Bytčania dokázali zvíťaziť v Kysuckom Novom Meste, všetky kysucké tímy prehrali

III. liga ZVOLEN - ŽILINA B 3:0 (3:0) Góly: 14. Banski, 18. a 32. Vrbiniak. Domáci mali od prvých minút hru pod kontrolou a hosťujúca obrana na čele s Trabalíkom dokázala odolávať iba do 14. min. V nej po faule na Bohuša Banski po zemi k žrdi otvoril

KYSUCKÉ NOVÉ MESTO – RUŽOMBEROK B-ĽUBOCHŇA 1:2 (0:2).
Góly: 64. Genčúr - 11. a 31. Sladojevič, ŽK: Vlček - Školník, rozhodoval Horváth, 340 divákov.
LUČENEC – KYSUCKÝ LIESKOVEC 1:1 (1:1). Góly: 39. Košút - 12. Sýkora, ŽK: Drugda, Berky, Doležal, Balaško, Iľko, Csányi - Sýkora, Hornák, Sedliaček, rozhodoval Tokár, 450 divákov.
ZVOLEN - BYTČA 2:0 (0:0). Góly: 70. Bohuš, 78. Banski (z 11 m), ŽK: Vrbiniak, Kubinec - Takáč, Čikota, Trnovec, Bujný, ČK: Klec (Bytča), rozhodoval I. Krahulec, 480 divákov.
ČADCA – ŽILINA B - nehralo sa pre chorobu domácich.
OSTATNÉ VÝSLEDKY: Rakytovce - Liptovský Mikuláš - nehralo sa pre chorobu domácich. Dolný Kubín – Žiar nad Hronom 4:4 (2:2). Bača, Dzúrik, Plančo, Kubáni – Číž 2, Páleník, Pilný. Podbrezová B-Valaská – Turčianske Teplice 0:1 (0:1). M. Jeťko. Banská Bystrica B – Revúca 4:0 (0:0). Rusnák, Šišiak, Kovalčik, Chrenovský.

III. liga
ZVOLEN - ŽILINA B 3:0 (3:0)
Góly: 14. Banski, 18. a 32. Vrbiniak.
Domáci mali od prvých minút hru pod kontrolou a hosťujúca obrana na čele s Trabalíkom dokázala odolávať iba do 14. min. V nej po faule na Bohuša Banski po zemi k žrdi otvoril skóre zápasu. Už o 4 minúty prevzal Vrbiniak Bohušovu prihrávku, unikol hosťujúcej obrane
a nedal Trabalíkovi šancu - 2:0. V 26. min. na prudký roh Kubinca nabehol Bohuš, ale jeho strela tesne minula bránu. V 32. min. Družbacký preniesol hru na Bohuša, ten posunul hlavou loptu Vrbiniakovi, ktorý bez prípravy pod brvno zvýšil na 3:0. Aj v druhom polčase sa domáci usadili na polovici hostí, ktorí iba sporadicky ohrozovali domácu bránu. Už v 47. min. Borgoň z dobrej pozície trafil iba Trabalíkove ruky a v 52. min tomu istému hráčovi zneškodnil gólovú strelu. Domáci predvádzali rýchle kombinačné akcie, gól však nepadol ani po centri Želiezku na Bohuša, ani po hlavičke Vrbiniaka
v 60. min., ktorá skončila na brvne brány hostí. V 62. min. Trabalík vyrazil jedovku Borgoňa a v zápätí Bohuš po vysunutí Želiezkom z uhla netrafil. Stav zápasu tak napriek neprestajnej prevahe domácich zostal nezmenený.
ŽK: Janiš, rozhodoval: Horný, 490 divákov.
ŽILINA B: Trabalík - Tabačiar, Hubočan, Klapčík, Trhančík - Pecko, Mores, Janiš, Hajčík - Repáň, Mičiak (74. Škrobák).

BANSKÁ BYSTRICA B - ČADCA
2:0 (0:0)
Góly: Rusnák, 70. Urgela.
Domáci produkovali od začiatku nátlakovú hru so snahou čo najskôr rozhodnúť. Vytvárali si gólové príležitosti, ale keďže ich Šišiak, Rusnák a Chrenovský nevyužili, polčas sa skončil bez gólov. Po prestávke Dukla zvýšila úsilie, presnosť prihrávok ako aj pohyb a zatlačila Čadcu do obrany. Hostia ohrozovali domácu bránku len z ojedinelých protiútokov. Dukla kopala celkom sedem rohov a niekoľko trestných kopov z hranice 20 metrov, ale využila len dve šance. V 66. min. po peknej akcii otvoril skóre Rusnák,
v 70. min. po centri Chrenovského upravil na 2:0 Urgela.
ŽK: Krivjančin - Gavlák. Pred 150 divákmi rozhodoval Doboš.
ČADCA: Vancel - Pavlík, Šimášek, Gončár, Húska (46. Školík), Kavuliak, Šustek, Gavlák, Šulgan (77. Privara), Šuty, Kanálik.

