Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

Dospelí III. LIGA, 10. kolo – 10. októbra 2004 o 14.30 h: Bytča – Žilina B (Sikora – Ďuroška, Vorel – Schneider). IV. LIGA sk. SEVER, 10. kolo – 10. októbra 2004 o 14.30 h: Dolný Hričov – Martin (Braučok – Peter Turňa, M. Gonda – Šmilňák), Rudinská – Bán

Dospelí
III. LIGA, 10. kolo – 10. októbra 2004 o 14.30 h: Bytča – Žilina B (Sikora – Ďuroška, Vorel – Schneider). IV. LIGA sk. SEVER, 10. kolo – 10. októbra 2004 o 14.30 h: Dolný Hričov – Martin (Braučok – Peter Turňa, M. Gonda – Šmilňák), Rudinská – Bánová (Náther – Zelezník, Perašín – Kysel), Lietavská Lúčka – T. Štiavnička (Harezník – Drozd, Ondruš – Piatek), Stráňavy – Námestovo (Tilesch – Žuffa, Mikula – Repa). V. LIGA sk. A, 10. kolo – 10. októbra 2004 o 14.30 h: Skalité – Belá (Škvarek – Vojvoda, Rohoň – Oravec), Rosina – Teplička (Lauček – Švec, Grznár – Holáčik), Makov – Trnové (Tomčík – Droppa, Jacko – Piaček), Stará Bystrica – Predmier (Uhorskai – Kuska, Šalata – Borcovan), Varín – Rajec (Beňo – M. Poliak, Tutura – Ševec). I. TRIEDA, 10. kolo – 10. októbra 2004 o 14.30 h: Zbyňov – Rašov (Oravec, Milo, Kubala, Krajčí), Turie – Nezbudská Lúčka (Mihálik, Martinec st., Hôrecký, I.Krško), Bytčica – Višňové (Gaňa, Gamboš, Bronček, Schmidt), Raj. Teplice-Konská – Hlboké (Mihálik, Bugala, Sklenár, Hruboška), Zádubnie – Hrabové (L. Rogoň, Taraba, Švorčík, Sandanus), Kotešová – Bánová B-Brezany (Gašpierik, Capko, Kováč, Šupka), Dlhé Pole – Závodie (Chaban, M. Rogoň, Cinko, Papík). II. TRIEDA, 10. kolo – 10. októbra 2004 o 14.30 h: Divinka – Kamenná Poruba (Kúdelka, Daubrava), Štiavnik – Horný Hričov (Krajči, Dobroň, Rujbr), Súľov – Hričovské Podhradie (Mikurda, Peťko, Baláž), Terchová – Fačkov (Strna, Hruboš, Rybárik, Taraba), Stránske – Krasňany (9. 10., Hruboš, Kováč, R. Martinec), Považský Chlmec – Lietava (9. 10., Hôrecký, Krajči, Papík), Kotrčina Lúčka – Podhorie (Bariak, Skukálek). III. A. TRIEDA, 8. kolo – 10. októbra 2004 o 14.30 h: Dolná Tižina – Kunerad (Bačinský, Gábriš), Nededza – Rajec B (Sobola, Skotnický) Zástranie – Gbeľany (Lietavec, Papík), Mojš – Bitarová (Mintál, Bugáň), Veľká Čierna – Zádubnie (Juríček, Melo). III. B TRIEDA, 8. kolo – 10. októbra 2004 o 14.30 h: Jablonové – Svederník (Vaškovič, Mackovčin), Hôrky – Ovčiarsko (Matejčík, Tarač), Kolárovice – Divina (Ondrušík, Kubo), Hliník – Petrovice (Krupík, R. Martinec, V. Krško).
Dorast
I. LSD, 12. kolo – 13. októbra 2004 o 11.00 h: Žilina – Podbrezová (L. Lúčka, SFZ – Putra, Vojtek – SFZ). I. LMD, 12. kolo – 13. októbra 2004 o 13.30 h: Žilina – Podbrezová (Hreus – Vojtek, Putra). II. LSDV a LMDV, 11. kolo – 10. októbra 2004 o 13.00 -15.30 h: Žilina B – Radvaň (Strážov, Králik – I. Szabó, Močiliak – Baják). III. LSD a LMD, 10. kolo – 10. októbra 2004 o 10.00-12.30 h: Bánová – Nová Baňa (Petrák st. – Cerchlan, ObFZ ZA – Kmoško), Č. Balog – Bytča (Grenčík – Ozán, ObFZ BB – Perašín). IV. LIGA sk. SEVER, 10. kolo – 10. októbra 2004 o 12.00 h: Dolný Hričov – Belá (9. 10. o 14.30, Korenčík – ObFZ ZA), Rosina – Lisková (Grznár – Švec – Holačik), Štiavnik – Liptovský Hrádok (Dobroň – ObFZ ZA), Stráňavy – Rabča (9. 10. o 14.30, Krško – ObFZ ZA), Rajec – Krásno (Kubala – ObFZ ZA). V. liga sk. A, 10. kolo – 10. októbra 2004 o 12.00 h: Skalité – Kamená Poruba (9. 10. o 14.30, Čambora – Halfar), Bytčica – Radoľa (Gamboš – ObFZ ZA), Staškov – Divina (Kupka – ObFZ CA), Podvysoká – Predmier (Greňo – ObFZ CA), Varín – Žilina C (9. 10. o 14.00, Žeriava – ObFZ ZA). I. TRIEDA, 10. kolo – 10. októbra 2004 o 12.00 h: Mojš – Kunerad (Bugáň, Mintál), Veľké Rovné – Višňové (R. Martinec, Krupík), Raj. Teplice-Konská – Trnové (Sklenár, Bugala), Hôrky – Hrabové (Tarač, Matejčík), Kotešová – Dlhé Pole (Kováč, Capko), Terchová – Podhorie (Rybárik, Hruboš). II. TRIEDA, 8. kolo – 10. októbra 2004 o 12.30 H: Petrovice – Horný Hričov (Kubo, Ondrušík), Zástranie – Gbeľany (Papík, Lietavec), Považský Chlmec – Rašov (Taraba, Švorčík), Krasňany – Nededza (Skotnický, Sobola).
