Majstrovstvá oblasti krajov Žilina, Banská Bystrica, Trenčín starších minibasketbalistov - 2. dvojkolo: ŠBK Handlová - MBK Žilina 21:50 (12:20) a 27:54 (16:22).
Body Žiliny: Hájek 12 v prvom a 5 v druhom zápase, Turček 10 + 1, Barčík 6 + 11, Cieslar 6 + 2, Mičian 5 + 4, Kucharovič 4 + 10, Iljaško 4 + 9, Hosnedl 2 + 4, Brokeš 1 + 4 a Šinko 0 + 4.
1. D. Kubín 4 3 1 162:75 7
2. Lučenec 4 3 1 185:102 7
3. Žilina 4 3 1 187:106 7
4. Žiar n/H 4 3 1 169:139 7
5. B. Bystrica 4 2 2 108:128 6
6. P. Bystrica 2 2 0 145:21 4
7. Handlová 4 0 4 69:215 4
8. L. Mikuláš 4 0 4 76:233 4
9. Prievidza 2 0 2 25:215 2
Majstrovstvá oblasti krajov Žilina, Banská Bystrica, Trenčín mladších žiačok - 1. dvojkolo: UMB Banská Bystrica - BK Teplička nad Váhom 18:44 (6:26) a 22:47 (10:25).
Body Tepličky: Cesneková 9 + 12, Mintálová 8 + 3, Hanuliaková 6 + 2, Kyselová 4 + 8, Káčerová 4 + 3, Nemčeková 3 + 6, Gápová 3 + 5, Martinčeková 3 + 2, Jančíková 2 + 4 a Jakubíková 2 + 2.
1. Žilina 2 2 0 200:23 4
2. Zvolen A 2 2 0 127:9 4
3. Ružomberok 2 2 0 140:74 4
4. Teplička n/V 2 2 0 91:40 4
5. UMB B. Bystrica 2 0 2 40:91 2
6. Prievidza 2 0 2 74:140 2
7. Handlová 2 0 2 9:127 2
8. Zvolen B 2 0 2 23:200 2
Majstrovstvá oblasti krajov Žilina, Banská Bystrica, Trenčín kadetov - 7. a 8. kolo: BK Fatran Žilina - IMC Považská Bystrica 48:73 (31:37).
Body Žiliny: Chodelka 11, Mičian 11, Káčer 10, Mravec 9, Faith 7.
BK Dolný Kubín "A" - MBK ZŠ Limbová Žilina "A" 103:60 (49:23).
Body Žiliny: Hoferica 12, Ďurana 11, Kuba a Vavrík po 7, Hrenák a Dlábik po 6, Lauko 4, Lazar 3.
BK Dolný Kubín "A" - MBK ZŠ Limbová Žilina "B" 143:44 (71:28).
Body Žiliny: Matiaška a Baník po 12, Kemka 8, Hanuliak a Holiš po 4, Hájek a Šlenker po 2.
BK Dolný Kubín "B" - MBK ZŠ Limbová Žilina "A" 45:134 (23:52).
Body Žiliny: Lauko 22, Dlábik 21, Prokop 20, Sládek 18, Kuba 15, Badík 12, Vavrík 9, Pikora 8, Hrenák 6 a Lazar 3.
BK Dolný Kubín "B" - MBK ZŠ Limbová Žilina "B" 85:96 (39:54).
Body Žiliny: Baník 26, Kemka 15, Holiš 13, Šlenker 11, Hájek 10, Matiaška 6, Repa 5, Beňadik a Kamenický po 4, Hanuliak 2.
1. Žilina A 7 6 1 676:342 13
2. P. Bystrica 7 6 1 634:383 13
3. Žiar n/H 7 6 1 619:410 13
4. D. Kubín A 6 6 0 865:253 12
5. Handlová A 8 4 4 684:640 12
6. Prievidza 7 4 3 629:360 11
7. Žilina B 7 4 3 517:598 11
8. Lučenec 7 3 7 632:491 10
9. Fatran Žilina 7 2 5 379:519 9
10. Handlová B 8 1 7 406:934 9
11. D. Kubín B 6 2 4 444:627 8
12. B. Bystrica 6 1 5 298:624 7
13. Bánovce n/B 7 0 7 205:807 7
Majstrovstvá oblasti krajov Žilina, Banská Bystrica, Trenčín kadetiek - 4. a 5. kolo: ŠŠK Žilina - AGM Banská Bystrica 63:84. BK Lučenec - Lokomotíva Žilina 0:30 kont. Bez priznania bodu za prehru (v zápase, ktorý vyhrala Lokomotíva 84:73, nastúpila v domácom tíme cudzia hráčka). Lokomotíva Žilina - ŠŠK Žilina 105:60.
1. Handlová 5 5 0 454:193 10
2. UMB B. Bystrica 5 5 0 378:202 10
3. Ružomberok 5 4 1 431:231 9
4. Lokomotíva Žilina 5 4 1 391:247 9
5. AGM B. Bystrica 5 3 2 350:283 8
6. Prievidza 5 2 3 303:335 7
7. D. Kubín 5 1 4 274:461 6
8. Lučenec 5 1 4 224:317 5
9. ŠŠK Žilina 5 0 5 249:467 5
10. Zvolen - Tepličky 5 0 5 178:496 5
Majstrovstvá oblasti krajov Žilina, Banská Bystrica, Trenčín juniorov - 5. kolo: MBK Tavros Športové gymnázium Žilina "A" - IMC Považská Bystrica 162:59 (88:25).
Body Žiliny: Tilandy 50, Tabačár 40, Závodný 19, Chrenák 16, Antoš 13, Milo 8, Kušnier 6 a Sojka 4. Domáci tím dosiahol v zápase 18 trojbodových košov!
MBK Glitel Žilina "B" - BKP Banská Bystrica 106:64 (57:33).
Body Žiliny: Nižný 25, Podhorský 21, Závodný 12, Schmida 10, Šebesta 9, Hrívik 6, Jáger a Papík po 5, Hoferica a Tomek po 4, Šočuvka 3, Ďurana 2.
1. D. Kubín 4 4 0 583:228 8
2. Žilina B 5 3 2 504:309 8
3. Žilina A 4 3 1 495:286 7
4. Prievidza 4 3 1 353:267 7
5. Handlová 4 3 1 301:305 7
6. Žiar n/H 5 2 3 382:450 7
7. P. Bystrica 5 1 4 252:628 6
8. B. Bystrica 4 1 3 279:322 5
9. L. Mikuláš 5 0 5 257:611 5
Autor: jh