KYSUCKÉ NOVÉ MESTO -
BYTČA 0:1 (0:1).
Gól: 13. Beneš.
Zápas sa začal rýchlym tempom na oboch stranách. Už v 6. min. sa mohli dostať Kysučania do vedenia, ale Chovanec prehlavičkoval prázdnu bránu. Vzápätí po rohovom kope Chrenkova strela padla na brvno Kuciakovej bránky. V 13. min sa v trestnom území Kysučanov najlepšie zorientoval Beneš a dal vedúci gól hostí. V 32. min. po peknej útočnej akcii Kysučanov v gólovej pozícií Bočejovu strelu na bránu obranca Bytče zrazil na rohový kop. Do konca prvého polčasu sa na stave nič nezmenilo. V druhom polčase sa tempo hry zrýchlilo a už v 60. min mohli Kysučania vyrovnať Molnárom, ale jeho strelu zlikvidoval Hájek. V 75. min. sa vyznamenal Kuciak, keď prudkú strelu Beneša kryl. Domáci od 77. min. hrali bez vylúčeného Horváta, čo dokázali hostia dokonale využiť. Stále obliehali Kuciakovu bránu, ale obrana Kysučanov dokázala odolať tlaku hostí. V 89. min. Beneš nastrelil brvno Kuciakovej bránky a na stave sa už do konca nič nezmenilo.
ŽK: Gapa - Zaťek. ČK: Horvát. Rozhodoval Fízel, 320 divákov.
K. N. MESTO: Kuciak - Vlček (55. Macek), Gapa, Pavlus, Horvát, Vlček Radoslav, Chovanec, Bočej, Molnár, Genčúr (84. Janec), Pučala (55. Toka). Tréner: Gerhát.
BYTČA: Kostolný Hájek - Takáč, Zaťek, Trnovec (79. Klimek), Chrenko, Bezák, Čikota, Gajdošík, Bujný, Beneš, Raždík (53. Zábavčík). Tréner: Kostolný.

PODBREZOVÁ B –
KYSUCKÝ LIESKOVEC 4:2 (3:1)
Góly: 6. a 33. Belko, 26. a 74. Pančík - 15. Sedliačik, 77. Baláž.
Rušné stretnutie s množstvom dobrých gólových príležitostí lepšie zvládli domáci. V úvode stretnutia Baláž hlavičkoval do rúk domáceho brankára. V 6. min. po vhadzovaní lopty z päťky prízemnou strelou do rohu brány hostí získal vedenie pre domácich Belko. V 15. min. Sedliaček prudkou strelou vyrovnal na 1:1. V 21. min. z rýchleho protiútoku hostí nastrelil ľavú tyč domácej brány Baláž. V ďalších minútach sa prezentovali prudkými strelami domáci hráči, z ktorých Pančík zvýšil na 2:1.
O chvíľu nato Belko lobom ponad brankára upravil na 3:1. V 47. min. prudkú strelu Baláža bravúrne vyrazil brankár na roh. O chvíľu nato Špulica nastrelil pravú tyč brány hostí. Čisté gólove príležitosti domácich nevyužili Turňa a z hostí Dančík. V 74. min prekonal brankára hostí domáci Pančík a stav stretnutia na 4:2 upravil krížnou prízemnou strelou Baláž.
ŽK: Rusko, Belko - Dančík, Hornák. Rozhodoval Kuchársky, 230 divákov.
K. LIESKOVEC: Magerčiak (46. Mihalka) - Blahuta, Hornák, Matúš, Dančík, Vojvoda, Hrbek, Gállik, Sedliaček, Sýkora, Baláž.
OSTATNÉ VÝSLEDKY: Rakytovce - Turčianske Teplice - odložené pre chorobu domácich. Žiar n/Hronom - L. Mikuláš 3:1 (2:1), 15., 71. Páleník, 45. Flašík - 30. Kašpar. Lučenec - Revúca 5:0 (4:0), 1. a 2. Doležal, 15. Drugda, 59. Püspöky, 69. Rapi. Dolný Kubín - Ružomberok B 3:1 (1:1), 19. a 53. Kubáni, 75. Dzúrik - 4. Sedlák. 1. Zvolen 7 5 1 1 13:3 16
2. Ružomberok B 6 5 0 1 15:7 15
3. D. Kubín 7 4 2 1 21:8 14
4. Dukla B 7 4 2 1 14:5 14
5. Lučenec 7 3 3 1 14:5 12
6. T. Teplice 5 4 0 1 10:4 12
7. Žiar n/H 7 3 2 2 11:10 11
8. Bytča 7 3 2 2 7:8 11
9. Žilina B 6 3 1 2 7:6 10