Žilinské béčko rozstrieľalo Revúcu, predposledná Čadca porazila Bytču

III. LIGA
BANSKÁ BYSTRICA B – KYSUCKÝ LIESKOVEC 1:1 (0:1)
Góly. 86.Kovalčík - 22.Gállik
V súboji mužstiev o popredné miesta v tabuľke začala Dukla Banská Bystrica lepšie, keď Šišiak v 1. min. pred brankárom hostí Strakom zaváhal. Aktívnejšia Dukl

a neprenechávala hosťom príliš veľa priestoru. V 11. min. lopta z hlavy Šišiaka a v 14. min. Krivjančinova hlavička skončili vedľa brány hostí. Hostia sa dostali prvýkrát k slovu až v 22. min., keď po samostatnom úniku od polovice ihriska z ťažkého uhla skóroval Gállik. Od tohto momentu sa hostia zamerali už len na bránenie výsledku a pozorná obrana Reamosu nepustila Duklu do vážnejšej šance. Až v 86. min. Rusnák našiel centrovanou loptou nekrytého Kovalčíka a ten vyrovnával na 1:1. Tieňom zápasu bolo v závere vylúčenie Kunza za zbytočný faul na protihráča, ktorý mu faul oplácal a rozhodca poslal obidvoch predčasne pod sprchy. ŽK: 45. Šišiak, 55. Gašpar, 67. Kunzo - 39. Hornák, 89. Trnovec, ČK: 90. Kunzo - 90. Hrbek. Rozhodovali Szabó, 50 divákov.
REAMOS: Slíž - Blahuta, Hornák, Miholda, Dančík, Vojvoda, Hrbek, Gállik, Sedliaček, Sýkora, Trnovec. Tréner: J. Fábra.Ľubomír Šajban

ČADCA – BYTČA 1:0 (0:0)
Gól: 55. Škorík.
Úvodných dvadsať minút mali viac z hry domáci, keď okrem troch rohov mali tutovky na kopačkách v 17. min. Gábriš, keď jeho hlavičku zblízka Klec vyrazil po rohovom kope Šulgana nad brvno. V 20. minúte po závare Gavláka a Šutého obrana hostí len s námahou odvracala. V 26. min. sa peknou strelou prezentoval Gavlák, ale Klec jeho pokus zmaril. Ešte v 45.min. ďalšiu bombu Gavláka obrana súpera odvrátila. Hneď po obrátke, po rohovom kope opäť dobre zasiahol Vancel proti Trnovcovi. Z domáceho protiútoku Gábrišova hlavička letela tesne vedľa brány a vzápätí hlavička Gábriša trafila brvno. V 52. min. hostia vykopli loptu z prázdnej brány po strele Šulgana, ale v 55. min. predsa len zahrmelo, keď Škoríkov lob padol do siete. V 59. minúte priamy kop Šutého Klec s námahou vyrazil. V 71. min. po strele Šusteka zaváhal Šutý. V 77. min. do žrďe trafil Gavlák. Hostia v 88. min. z dobrej pozície po rýchlom protiútoku prestrelili bránu zásluhou Bezáka. ŽK: Šustek, Kavuliak - Takáč, Klinik, Raždík. Rozhodovala Likavcová, 260 divákov.
ČADCA: Vanceľ - Pavlík, Gončár, Gábriš, Kavuliak, Jaroš, Šustek, Gavlák, Šutý (86. Húska), Škorík (83. Krištofík), Šulgan. Tréner: Strapač Pavol.
BYTČA: Klec - Takáč, Zátek, Trnovec (64. Zábavčík), Klimík, Bezák, Čikota, Raždík, Chrenko, Beneš, Gajdošík.Eduard Halada

