Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

Dospelí III. LIGA, 11. kolo – 17. októbra 2004 o 14.00 h: Žilina B – K. Lieskovec (K. N. M, Fazekaš – Horný, Baranček – Truban), Revúca – Bytča (Urda – Pavol Turňa, Medveď – J. Hrčka).

Dospelí
III. LIGA, 11. kolo – 17. októbra 2004 o 14.00 h: Žilina B – K. Lieskovec (K. N. M, Fazekaš – Horný, Baranček – Truban), Revúca – Bytča (Urda – Pavol Turňa, Medveď – J. Hrčka).
IV. LIGA sk. SEVER, 11. kolo – 17. októbra 2004 o 14.00 h: Krásno – D. Hričov (Mihálka – Vojtek, Tilesch – Repa), T. Štiavnička – Stráňavy (Bencúr – Tóth, Bulla – Hurík), Trebostovo – L. Lúčka (Paňko – Dvorštiak, Kubáni – Kmoško), Bánová – Valča (Grenčík – Jodas, Fábry – Mušák). V. LIGA sk. A, 11. kolo – 17. októbra 2004 o 14.00 h: Rajec – Skalité (Jakubjak – Holub, Kuska – Borcovan), Raková – Varín (Rohoň – Kuteľ, Vojvoda – Piaček), Predmier – K. N. Mesto B (Tutura – Chudý, Žbirka – Oravec), Trnové – S. Bystrica (M. Poliak – Močiliak, Blahušiak – V. Ďurana), Strečno – Makov (Švec – Lauček, Pagáč – Balko), Teplička – Oščadnica (Frančák – Uhorskai, Čunderlík – Muráň), Belá – Rosina (Holeša – Droppa, Tomčík – Liška). I. TRIEDA, 11. kolo – 17. októbra 2004 o 14.00 h: Závodie – Zbyňov (Krajči, Capko, Korenčík, Sandanus), Bánová B – Dlhé Pole (16. 10. o 12.30, Bariak, Sklenár, Taraba, I. Krško), Hrabové – Kotešová (Kováč, Mackovčin, Krajčí), Hlboké – Zádubnie (Taraba, Strna, Mintál, V. Krško), Višňové – R. Teplice (Skukálek, Kúdelka, Baláž), N. Lúčka – Bytčica (Bariak, Gaňa, Oravec, Schmidt), Rašov – Turie (Bugáň, Chaban, Rujbr). II. TRIEDA, 11. kolo – 17. októbra 2004 o 14.00 h: Podhorie – Divinka (Krupík, Kubo, Gábriš), Lietava – K. Lúčka (Cinko, Lietavec, Beniač, Hruboška), Krasňany – P. Chlmec (16. 10., Melo, Lietavec, Skotnický), Fačkov – Stránske (Bugala, Červený), H. Podhradie – Terchová (Bronček, Peťko, Bačinský), H. Hričov – Súľov (L. Rogoň, Papík, Kristlbauer), K. Poruba – Štiavnik (M. Rogoň, Gašpierik, Knapec, Taraba). III. TRIEDA sk A, 9. kolo – 17. októbra 2004 o 14.00 h: Brodno – D. Tižina (Hôrecký, Lemeš, Šupka), Bitarová – V. Čierna (Vaškovič, Mikurda), Gbeľany – Mojš (Skotnický, Juríček), Rajec B – Zástranie (16. 10., M. Rogoň, Kúdelka), Kunerad – Nededza (Milo, Daubrava). III. TRIEDA sk B, 9. kolo – 17. októbra 2004 o 14.00 h: Petrovice – V. Rovné (R. Matrinec, Melo), Divina – Hliník (Sklenár, Sobola, Sikora, Papík), Ovčiarsko – Kolárovice (Tarač, Hruboš), Svederník – Hôrky (Martinec st., Ondrušík).
Dorast
III. LSD a LMD, 11. kolo – 17. októbra 2004 o 10.00-12.30 h: Bytča – Ružomberok B (Čuboň – Halfar, ObFZ ZA – Smilňák), Námestovo – Bánová (16. 10., I. Szabó – Vrtich, ObFZ DK – Piatek). IV. LIGA sk. SEVER, 11. kolo – 17. októbra 2004 o 11.30 h: Krásno – D. Hričov (Vojtek – Tilech – Repa), Rabča – Rajec (Reguly – ObFZ DK), L. Hrádok – Stráňavy (16. 10. o 14.00, Tomčík – Droppa), Rudina – Štiavnik (16. 10. o 14.00, Chládek – ObFZ CA), Belá – Rosina (Tomčík – Droppa – Liška). V. LIGA sk. A, 11. kolo – 17. októbra 2004 o 11.30 h: Žilina C – Skalité (Závodie, Korenčík – ObFZ ZA), Raková – Varín (Kuteľ – Vojvoda – Piaček), Predmier – Svrčinovec (Chudý – Žbirka – Oravec), Divina – Podvysoká (Sikora – ObFZ ZA), Vysoká – Bytčica (Petrák – ObFZ CA), K. Poruba – K. Lieskovec (Knapec – ObFZ ZA). I. TRIEDA, 11. kolo – 17. októbra 2004 o 11.30 h: Podhorie – Mojš (Gábriš, Kubo), D. Pole – Terchová (Ondrušík, Martinec st.), Hrabové – Kotešová (Mackovčin, Kováč), Trnové – Hôrky (Mikurda, Vaškovič), Višňové – R. Teplice (Kúdelka, Skukálek), Teplička – V. Rovné (Lemeš, Hôrecký), Kunerad – Turie (Daubrava, Milo). II. TRIEDA, 9. kolo – 17. októbra 2004 o 11.30 h: Nededza – D. Tižina (Oravec, Gaňa), Rašov – Krasňany (Chaban, Bugáň), Gbeľany – Zádubnie (Juríček, Skotnický), H. Hričov – Zástranie (Papík, Kristlbauer).
