Piatok, 25. jún, 2021 | Meniny má TadeášKrížovkyKrížovky

Prvé body Veľkej Čiernej

III. TRIEDA sk A D. Tižina – Nedzedza 4:2 (2:1), 30. Synek (11 m), 40. Hazda, 70. a 82. M. Chabada – 20. V. Peťko, 55. R. Peťko (11 m). Zápas bol od úvodných minút vyrovnaný. Hostia mali síce od úvodu viac z hry a dali aj prvý gól. Tižinčania však ešte d

III. TRIEDA sk A
D. Tižina – Nedzedza 4:2 (2:1), 30. Synek (11 m), 40. Hazda, 70. a 82. M. Chabada – 20. V. Peťko, 55. R. Peťko (11 m). Zápas bol od úvodných minút vyrovnaný. Hostia mali síce od úvodu viac z hry a dali aj prvý gól. Tižinčania však ešte do polčasu výsledok dvomi gólmi otočili. Po zmene strán Nededžania vyrovnali, ale domáci dvomi peknými gólmi Chabadu strhli víťazstvo v závere na svoju stranu. R Mihálik, 250. DOLNÁ TIŽINA: Halašta – Šmehýl, Hazda, Mihalčatin, Maťko, Bačinský, Kubik (64. D. Chabada), Synek, Zakopčan, Chabada (89. Lacek), Ďurina. NEDEDZA: Mackovčin – Smolka, Húlka (87. Zajac), Žeriava, Horecký, Žiak, Podešva, Kupčák, Hreus, V. Peťko, R. Peťko.
Zástranie – Kunerad 4:2 (2:1), 15., 40., 70. a 75 Šmehýl. Prvý polčas bol vyrovnaný, domáci však strelili dva góly a hostia z Kuneradu kontrovali len raz. Po zmene strán už Zástrančania zobrali taktovku zápasu pevne do svojich rúk a pridali ďalšie dva góly. R Peťko, 50. ZÁSTRANIE: Vajčovec – Martinek, Poliak, Pa. Mičica, Pe. Mičica, Mikušinec, Laurenčík, Lisko, L. Gašpierik, Šmehýl, Jaššo (65. Holeš). KUNERAD: M. Dolník – Prieložný, Hodas, Svrček, L. Horník, R. Capko, Kazimír, Škovránek, J. Dolník, Dubeň, M. Kazimír.
Mojš – Rajec B 3:1 (2:0). Diváci videli slušný zápas. Už v prvom polčase boli šance na oboch stranách, no premenili ich len domáci Mojšania. Prvý gól strelil po rohu a odrazenej lopte Honko z 25 metrov tvrdou strelou do šibenice. V druhom polčase ešte domáci zvýšili o jeden gól a zaslúžené tri body zostali doma. R Rybárik, 100. MOJŠ: Čuraj – Honko (85. Martinec), R. Milo, M. Solár, Rolko, Szarkozy, Remek, Hanús (46. Vršanský), J. Solár, Moravčík, Blaščák (50. J. Solár). RAJEC B: Lietavec – Babčan, Hájek, Martin Imrišek, Kadurík, R. Čerňanský, Marian Imrišek, Krajčoviech, M. Čerňanský, Jo. Pekara, Ja. Pekara.
V. Čierna – Gbeľany 1:0 (1:0), 25. L. Mihál. Už od začiatku zápasu bolo lepšie domáce mužstvo. Malo viacero šancí, z ktorých však premenilo len jednu. V druhom polčase hostia pritvrdili, obranu vysunuli, ale aj tak zostal zápas v réžii domáceho mužstva. R Papík, 50. VEĽKÁ ČIERNA: Jo. Bohdal – Jo. Lednický, Ra. Harant, Ma. Domanický, Jo. Harant, M. Domanický, L. Mihál, Ra. Bohdal, Ľ. Harant, Mucha (45. R. O. Harant), M. Mikula. GBEĽANY: Merian – M. Mrázik, P. Mrázik, Sočiak, Balala, Papala, Krajíček, Ovseník, Lodňan, Bielik, Kubena.
Brodno – Zádubnie B 3:1 (2:0), 32. B. Bříza, 40. Šmehýl, 68. Trnka. Tabuľkový líder v zápase s predposledným tímom nenechal nič na náhodu a po stálom tlaku už do prestávky vyhrával o dva góly. Hostia v druhom polčase po chybe domácich strelili gól, ale keďže Brodňanci pridali aj tretí presný zásah, zaslúžene vyhrali. R Tarač, 150. BRODNO: Majtán - Špirec, R. Bříza, Coloň, Randa, B. Bříza, Vallo (70. Gažo), Balta (30. Szadnár), Virdzek, Trnka, Šmehýl (46. Šutý).
1. Brodno 9 8 0 1 24:6 24
2. D. Tižina 9 7 1 1 29:7 22
3. Zástranie 9 6 1 2 26:13 19
4. Nededza 9 6 1 2 24:16 19
5. Mojš 9 5 2 2 23:14 17
6. Gbeľany 9 4 0 5 14:25 12
7. Kunerad 9 3 1 5 19:22 10
8. Bitarová 9 2 3 4 10:14 9