ŽILINA B - REVÚCA 6:0 (3:0)
Góly: 5. Nemec, 13. Šimček, 44. Staš, 66. Gottwald, 70. Rapáň, 89. Tabak.
Začiatok zápasu bol v réžii Žilinčanov, keď do piatej minúty sa hralo len na polovičke hostí. Prišla ale situácia, keď Bažík trafil tyč a odrazenú loptu strelil Gottwald do brvna a vzápätí Nemec poslal loptu za bránkovú čiaru. V 13. min. po útoku domácich prudkou prízemnou strelou Šimček prekonal Olejníka. Hra sa začala presúvať do stredu ihriska a hostia sa častejšie dostávali do šestnástky domácich, ale nedokázali sa strelecky presadiť. V 40. min. Nemcova strela išla tesne vedľa ľavej tyče Olejníka. V závere prvého polčasu sa strelecky presadil Staš. V druhom polčase tlak domácich pokračoval a v 66. min. Gottwald dal štvrý gól. V 70. min. mal možnosť Gottwald v gólovej pozícii dosiahnúť gól, ale jeho strela išla tesne nad brvno. Rapanova prudká strela spoza skončila po piatykrát v sieti hostí. Tlak domácich stále narastal, ale strely Rapana a Staša minuli svoj cieľ. V 87. min. trafil Pecko brvno. V závere stretnutia strelil Tabak ešte šiesty gól domácich. Rozhodoval Ihring, 70 divákov.
ŽILINA B: Kuciak - Klapčík, Hubočan, Staš (85. Tabak), Minarčík, Pecko, Trhančík, Bažík (46. Janiš), Nemec (62. Rapáň), Gottwald, Šimček.Vladimír Psotný

KYSUCKÉ NOVÉ MESTO –
ŽIAR NAD HRONOM 2:1 (1:0)
Góly: 3. Holáň, 89. Kohút - 88. Páleník.
Hneď od začiatku zápasu začali udávať tempo hry Kysučania. V 3. min. Holáň dosiahol vedúci gól domácich. Kysučania v tlaku pokračovali a strelu Pučalu v 9. min. dokázal Gašpír kryť. Vzápätí strela Genčúra v 13. min. išla tesne nad brvno. Horúco nastalo pred domácou bránou v 17. min., keď sa do šestnástky nasťahovali hostia. Tu sa ale vyznamenala kysucká obrana, keď tlaku dokázala odolať. Potom strely Molnára a Gapu leteli tesne nad brvno. V druhom polčase sa hra v poli vyrovnala a už v 53. min. mal Číž možnosť vyrovnať, ale jeho hlavička išla tesne vedľa ľavej tyče Kuciakovej brány. Mužstvá sa navzájom kontrolovali. Pred šestnástkou sa navzájom atakovali a nedovolili ohrozovať brankárov. V 83. min. mal možnosť upraviť stav Pučala, ale jeho strela išla tesne vedľa. V 88. min. Páleník dosiahol vyrovnávajúci gól hostí. Kysučania strhli víťazstvo na svoju stranu, keď sa im to podarilo gólom Kohúta v 89. min. ŽK: Čepela, Genčúr - Obert. Rozhodoval Kadlec, 320 divákov.
K. N. MESTO: Kuciak - Vlček Rastislav, Gapa, Pavlus, Čepela, Vlček Radosla, Pučala, Holáň (87. Kohút), Molnár, Genčúr, Chovanec. Tréner Staškovan Ján.

OSTATNÉ VÝSLEDKY: Zvolen - Ružomberok B 2:1 (1:0), 18. Škopík, 68. Borgoň - 86. Jurčo. Dolný Kubín - Liptovský Mikuláš 0:1 (0:1), 43. Laco. Lučenec - Turčianske Teplice 3:0 (0:0), 53. Baláško, 67. Doležal, 80. Gibala. Podbrezová B/Valaská - Rakytovce 1:2 (0:1), 86. Špulica - 5. Špirka, 55. Fojtík.
1. Zvolen 10 7 1 2 19:6 22
2. Lučenec 10 5 4 1 19:6 19
3. Dukla B 10 5 4 1 17:6 19
4. T. Teplice 8 6 0 2 16:7 18
5. Ružomberok B 9 5 2 2 16:9 17
6. Rakytovce 9 5 1 3 21:12 16
7. Žiar n/H 10 4 3 3 17:15 15
8. D. Kubín 10 4 2 4 21:16 14