Mužstvo z Hrabového stále bez víťazstva

I. trieda Ani v 8. kole II. triedy sa mužstvu z Hrabového nepodarilo zvíťaziť, a tak má len tri body za tri remízy. Napreduje Nezbudská Lúčka, ktorá si v nedeľu zo Zbyňova doviezla ďalšie tri, dôležité body. Na druhú priečku sa dostali Rajecké Teplice-K

Ani v 8. kole II. triedy sa mužstvu z Hrabového nepodarilo zvíťaziť, a tak má len tri body za tri remízy. Napreduje Nezbudská Lúčka, ktorá si v nedeľu zo Zbyňova doviezla ďalšie tri, dôležité body. Na druhú priečku sa dostali Rajecké Teplice-Konské, ktorých súperi vyťahovali loptu zo siete až päťkrát.
Zbyňov – Nezbudská Lúčka 1:2 (0:1). 60. R. Urík - 15., 75. Cigánik. Hostia začali lepšie a už v prvej štvrťhodine dali aj prvý gól. Potom domáci začali hrať, v druhom polčase vyrovnali, mali ešte dve, tri čisté šance, tie však nevyužili. Záver patril zasa hosťom z Nezbudskej Lúčky. R Strna, 40. ZBYŇOV: Stráňanek - Martinka, Dolník, Miškovský, M. Urík, Jánošík, Martin Mišiak, Babčan, Jamečný, Gažúr (45. Miloš Mišiak), R. Urík (84. Sandanus). NEZBUDSKÁ LÚČKA: Hruška - Ľ. Kubo (57. Hlávka), Michal Ondráš, M. Samec, P. Samec, R. Kubo, E. Kubo (78. V. Samec), Dugovič (83. E. Samec), Miroslav Ondráš, Cigánik, Krivko.
Rašov – Višňové 2:0 (2:0). 25. Tretinár, 35. Lacko. Zápas s množstvom nepremenených šancí domácich, do ktorého veľmi dobre zapadli aj rozhodcovia. R Krupík, 100. RAŠOV: Hubocký - M. Kadáček, Prášek, Butko, Marek Lacko, P. Michálek, Vrábel, Tretinár, Kresáň, S. Lacko, R. Kadáček, striedali Ondruš, Ragula. VIŠŇOVÉ: Paprčiak - Šimko, J. Husárik, M. Laš, Šupej, Čulák, P. Stromček, Franček, Gaško, Vojtyla, Valica, striedali Strelička, M. Stromček, Martin Husárik.
Turie – Hlboké 2:1 (0:1). 60., 80. Manga - 25. S. Konečný. Súper sa na domácich trochu vytiahol, prišiel v pozmenenej zostave oproti minulým zápasom a bolo to vidieť aj na jeho hre. Prvý polčas bol zo strany domácich dosť nepresný a aj brankár hostí im bol prekážkou, pochytal, čo sa dalo. Po prestávke už nastúpilo celkom iné mužstvo domácich, zatlačili súpera do defenzívy a strelili dva dôležité góly, ktoré znamenali ich zaslúžené víťazstvo. R Chaban, 100. TURIE: Mičky - Valíček, M. Tandara, Kúdelka, G. Chovanec, Manga, Tvrdý (80. Tvrdý), Machyna, D. Tandara, Pirošík (75. Lokaj), Špagľa. HLBOKÉ: Kutnár - D. Konečný, S. Konečný, Hoferica, Zaduban, P. Adamov, Sekáč, L. Blaško, R. Puchoň, Vršanský, Zátek.