Žiaci
I. LSŽS a LMŽS, 10. kolo – 16. októbra 2004 o 10.00-12.00 h: Revúca – Belá (Parobek – Löcsös, Hrmo), Žilina – Čadca (M. Ondák – L. Ondák, Dobroň). II. LSŽS a LMŽS, 11. kolo – 16. októbra 2004 o 10.00-12.00 h: T. Teplice – Žilina B (Ligas – Škvarek), L. Mikuláš – Z. Poruba (Jamník, Lauček – Beňo). III. LSŽ a LMŽ sk. A, 11. kolo – 16. októbra 2004 o 10.00-12.00 h: Rajec – Čierne (Brodňan – Knapec), Raková – V. Rovné (Čambora – Staškovan), Bytča – Žilina C (Holeša – Gamboš). I. TRIEDA SŽ a MŽ sk. A, 12. kolo – 16. októbra 2004 o 10.00 – 12.00 h: Stráňavy – R. Teplice (Wojčík, M. Rogoň), Rosina – Bytčica (Červená, J. Martinec ml.), Višňové – Žilina D (Šupej, Podhradský), L. Lúčka – Bánová (Bačinský, Daubrava), Zbyňov – K. Poruba (Hazda, Juríček). I. TRIEDA SŽ a MŽ sk. B, 12. kolo – 16. októbra 2004 o 10.00 – 12.00 h: Teplička – Belá (Krajíček, R. Martinec), Predmier – D. Pole (Krajči – Hôrecký), Štiavnik – Krasňany (Kristlbauer, Papík). II. TRIEDA sk A, 9. kolo – 17. októbra 2004 o 10.00 h: Lietava – Turie (Šupej), L. Svinná – Fačkov (Beniač), D. Hričov – Stránske (Bačinský), Jasenové – Ďurčina (Červený), Hôrky – Babkov (Paňák). II. TRIEDA sk B, 9. kolo – 17. októbra 2004 o 10.00 h: Brezany – Trnové (16. 10., Gábriš), K. Lúčka – Brodno (Hazda), Gbeľany – Nededza (Juríček), N. Lúčka – Zádubnie (Krajíček), D. Tižina – Mojš (Červená). II. TRIEDA sk C, 9. kolo – 17. októbra 2004 o 10.00 h: Hrabové – Súľov (Melo), Hlboké – Petrovice (Strna), Bitarová – Kotešová (Hruboš), H. Podhradie – Divinka (Wojčík), Rašov – Jablonové (R. Martinec).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 39 431
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 37 630
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 10 383
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 343
  5. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 007
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 962
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 226
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 942
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 742
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 637
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Uzávierka bude realizovaná prenosným dopravným značením a náležite poučenými osobami.

10 h

Situácia v Žiline je po otvorení odberových miest pokojná.

15 h

Poliaci sú rozmiestnení v okresoch Čadca, Kysucké Nové Mesto, Žilina, Martin, Ružomberok a Tvrdošín.

16 h
Testovanie na koronavírus.

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Žiline.

19 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

14 h

Situácia v Žiline je po otvorení odberových miest pokojná.

15 h

Účasť je oveľa nižšia, ako mesto očakávalo.

14 h

Na Slovensku za uplynulý deň pribudlo 1 544 pozitívne testovaných ľudí formou PCR testov a 2 097 pozitívne testovaných antigénnymi testami.

18 h

Už ste čítali?