Na čele tabuľky je poriadna tlačenica

II. trieda Výsledky 12. kola Oblastného futbalového zväzu Žilina urobili na čele tabuľky poriadnu tlačenicu. Tri mužstvá majú 27 bodov a delia ich len počty vsietených a inkasovaných gólov. Zdá sa, že viacerí tréneri a vedúci mužstiev budú mať celú zimu

II. trieda
Výsledky 12. kola Oblastného futbalového zväzu Žilina urobili na čele tabuľky poriadnu tlačenicu. Tri mužstvá majú 27 bodov a delia ich len počty vsietených a inkasovaných gólov. Zdá sa, že viacerí tréneri a vedúci mužstiev budú mať celú zimu o čom rozmýšľať.
Divinka – Štiavnik 1:0 (1:0). 25. Hložný. Prvý polčas mala Divinka miernu prevahu, z trestného kopu nastrelili domáci brvno, rovnako zahodili jednu čistú gólovú šancu. V druhom polčase sa hra vyrovnala. Dve minúty pred koncom dostal červenú hráč Štiavnika za hrubú urážku rozhodcu. R Martinec st., 200. DIVINKA: Pika - Lokaj, Korista, Buček, Mourtada (46. Ovečka), Lalík (85. J. Miksák), D. Kubáň, A. Kubáň (60. Škorík), Holeša, Hložný, Slovák. ŠTIAVNIK: Rakovan – Frolo, Machciník, Kuciak, L. Mišutka, Radvan, Podolan, J. Pobjak, Sedala, P. Pobiak, Gajdoš.
Súľov – Kamenná Poruba 3:1 (2:1). 20. Marián Ďurajka, 40. Ľ. Hrehor, 65. Kereš - za domácich. Zápas začali lepšie hostia, ktorí už v 15. min. kopali pokutový kop, ale brankár domácich Hartiník ho chytil. Aj tak to však boli hráči Kamennej Poruby, ktorí sa ujali vedenia strelou spoza šestnástky. Domáci vyrovnávali v 20. minúte strelou zblízka Mariána Ďurajku. Ešte do polčasu zvýšili na 2:1 Ľ. Hrehorom. V druhom polčase zavŕšil víťazstvo domácich Kereš. R Skukálek, 70. SÚĽOV: Hartiník - M. Hrehor, Ďurec, Bušovský, R. Hudek, M. Danížek, R. Hrehor, Bušfy, Ľ. Hrehor, Marián Ďurajka, Kereš (70. Ďurkovský). KAMENNÁ PORUBA: Kmetík - Podkopčan, L. Kasman, Tretina, Ondrejka, R. Kasman, Stupňan, Jasenovský, Mičech, Kavecký, Štrba.
Terchová – Horný Hričov 2:0 (1:0). 25. Vantúch, 80. P. Hanuliak. Na ťažkom teréne domáci začali náporom a v 25. minúte Vantúch z priameho kopu otvoril skóre. Druhý polčas začali hostia nátlakom, na čo domáci odpovedali druhým gólom Hanuliaka. R Kristlbauer, 50. TERCHOVÁ: Závacký - P. Hanuliak Šupica, Sotolár, Zajac, Bobáň, Mažgút (80. Meško), Struhárňanský (50. Rybár), M. Hanuliak, Vantúch, Kováč (85. Falašta). HORNÝ HRIČOV: Slosarčík - Marián Vydra, Káčerík, Eichler, Bariak, Koštek, Šumichrast, Krajíček, Novisedlák, Bodis, Marián Vydra.
Stránske – Hričovské Podhradie 2:1 (0:1). 55. Ľ. Fašanok, 80. Milan Kasman - 30. Vančík. Priemerný zápas a celkom slušný. Čo sa týka gólových šancí, prevahu malo Stránske. R Daubrava, 70. STRÁNSKE: P. Vdovičík – Marián Kasman (70. Jánošík), Ľ. Gabčík, Hodás, I. Gabčík, Fašanok, Milan Kasman, Strhár, Dubeň, Krajči (85. M. Vdovičík), Štadáni. HRIČOVSKÉ PODHRADIE: Vančík (55. Pekárik) – Marián Lasička, J. Lasička (80. Randa), Puchoň, Kahát, Rašovec, Š. Vančík (65. Fujko), Škvaridlo, T. Lasička, Marián Lasička, Červenec.
Považský Chlmec – Fačkov 3:1 (2:0). 5., 20. Badušek, 85. Peter Čejka - 60. J. Bielik. Domáce mužstvo si dvomi gólmi na začiatku zápasu, po pekných kombinačných akciách vypracovalo dvojgólový náskok. Keď sa hosťom v druhom polčase podarilo znížiť, vypracovali si miernu územnú prevahu, ale v závere zápasu dostali tretí gól a bolo rozhodnuté. Pochvalu si zaslúžia aj rozhodcovia. R Ondrušík, 50. POVAŽSKÝ CHLMEC: R. Kozlík – M. Kubány, M. Kozlík, J. Čejka, Peter Čejka, Pavol Čejka, Vaňovič, Stenchlák, Holboj, Badušek (80. Chuchut). FAČKOV: P. Galia – Jozef Mikula, B. Bielik, J. Galia, Rajčan, R. Galia, J. Bielik, Ľ. Galia, Záň, T. Hollý, Ligas.
Kotrčina Lúčka – Krasňany 3:1 (1:1).
40. Žabka, 70. Pecko, 80. Martinček - 15. J. Martinický. Zápas bez nejakých väčších problémov, súperi ukázali pekný výkon. R Kubo, 100. KOTRČINA LÚČKA: Trnovec - Škorvánek (50. Jančík), Jašurek, J. Bielik, Káčerík, Ďurnek, Orieščík, Mikolaj, Pecko, Žabka, Martinček. KRASŇANY: Ďurina – Vrábel, Hlávka, Pallo, Šmehýl, Martinický, Bella, Brezáni, Krajčík, Košťál, M. Berešík.
Podhorie – Lietava 3:2 (3:1). 15. Chobot, 25. K. Šupej, 40. Danech - 2., 91. R. Belan. Bojovný zápas s množstvom šancí Podhoria. Nastrelili tri brvná, ale napokon zaslúžene vyhrali. Mali viac chute zvíťaziť. R Gaňa, 70. PODHORIE: Nižný – Breziansky, M. Šupej, Borák, Ondrejka, Makuka, K. Šupej (60. Chládek), Chobot (50. Bukový), Polko (62. Rogoň), Danech, Štefánik. LIETAVA: Kudla - Gaňa, Sedliak Súkeník, J. Brezáni, P. Belan, Stenchlák, J. Gašpierik, Ďurajka, A. Belan, R. Bellan.
1. Kotrčina Lúčka 12 8 3 1 28:8 27
2. Divinka 12 9 0 3 32:15 27
3. Štiavnik 12 9 0 3 27:16 27
4. Lietava 12 6 3 3 23:10 21
5. Terchová 12 6 2 4 15:13 20
6. Kamenná Poruba 12 5 3 4 27:18 18
7. Považský Chlmec 12 5 3 4 18:18 18
8. Súľov 12 6 0 6 18:22 18