Bytčica – Hrabové 2:1 (2:1). 6., 12. M. Zuziak - 42. J. Gajdošík. Obojstranne vyrovnaný futbal, domáci mali rýchly úvod aj s množstvom šancí, avšak nevyužitých. Potom sa hostia chytili gólom na 2:1. V druhom polčase sa už len dohrávalo. R Daubrava, 60. BYTČICA: Malich - Kudla (81. Paráč), Šeliga, Morvay (70. Repkovský), M. Zuziak, Štaffen, Ďuriš (85. Ľ. Zuziak), Klobucký, Keblušek, Baleja, Mintál. HRABOVÉ: Bunta - Rybárik, Hrabovský, M. Sedliak, Jozef Sedliak, Šimon, Remeš (80. Daniš), Juraj Sedliak, J. Gajdošík, Sedlák, M. Hraboš.
Rajecké Teplice-Konská – Bánová B-Brezany 5:2 (2:1). 15., 65, Úkrop (prvý z pok. kopu), 42. Sopko, 55., 75. Repkovský (prvý z pok. kopu), - 30. Pecko (z pok. kopu), 85. Kosa. Hráči rezervy Bánovej pricestovali do Rajeckých Teplíc s ôsmimi hráčmi z áčka. Od prvej minúty to bol výborný zápas, už v 15. min. sa domáci ujali vedenia. Hostia o pár minút vyrovnali. Pred koncom polčasu sa domáci opäť ujali vedenia. Druhý polčas opäť patril domácim a keď zvýšili na 3:1, hostia z Bánovej sa položili. R Mintál, 150. RAJECKÉ TEPLICE-KONSKÁ: Hubočan - Čulík, Šramo (75. Remšík), Repkovský, Blahušiak, Pleva, L. Baránek, Úkrop, Sopko, Zigo, O. Baránek. BÁNOVÁ B-BREZANY: Petrík - Štaffen, Dominik Pecko, Kosa, Michulek, Hýll, Daniel Pecko, Trnovec, Ďurica, Hudec, Červený, striedal Zavadzan, Valášek, Mariniak.
Zádubnie – Závodie 0:1 (0:1). 15. Bronček. V prvom polčase hostia dali z jedinej šance, ktorú mali, gól. Domáci však svoje šance premeniť nedokázali. V druhom polčase domáci tlačili, ale ich snaha dať gól sa nepodarila naplniť. R Oravec, 80. ZÁDUBNIE: Frátrik - Majer, Januš, Holeš, Talafa, Pechočiak, Hošták, Sucháň (67. Studník)P. Belanec, Jankula, Heiser. ZÁVODIE: Trnka - Hruboška, Štaffen, Sekerka, Mitringa, R. Šoška (85. Mahút), Mišúr, Gamboš, Randík, Ftorek, Bronček.
Kotešová – Dlhé Pole 1:1 (0:1). 86. Košík - 5. Adamík. Susedské derby začali domáci nervózne, aj preto sa dopustili hrubej chyby, keď domáci obranca nahral presne na nohu Adamíkovi, ktorý nezaváhal a poslal hostí do vedenia. Domáci sa zo šoku nevedeli spamätať prakticky celý zápas, až po prestriedaní sa trochu dostali do tempa, z čoho rezultoval aj vyrovnávajúci gól. R Bronček, 80. KOTEŠOVÁ: Frolo - Lacek (70. Ostrochovský), Košík, Milan Žilinčár (49. Mikulík), B. Bujný, M. Bujný, Gašperec, Galovič (75. Hranica), Urban, Martin Žilinčár, Kendy. DLHÉ POLE: Bohdan - Šušlík, M. Feranec, R. Fuljer (90. Marančík), P. Fuljer (65. Janešík), K. Feranec, Šimulák, Adamík, Tornáry, Hlavoň, Dzúrik.
1. Nezbudská Lúčka8 6 1 1 18:5 19
2. Raj. Teplice-Konská8 5 1 2 18:11 16
3. Závodie 8 4 2 2 11:14 14
4. Kotešová 8 4 2 2 20:14 14
5. Rašov 8 4 1 3 23:11 13
6. Turie 8 4 1 3 21:13 13
7. Bytčica 8 4 1 3 19:15 13
8. Dlhé Pole 8 4 1 3 13:14 13