Žiaci
II. LSŽS a LMŽS, 10. kolo – 9. októbra 2004 o 10.00-12.00 h: Závažná Poruba – Krásno (10. 10. o 12.30, Súhrada – Chovanec), Žilina B – Nižná (ObFZ ZA – ObFZ ZA). III. LSŽ a LMŽ sk. A, 10. kolo – 9. októbra 2004 o 10.00-12.00 h: Čierne – Bytča (Drozd – Greňo), Žilina C – Korňa (Coma – Brodňan), Veľké Rovné – Rajec (Korista – Zachar). I. LSŽS a I. LMŽS, 9. kolo – 9. októbra 2004 o 10.00-12.00 h: Žilina – Č. Balog (Závodie, Sikora – Cimprich, Knapec), Belá – Ružomberok (Vorel – Michulek, Gamboš). I. TRIEDA SŽ a MŽ sk. A, 11. kolo – 11. októbra 2004 o 10.00 – 12.00 h: Kamenná Poruba – Stráňavy (Juríček, Oravec), Bánová – Zbyňov (Wojčík, Červený), Bytčica – Višňové (Krajíček, Mintál), L. Lúčka – MŠK Žilina D (Červená, Daubrava). I. TRIEDA SŽ a MŽ sk. B, 11. kolo – 9. októbra 2004 o 10.00 – 12.00 h: Dlhé Pole – Štiavnik (Hazda, A. Gábriš), Varín – Predmier (Wojčík, Žeriava), Raj. Teplice – Rosina (Šupej, Podhradský), Terchová – Teplička (J. Martinec ml., R. Martinec). II. TRIEDA sk A, 8. kolo – 10. októbra 2004 o 10.00 h: Turie – Hôrky (Martinec st.), Babkov – Jasenové (Hôrecký), Ďurčiná – Dolný Hričov (Melo), Stránske – Lietavská Svinná (Šupej), Fačkov – Lietava (Oravec). II. TRIEDA sk B, 8. kolo – 10. októbra 2004 o 10.00 h: Trnové – Dolná Tižina (Krajíček), Mojš – Nezbudská Lúčka (Bugáň), Zádubnie – Gbeľany (Paňák), Nededza – Kotrčina Lúčka (Skukálek), Brodno – Brezany (Červená). II. TRIEDA sk C, 8. kolo – 10. októbra 2004 o 10.00 h: Súľov – Rašov (Mackovčin), Jablonové – Hričovské Podhradie (Ondrušík), Divinka – Bitarová (Daubrava), Kotešová – Hlboké (Hazda), Petrovice – Hrabové (Kubo).

Skryť Vypnúť reklamu


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  1. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  2. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  3. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  4. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  5. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  6. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  9. Hygge ako životný štýl
  10. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 43 575
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 24 742
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 15 639
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 248
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 798
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 719
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 524
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 442
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 414
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 283
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Ide zatiaľ iba o čiastkové výsledky.

4 h

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.

7 h
Kapitán Strečna Jakub Beháň v zápase proti Višňovému (2:3). Trio bratov Beháňovcov nastrieľalo z dvadsiatich gólov FK Strečno v jesennej časti viac ako polovicu. Spomínaný Jakub ich dal päť, rovnako aj Marek. Tretí Patrik strelil jeden.

Futbalistom z obce na Váhu patrí až jedenáste miesto.

7 h

Uplynulý týždeň priniesol opäť zaujímavé udalosti.

16 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

9 h

Policajti prosia verejnosť o pomoc.

24. jan

Skríningové testovanie na Kysuciach prebehlo bez problémov.

24. jan

Už ste čítali?