraj Labuda), T. Gaňa, Belák, Tomaščík (44. Tvrdý), Z. Gaňa, Krajši, Vaško, Jozef Labuda.
GBEĽANY: Meriad – Martin Mrázik, P. Mrázik, Marek Mrázik, Ovšanka, Lidovský, Krajíček, J. Repáň, D. Repáň, Pintek, Kubena.
1. Brodno 3 3 0 0 8:1 9
2. D. Tižina 3 2 1 0 5:2 7
3. Gbeľany 3 2 0 1 8:6 6
4. Zástranie 3 2 0 1 4:3 6
5. Nededza 2 1 1 0 7:6 4
6. Kunerad 2 1 0 1 5:3 3